Sari la conținut

Ce nume sa ii pun cainelui meu?


Postări Recomandate

  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 19 ore, moldoclaudiu a spus:

ZIlele trecute   am adoptat inca un maidanez. Am ajuns la 4.  Asta e mai deosebit saracul , ii dau de 3 ori pe zi de mancare dar ar manca si bolul , latratul lui seamana mai degraba a schelalait si isi linge coaiele foarte des. M-am gandit sa ii pun nume dupa un user de aici de pe forum , daca era femela stiam sigur ce nume sa ii pun (dupa nespalata din Anglea) . La foamea ce o are in el bietul catel , schelalaitul pe care il scoate cand incearca sa latre si linsul coaielor imi aduc aminte de veo 3 useri ai acestui forum , voi dupa care mi-ati recomanda sa ii dau nume catelului?

Soaghita! Cel mai potrivit avand in vedere stapanul de cacat!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Pe Picon l-am eliminat pentru neprezentare (nu a comentat la aceasta postare) . Probabil dupa ce ma pensionez si o sa imi fac un adapost pentru maidanezi o sa am si unul cu numele lui. Au mai ramas variantele Șaron și Galo , ei s-au prezentat la aceasta postare. Pe aceasta cale le fac celor 2 oferta de a locui si ei in mini-adapostul pe care il detin acum. I-as vaccina si i-as deparazita , ar scapa si ei in sfarsit de paduchi , purici ,capsue , limbrici samd , mancare ar primi mai buna decat ce manca ei acum , ar fi un pas mare inainte pentru ei. Oferta expria dupa cepun numele cainelui , ca nu pot sa tin in adapost 2 javre cu acelasi nume , fie Șaron , fie Galo. pe cel de-al doilea il atentionez ca daca accepta oferta va trebui sa renunte la Prenadez , nu accept Prenadez in ograda mea!

  • Haha 4
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 1 minut, moldoclaudiu a spus:

Pe Picon l-am eliminat pentru neprezentare (nu a comentat la aceasta postare) . Probabil dupa ce ma pensionez si o sa imi fac un adapost pentru maidanezi o sa am si unul cu numele lui. Au mai ramas variantele Șaron și Galo , ei s-au prezentat la aceasta postare. Pe aceasta cale le fac celor 2 oferta de a locui si ei in mini-adapostul pe care il detin acum. I-as vaccina si i-as deparazita , ar scapa si ei in sfarsit de paduchi , purici ,capsue , limbrici samd , mancare ar primi mai buna decat ce manca ei acum , ar fi un pas mare inainte pentru ei. Oferta expria dupa cepun numele cainelui , ca nu pot sa tin in adapost 2 javre cu acelasi nume , fie Șaron , fie Galo. pe cel de-al doilea il atentionez ca daca accepta oferta va trebui sa renunte la Prenadez , nu accept Prenadez in ograda mea!

vezi sa nu devii si zoofil ,ca poponar esti deja 🤭

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 7 minute, moldoclaudiu a spus:

Zise cel alaptat cu o țăță de un boschetar din Magheru și babardit de cocalarii din Ferentari... :)

  nu eu sunt ala cu postari la transi ,liviule ,nu eu..... 😒

afon ce mai face ,i-ai mai cerut numarul de telefon ? :lol:

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
20 hours ago, moldoclaudiu said:

ZIlele trecute   am adoptat inca un maidanez. Am ajuns la 4.  Asta e mai deosebit saracul , ii dau de 3 ori pe zi de mancare dar ar manca si bolul , latratul lui seamana mai degraba a schelalait si isi linge coaiele foarte des. M-am gandit sa ii pun nume dupa un user de aici de pe forum , daca era femela stiam sigur ce nume sa ii pun (dupa nespalata din Anglea) . La foamea ce o are in el bietul catel , schelalaitul pe care il scoate cand incearca sa latre si linsul coaielor imi aduc aminte de veo 3 useri ai acestui forum , voi dupa care mi-ati recomanda sa ii dau nume catelului?

Geo Strava 

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 2 minute, CharonIV a spus:

  nu eu sunt ala cu postari la transi ,liviule ,nu eu..... 😒

afon ce mai face ,i-ai mai cerut numarul de telefon ? :lol:

nu am cerut nimanui nr de telefon , dar na , cand omul are un retard avansat nu intelege o gluma... SI nici nu am valente de psihiatru sa stiu cum sa comunic cu din astia ca tine... :)

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 5 minute, moldoclaudiu a spus:

nu am cerut nimanui nr de telefon , dar na , cand omul are un retard avansat nu intelege o gluma... SI nici nu am valente de psihiatru sa stiu cum sa comunic cu din astia ca tine... :)

de aia imi tot dai minusuri , ca n-am dreptate ,este ?:)))))) 

stiu ca doare adevarul ,dar macar asuma-ti in plm ca esti un poponar jumate care si-o ia in cur de 3 ori pe zi pe 10 lei ,nu ma supar😋

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 2 minute, CharonIV a spus:

de aia imi tot dai minusuri , ca n-am dreptate ,este ?:)))))) 

stiu ca doare adevarul ,dar macar asuma-ti in plm ca esti un poponar jumate care si-o ia in cur de 3 ori pe zi pe 10 lei ,nu ma supar😋

Iti dau minusuri pentru ca esti prost si vorbesti prostii. Tu care sugi pula mpentru o eugenie , in loc sa te ascunzi mai esti si obraznic.

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 1 minut, moldoclaudiu a spus:

Iti dau minusuri pentru ca esti prost si vorbesti prostii. Tu care sugi pula mpentru o eugenie , in loc sa te ascunzi mai esti si obraznic.

eu nu ti dau tie minusuri pentru ca stiu ca aberezi ,dar pe tine te deranjeaza ce spun pentru ca e adevarat :lol:

Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 28 minute, moldoclaudiu a spus:

Pe Picon l-am eliminat pentru neprezentare (nu a comentat la aceasta postare) . Probabil dupa ce ma pensionez si o sa imi fac un adapost pentru maidanezi o sa am si unul cu numele lui. Au mai ramas variantele Șaron și Galo , ei s-au prezentat la aceasta postare. Pe aceasta cale le fac celor 2 oferta de a locui si ei in mini-adapostul pe care il detin acum. I-as vaccina si i-as deparazita , ar scapa si ei in sfarsit de paduchi , purici ,capsue , limbrici samd , mancare ar primi mai buna decat ce manca ei acum , ar fi un pas mare inainte pentru ei. Oferta expria dupa cepun numele cainelui , ca nu pot sa tin in adapost 2 javre cu acelasi nume , fie Șaron , fie Galo. pe cel de-al doilea il atentionez ca daca accepta oferta va trebui sa renunte la Prenadez , nu accept Prenadez in ograda mea!

Pe ma-ta o cheama zdreanta, sigur este cel mai potrivit nume! Deh, a fatat doar un maidanez bozgor drogat ca tine. Esti regretul vietii ei homalaula fara tara si fara onoare!🤣

Link spre comentariu
Vizitator ThePunisher.
Reputație: 0
Acum 20 ore, moldoclaudiu a spus:

ZIlele trecute   am adoptat inca un maidanez. Am ajuns la 4.  Asta e mai deosebit saracul , ii dau de 3 ori pe zi de mancare dar ar manca si bolul , latratul lui seamana mai degraba a schelalait si isi linge coaiele foarte des. M-am gandit sa ii pun nume dupa un user de aici de pe forum , daca era femela stiam sigur ce nume sa ii pun (dupa nespalata din Anglea) . La foamea ce o are in el bietul catel , schelalaitul pe care il scoate cand incearca sa latre si linsul coaielor imi aduc aminte de veo 3 useri ai acestui forum , voi dupa care mi-ati recomanda sa ii dau nume catelului?

Boris32

Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 2 minute, vulpoiule a spus:

sa moara jaxana..te-am bagat in seama si m-ai umplut de minusuri..te-n guritza de sandilau..

 

Le meriti bulangiule, te futi singu muie trista! Besi in pula calului de sandilau!🤣🤣🤣 Daca esti idiot, stai in mortii tai de cretin nebagat in seama, labagiule!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, moldoclaudiu a spus:

Pai doar el si @CharonIV sunt atat de redusi sa se lege de mama altora. Doi redusi mintal. 

vesnica placa ca m-am luat de ma-ta ,si daca m-am luat de ma-ta ce faci ,pangi 😭 ?

Link spre comentariu
7 minutes ago, gallo said:

Le meriti bulangiule, te futi singu muie trista! Besi in pula calului de sandilau!🤣🤣🤣 Daca esti idiot, stai in mortii tai de cretin nebagat in seama, labagiule!🤣🤣🤣

de ce ma jignesti martalogule ? ti-au cazut dintii de la heroina ?

te iert ca am suflet bun si sunt un baiat misto. degeaba ai anii si educatia pe care o ai ca tot ciocoflender lipsit de esenta ai ramas..sincer, mi-e mila de tine..daca e adevarat ce spun baietii de tine si nu esti vreun troll din asta sandibel

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 8 minute, vulpoiule a spus:

de ce ma jignesti martalogule ? ti-au cazut dintii de la heroina ?

te iert ca am suflet bun si sunt un baiat misto. degeaba ai anii si educatia pe care o ai ca tot ciocoflender lipsit de esenta ai ramas..sincer, mi-e mila de tine..daca e adevarat ce spun baietii de tine si nu esti vreun troll din asta sandibel

Esti un cacat idiot bulangiule! Ce ai patit bulangiule, pe unde ai cazut cu gura in pula de iti ceri iertare? 🤣🤣🤣 Este clar ca esti un bulangiu instabil psihic drogat!🤣🤣🤣 De unde mortii tai stii tu cine sunt eu, crezi ca labagii care mananca cacat si iti dau muie tie ma cunosc?🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 16 minute, moldoclaudiu a spus:

Pai doar el si @CharonIV sunt atat de redusi sa se lege de mama altora. Doi redusi mintal. 

Se pare ca tu esti campionul retardatule sifilitic. Hai, misca zdreanta si te impusca ratatule avorton!🤣🤣🤣

Link spre comentariu

  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 47 minute, gallo a spus:

Se pare ca tu esti campionul retardatule sifilitic. Hai, misca zdreanta si te impusca ratatule avorton!🤣🤣🤣

Nu ma face sa pun aici linkul reportajului de pe Discovery despre handicapuri mintale , in care tu esti subiectul principal...

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...