Sari la conținut

Barbat-37 ani


Kennedy.

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello All! 

Sunt un bărbat cu vârsta de 37 ani! Nu doresc să-mi încarc memoria cu lucruri pe care trebuie sa le țin minte așa că vă voi spune doar adevărul. Doresc să-mi închiriez corpul și abilitățile mele de a face o femeie sa se simtă fericită, cel puțin cât timp este alaturi de mine. Menționez că nu am mai făcut asta niciodată, dar nevoia de bani pentru a-mi finaliza proiectele mele mă împinge să fac asta. Am hotărât să fac asta deoarece sunt sigur că o fac cu dragoste și astfel pot face și bani. Sunt un bărbat destul de atrăgător, depinde de preferință focăria, am 1.72H, 74 kg, și nu în ultimul rând mă consider un bărbat cu mult bun simț, deaceea chiar daca nu doriți să ne întâlnim îmi puteți scrie oricând un mesaj va voi răspunde cu mare drag. Pentru inceput am sa las un număr de telefon care pot primii  mesaje și apel doar pe WhatsApp: +19073811082.  Va mulțumesc pentru tipul vostru acordat! Va îmbrățișez cu drag!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 40 minute, Kennedy. a spus:

Hello All! 

Sunt un bărbat cu vârsta de 37 ani! Nu doresc să-mi încarc memoria cu lucruri pe care trebuie sa le țin minte așa că vă voi spune doar adevărul. Doresc să-mi închiriez corpul și abilitățile mele de a face o femeie sa se simtă fericită, cel puțin cât timp este alaturi de mine. Menționez că nu am mai făcut asta niciodată, dar nevoia de bani pentru a-mi finaliza proiectele mele mă împinge să fac asta. Am hotărât să fac asta deoarece sunt sigur că o fac cu dragoste și astfel pot face și bani. Sunt un bărbat destul de atrăgător, depinde de preferință focăria, am 1.72H, 74 kg, și nu în ultimul rând mă consider un bărbat cu mult bun simț, deaceea chiar daca nu doriți să ne întâlnim îmi puteți scrie oricând un mesaj va voi răspunde cu mare drag. Pentru inceput am sa las un număr de telefon care pot primi  mesaje și apel doar pe WhatsApp: +19073811082.  Va mulțumesc pentru tipul vostru acordat! Va îmbrățișez cu drag!

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...