Sari la conținut

EKATERINA - Bruneta NOUA DE LUX, zona centrala Unirii - Izvor. Doar pentru domni care apreciaza si respecta.


Postări Recomandate

Vizitator inesislove
Reputație: 0
On 1/15/2022 at 12:36 PM, Subterana said:

Mai inesuco, dar tu nu te atingi de pielea unui străin atunci când te futi? Sau il îmbraci intr-un costum de latex inainte si ii lași doar 🍆 afara pt mini costumas(durex)?

Nu prea ma ating fiindca am pozitii speciale . Oralul doar daca sta el in picioare sau in genunchi pe pat , altfel eu nu ma aplec. 
si la sex in general doggy . 
nu sunt eu capabila sa ofer masaj erotic pentru ca nu m-as putea concentra da ofer masaj timp de o ora unui barbat , cand eu sunt o egoista in Zodia Scorpion si prefer sa primesc. 
 

de aceea am si spus ca o doamna sau domnisoara care ofera acest gen de masaj erotic , din partea mea are toata admiratia, fiindca mie mi se pare extrem de greu!!!!

 

si nu vreau sa ii deranjez topicul, ma bucur ca este Fully Booked si ii doresc enorm de mult Succes! 
 

ar putea sa-si puna la Semnatura “I’m not for everyone!” Care inseamna selectiva. 😇

 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
4 minutes ago, inesislove said:

Se respecta ! Bravo ei ! Micuta si desteapta!!!!

De ce n-o iei cu tine în Veliko Britania sau pe unde ești tu acum? Nu-i păcat de ea, așa deșteaptă și micuță, să-și piardă talentul nedescoperit cu mocofanii ăștia de aici,  care nu sunt în stare să aibă la ei între 400 și o mie de lei? Serios acum, she will blend with the local peasants wasting her life. Înțelegi tu, așa-i? N-ai nevoie de traducere și adaptare 😉

Link spre comentariu
Vizitator inesislove
Reputație: 0
3 minutes ago, uritescu said:

De ce n-o iei cu tine în Veliko Britania sau pe unde ești tu acum? Nu-i păcat de ea, așa deșteaptă și micuță, să-și piardă talentul nedescoperit cu mocofanii ăștia de aici,  care nu sunt în stare să aibă la ei între 400 și o mie de lei? Serios acum, she will blend with the local peasants wasting her life. Înțelegi tu, așa-i? N-ai nevoie de traducere și adaptare 😉

Poate ramane linistita si in Bucuresti pe cont propriu. Dupa cum vezi e Fully Booked :))) !!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 9 ore, shadow17 a spus:

La cat e de increzuta nu cred ca merita nici un leu, insa e si ea constienta de asta, si de ce sa dea o tepa de 100-200 de lei unui om care oricum n-ar mai reveni la ea vreodata, serviciile fiind nasoale, cand poate da o teapa de 1000 de lei.

E ca si cum eu as incerca sa-ti vand un orice rahat de 50 lei cu 1000 de lei si ti-as spune ca avand in vedere pretul iti dai seama ce rahat special iti vand eu tie, ma adresez doar clientilor pretentiosi, chiar nu te prinzi ? Iar daca zici ca nu merita, evident o sa-ti explic ca esti un sarac care nu-si permite :)

In cazul asta nu-si facea reclama aici pe site unde vigilenta la tepe e maxima.😉

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 1/14/2022 at 10:39 PM, Ekaterina22 said:

Sunt o fata normala, nu ai nevoie sa-ti vinzi ROLEX-ul ca sa ma vizitezi. Ai nevoie doar de curaj!

...si de 1000 ron!!😜😂😂😂eu inca mai caut pe strada...poate o sa gasesc si sa imi fac o prog la tine...sa vad...ce ai tu si nu au celelalte😜🤦‍♂️.

Hai cu mai multe poze...poate asa o sa ne convingi sa facem un imprumut ceva😜😜

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
8 hours ago, inesislove said:

Poate ramane linistita si in Bucuresti pe cont propriu. Dupa cum vezi e Fully Booked :))) !!! 

Da, văd... Crezi că e ceva de făcut dacă vreau și eu o programare? Poți pune o vorbă bună, te rog? Bani am. Nu atât de mulți ca tine, dar, na, nu ne putem compara din niciun punct de vedere.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Disponibila de la ora 17:00 astazi. 

Intervale orare :

17 - 18 

18 - 19 

19 - 20 

20 - 21 

21 - 22 

22 - 23 

23 - 24 

00 - 01

01 - 02 

02 - Bed time ❤️

 

Va rog sa ma contactati in scris pe whatsapp si sa-mi spuneti ora la care veniti.

Programari doar pe whatsapp la telefon

0736.673.575
 

Multumesc ❤️ 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Disponibila de la ora 17:00 astazi 18 ianuarie 2022. 

Intervale orare :

17 - 18 

18 - 19 

19 - 20 

20 - 21 

21 - 22 

22 - 23 

23 - 24 

00 - 01

01 - 02 

02 - Bed time ❤️

 

Va rog sa ma contactati in scris pe whatsapp si sa-mi spuneti ora la care veniti.

Programari doar pe whatsapp la telefon

0736.673.575
 

Multumesc ❤️ 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Intervalele orare sunt orientative. In functie de timpul dvs, putem stabili o ora de comun acord.

Va rog sa ma contactati in scris pe whatsapp si sa-mi spuneti ora la care veniti.

Programari doar pe whatsapp la telefon

0736.673.575

Va multumesc frumos ❤️ 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
16 hours ago, inesislove said:

Nu prea ma ating fiindca am pozitii speciale . Oralul doar daca sta el in picioare sau in genunchi pe pat , altfel eu nu ma aplec. 
si la sex in general doggy . 
nu sunt eu capabila sa ofer masaj erotic pentru ca nu m-as putea concentra da ofer masaj timp de o ora unui barbat , cand eu sunt o egoista in Zodia Scorpion si prefer sa primesc. 
 

de aceea am si spus ca o doamna sau domnisoara care ofera acest gen de masaj erotic , din partea mea are toata admiratia, fiindca mie mi se pare extrem de greu!!!!

 

si nu vreau sa ii deranjez topicul, ma bucur ca este Fully Booked si ii doresc enorm de mult Succes! 
 

ar putea sa-si puna la Semnatura “I’m not for everyone!” Care inseamna selectiva. 😇

 

E fully booked pe dracu, fata asta bate câmpii măr ca rãtãcitul de Papã!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

17 - 18 - X CLIENT PRIVAT

18 - 19 - X CLIENT NIMFOMANE

19 - 20  - LOC LIBER

20 - 21 - X CLIENT NIMFOMANE

21 - 22 - X CLIENT PRIVAT

22 - 23  - LOC LIBER

23 - 00  - LOC LIBER

00 - 01  - LOC LIBER

01 - 02  - LOC LIBER

Va rog sa ma contactati in scris pe whatsapp si sa-mi spuneti ora la care veniti.

Programari doar pe whatsapp la telefon

0736.673.575

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

PROGRAM JOI 20 IANUARIE 2022

09 - 10 - X CLIENT PRIVAT

10 - 11 - X CLIENT NIMFOMANE

11 - 12  - LOC LIBER

12 - 13  - LOC LIBER

13 - 15 - X CLIENT PRIVAT ( 2 ORE )

15 - 16 - LOC LIBER

16 - 17 - X CLIENT NIMFOMANE

17 - 18 - LOC LIBER

18 - 19 - LOC LIBER

19 - 20 - LOC LIBER

20 - 21 - LOC LIBER

21 - 22 - LOC LIBER

22 - 23 - LOC LIBER

23 - 00 - LOC LIBER

 

Programari doar pe whatsapp la telefon cu ora la care doriti.

0736.673.575

VA MULTUMESC DIN SUFLET

SUNTETI O COMUNITATE MINUNATA ❤️ 

 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 1 oră, Ekaterina22 a spus:

PROGRAM JOI 20 IANUARIE 2022

09 - 10 - X CLIENT PRIVAT

10 - 11 - X CLIENT NIMFOMANE

11 - 12  - LOC LIBER

12 - 13  - LOC LIBER

13 - 15 - X CLIENT PRIVAT ( 2 ORE )

15 - 16 - LOC LIBER

16 - 17 - X CLIENT NIMFOMANE

17 - 18 - LOC LIBER

18 - 19 - LOC LIBER

19 - 20 - LOC LIBER

20 - 21 - LOC LIBER

21 - 22 - LOC LIBER

22 - 23 - LOC LIBER

23 - 00 - LOC LIBER

 

Programari doar pe whatsapp la telefon cu ora la care doriti.

0736.673.575

VA MULTUMESC DIN SUFLET

SUNTETI O COMUNITATE MINUNATA ❤️ 

 

E prima data cand vad anuntul.

Nu intelegeam din ce autogara pleaca cursa asta regulata, din ora in ora.

200€ biletul, cam mult...

  • Like 1
Link spre comentariu

Sunt pur si simplu cea mai frumoasa fata la cere veti merge vreodata in aceasta viata in Romania, pe banii acestia! 

 

sunt curios  , nu a confruntat o nimeni in viata asta sa i comunice ca e retardata ? sau e caz pierdut ca inesuka , delir vesnic fara sperante.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...