Sari la conținut

Ce nume sa ii pun cainelui meu?


Postări Recomandate

  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

ZIlele trecute   am adoptat inca un maidanez. Am ajuns la 4.  Asta e mai deosebit saracul , ii dau de 3 ori pe zi de mancare dar ar manca si bolul , latratul lui seamana mai degraba a schelalait si isi linge coaiele foarte des. M-am gandit sa ii pun nume dupa un user de aici de pe forum , daca era femela stiam sigur ce nume sa ii pun (dupa nespalata din Anglea) . La foamea ce o are in el bietul catel , schelalaitul pe care il scoate cand incearca sa latre si linsul coaielor imi aduc aminte de veo 3 useri ai acestui forum , voi dupa care mi-ati recomanda sa ii dau nume catelului?

  • Haha 6
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
2 hours ago, moldoclaudiu said:

ZIlele trecute   am adoptat inca un maidanez. Am ajuns la 4.  Asta e mai deosebit saracul , ii dau de 3 ori pe zi de mancare dar ar manca si bolul , latratul lui seamana mai degraba a schelalait si isi linge coaiele foarte des. M-am gandit sa ii pun nume dupa un user de aici de pe forum , daca era femela stiam sigur ce nume sa ii pun (dupa nespalata din Anglea) . La foamea ce o are in el bietul catel , schelalaitul pe care il scoate cand incearca sa latre si linsul coaielor imi aduc aminte de veo 3 useri ai acestui forum , voi dupa care mi-ati recomanda sa ii dau nume catelului?

Alfon.😂

  • Like 2
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 46 minute, fardugol a spus:

Suka, 

doar nu... 

dementmic

sau... 

lucas. 

Suka nu stiu cine e , doar Inesuka , care ar fi fost prima optiune daca era femela.  Dementmic nu stiu . Stiu un Lucas care parca s-ar incadra dar nu e la nivelul celor 3 profesionisti la schelalait si lins coaie la care m-am gandit. 

 

Acum 8 ore, MacArthur a spus:

Alfon.😂

nu se potriveste , catelul stie sa spuna clar ce vrea.... 😁

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 9 ore, pisicuts a spus:

vasile

Nu stiu nici un Vasile , doar daca e numele real al aurolacului injuracios , al inapoiatului mintal care a tot avut treaba cu mama mea , sau a prostovanului-sef care e recordmen la minusuri luate. Asa s-ar incadra , in rest ... nu stiu de ce i-as pune nume Vasile. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
52 minutes ago, moldoclaudiu said:

Suka nu stiu cine e , doar Inesuka , care ar fi fost prima optiune daca era femela.  Dementmic nu stiu . Stiu un Lucas care parca s-ar incadra dar nu e la nivelul celor 3 profesionisti la schelalait si lins coaie la care m-am gandit. 

 

nu se potriveste , catelul stie sa spuna clar ce vrea.... 😁

Peluco atunci? 🤣

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 16 ore, moldoclaudiu a spus:

ZIlele trecute   am adoptat inca un maidanez. Am ajuns la 4.  Asta e mai deosebit saracul , ii dau de 3 ori pe zi de mancare dar ar manca si bolul , latratul lui seamana mai degraba a schelalait si isi linge coaiele foarte des. M-am gandit sa ii pun nume dupa un user de aici de pe forum , daca era femela stiam sigur ce nume sa ii pun (dupa nespalata din Anglea) . La foamea ce o are in el bietul catel , schelalaitul pe care il scoate cand incearca sa latre si linsul coaielor imi aduc aminte de veo 3 useri ai acestui forum , voi dupa care mi-ati recomanda sa ii dau nume catelului?

Soaghitaancatorule de cacat!🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...