Sari la conținut

Ce nume sa ii pun cainelui meu?


Postări Recomandate

Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 4 minute, moldoclaudiu a spus:

Nu ma face sa pun aici linkul reportajului de pe Discovery despre handicapuri mintale , in care tu esti subiectul principal...

ala despre gay cand il pui ? 🤭

Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 14 minute, moldoclaudiu a spus:

Nu ma face sa pun aici linkul reportajului de pe Discovery despre handicapuri mintale , in care tu esti subiectul principal...

Gresit, subiectul este ma-ta care te-a fatat mutantule!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
1 hour ago, gallo said:

Esti un cacat idiot bulangiule! Ce ai patit bulangiule, pe unde ai cazut cu gura in pula de iti ceri iertare? 🤣🤣🤣 Este clar ca esti un bulangiu instabil psihic drogat!🤣🤣🤣 De unde mortii tai stii tu cine sunt eu, crezi ca labagii care mananca cacat si iti dau muie tie ma cunosc?🤣

te-au luat sub lupa mortule :))

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Voluntari
  • Oras:Voluntari
16 hours ago, moldoclaudiu said:

Pe Picon l-am eliminat pentru neprezentare (nu a comentat la aceasta postare) . Probabil dupa ce ma pensionez si o sa imi fac un adapost pentru maidanezi o sa am si unul cu numele lui. Au mai ramas variantele Șaron și Galo , ei s-au prezentat la aceasta postare. Pe aceasta cale le fac celor 2 oferta de a locui si ei in mini-adapostul pe care il detin acum. I-as vaccina si i-as deparazita , ar scapa si ei in sfarsit de paduchi , purici ,capsue , limbrici samd , mancare ar primi mai buna decat ce manca ei acum , ar fi un pas mare inainte pentru ei. Oferta expria dupa cepun numele cainelui , ca nu pot sa tin in adapost 2 javre cu acelasi nume , fie Șaron , fie Galo. pe cel de-al doilea il atentionez ca daca accepta oferta va trebui sa renunte la Prenadez , nu accept Prenadez in ograda mea!

tomita =)) 

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, moldoclaudiu a spus:

pe el il eliminasem pentru ca nu s-a prezentat la apel. Au ramas in cursa doar aurolacul injuracios si jigodia din piata Bucur-Obor.

daca n-ai fi un mos gay , m-as mai lua la tranta cu tine vreo 2 ,3 runde pe forum 

dar asa ,ce rost are , ai si tu grija de copii ,nepoti daca ai ,nu mai sta toata ziua cu pula aia in mana pe forum ,dand laba la topicele cu ts 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 41 minute, CharonIV a spus:

daca n-ai fi un mos gay , m-as mai lua la tranta cu tine vreo 2 ,3 runde pe forum 

dar asa ,ce rost are , ai si tu grija de copii ,nepoti daca ai ,nu mai sta toata ziua cu pula aia in mana pe forum ,dand laba la topicele cu ts 😁

Eu m-as lua la tranta cu tine pe bune. Nu cred ca ar trece 3 secunde pana ce ai plange , copil prost! La varsta mea ma tin mai bine decat majoritatea tinerilor , daca am fi fata in fata , te-ai balboi , prostutule!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, moldoclaudiu a spus:

Eu m-as lua la tranta cu tine pe bune. Nu cred ca ar trece 3 secunde pana ce ai plange , copil prost! La varsta mea ma tin mai bine decat majoritatea tinerilor , daca am fi fata in fata , te-ai balboi , prostutule!

🤣🤣🤣  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣  🤣🤣🤣 ah ,ce am mai ras

te pot bate cu o mana legata la spate singur ,dar mie nu mi place violenta ,de obicei 'rezolva' altii in locul meu ,evident ca nu ma bat cu un mos gay pentru un avatar online de pe un forum de curve ,dar in viata reala ,lucrurile ar sta foarte diferit 😁

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 14.01.2022 la 23:53, moldoclaudiu a spus:

ZIlele trecute   am adoptat inca un maidanez. Am ajuns la 4.  Asta e mai deosebit saracul , ii dau de 3 ori pe zi de mancare dar ar manca si bolul , latratul lui seamana mai degraba a schelalait si isi linge coaiele foarte des. M-am gandit sa ii pun nume dupa un user de aici de pe forum , daca era femela stiam sigur ce nume sa ii pun (dupa nespalata din Anglea) . La foamea ce o are in el bietul catel , schelalaitul pe care il scoate cand incearca sa latre si linsul coaielor imi aduc aminte de veo 3 useri ai acestui forum , voi dupa care mi-ati recomanda sa ii dau nume catelului?

Clement Mic

Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 53 minute, moldoclaudiu a spus:

Eu m-as lua la tranta cu tine pe bune. Nu cred ca ar trece 3 secunde pana ce ai plange , copil prost! La varsta mea ma tin mai bine decat majoritatea tinerilor , daca am fi fata in fata , te-ai balboi , prostutule!

Ita unde era smardoiul pulii🤣 Besi in pula calului bai aratare handicapata!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 15 minute, gallo a spus:

Ita unde era smardoiul pulii🤣 Besi in pula calului bai aratare handicapata!🤣🤣🤣

Ascunde-te! ca daca te gaseste Sosoaca o sa te promoveze c efect secundar al vaccinurilor. Va spune oamenilor ca din cauza vaccinului esti atat de retard si la oameni o s ale fie teama sa se vaccineze. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 42 minute, MacArthur a spus:

@moldoclaudiu , gata, stiu ce nume: Bryan(fara a la sfarsit).🥳

Nu , nu stiu cine a acel Bryan si nici nu vreau sa aflu , inteleg ca daca ii recomanzi numele , omul e un mare distrus. Dar imi ajung cei doi distrusi care sunt pe urma mea pe oriunde postez , eu , aurolacul sifilitic injuracios si jigodia oborista , nu mai am nevoie de altii... :)

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
La 15.01.2022 la 19:59, CharonIV a spus:

  nu eu sunt ala cu postari la transi ,liviule ,nu eu..... 😒

afon ce mai face ,i-ai mai cerut numarul de telefon ? :lol:

Pai la transi te-am cautat pe tine , fraiere.

Am vazut anunt : baiat cu țâțeți și caruia ii place sa suga pula , am crezut ca esti tu si am vrut sa te caut sa iti dau o muie , fraiere , futu-te-n gura sa te fut! 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...