Sari la conținut

Ce nume sa ii pun cainelui meu?


Postări Recomandate

Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0

Deci mor de ras la comentariile voastre😂😂😂😂😂😂😂mooor,dar pacat ca v-ati luat la cearta🙄🤦🏻‍♀️😆😆😆😆😆 

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 16 minute, Mire_sweet a spus:

Deci mor de ras la comentariile voastre😂😂😂😂😂😂😂mooor,dar pacat ca v-ati luat la cearta🙄🤦🏻‍♀️😆😆😆😆😆 

nu ne certam 😁 dar mosu gay' inca isi neaga orientarile ,chit ca si pe contul asta pe care i l-a mai lasat motanul numai comentarii de genul  "ce pula frumoasa" ,"ce mi-as lua-o in cur" are 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator Mire_sweet
Reputație: 0
Acum 7 minute, CharonIV a spus:

nu ne certam 😁 dar mosu gay' inca isi neaga orientarile ,chit ca si pe contul asta pe care i l-a mai lasat motanul numai comentarii de genul  "ce pula frumoasa" ,"ce mi-as lua-o in cur" are 🤣🤣🤣

Asculta melodia😂

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, Mire_sweet a spus:

Eu ma refer la caine si tu o dai in melancolie😭🤭cum facem acum? 😂

daca faci dominare ii platesc eu o sedinta lui @moldoclaudiu ,doar suturi in coaie :)))))

sa vezi ce vesel devin 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 34 minute, Mire_sweet a spus:

Deci mor de ras la comentariile voastre😂😂😂😂😂😂😂mooor,dar pacat ca v-ati luat la cearta🙄🤦🏻‍♀️😆😆😆😆😆 

Pai jigodia oborista de Charon s-a luat la cearta cu jumatate de forum , vezi cum a ajuns sa primeasca vreo 5000 de minusuri. Din tot forumul asta , doar el si aurolacul Lisandru se apuca sa injure de mama cand nu mai au argumente. 2 bezmetici redusi mintal. Ca s-a luat ca prostul de mine cand mi-am spsu o simpla parere , ca apoi din paranoia mi-a atribuit vreo 20 de clone , apoi sa se contrazica singur am inteles , e prost ,  dar cu mama mea ce a avut? Cum dracu poate fi chiar asa retard?

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 2 minute, moldoclaudiu a spus:

Pai jigodia oborista de Charon s-a luat la cearta cu jumatate de forum , vezi cum a ajuns sa primeasca vreo 5000 de minusuri. Din tot forumul asta , doar el si aurolacul Lisandru se apuca sa injure de mama cand nu mai au argumente. 2 bezmetici redusi mintal. Ca s-a luat ca prostul de mine cand mi-am spsu o simpla parere , ca apoi din paranoia mi-a atribuit vreo 20 de clone , apoi sa se contrazica singur am inteles , e prost ,  dar cu mama mea ce a avut? Cum dracu poate fi chiar asa retard?

ba da-te in pula mea de gunoi , orice cont ti-am atribuit tie a fost al tau ,banat ulterior de motan , daca nu erau clone de ce le-ar fi banat ,nu mai o da pe aia cu ma-ta ,ca tu stii sa injuri de pe alte conturi si tii unul de bun in care vrei sa nu pari ultimul redus mintal 

te-ai apucat sa injuri ca ultimul trist in noaptea de anul nou pe toata lumea , ai dat dovada ca esti un sobolan trist ,mort dupa pula ,nimic mai mult

crezi ca daca ti-a mers cu retardatii astia iti merge si cu mine ,de la mine ti-ai luat bot pe oriunde te-am prins ,am fost atat de bun incat ti-am banat pana si contul verde ,o premiera pe forum

am ajuns pe minus din cauza lui sexart si a taximetristului retardat care m-a minusat de pe 5 conturi sp goale ,9000 mi-a dat ,\

cacaturile de le spui pot sa le demontez foarte usor ,dar tu nu poti demonta faptul ca esti gay , pentru ti-au ramas postarile martore 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 24 minute, CharonIV a spus:

ba da-te in pula mea de gunoi , orice cont ti-am atribuit tie a fost al tau ,banat ulterior de motan , daca nu erau clone de ce le-ar fi banat ,nu mai o da pe aia cu ma-ta ,ca tu stii sa injuri de pe alte conturi si tii unul de bun in care vrei sa nu pari ultimul redus mintal 

te-ai apucat sa injuri ca ultimul trist in noaptea de anul nou pe toata lumea , ai dat dovada ca esti un sobolan trist ,mort dupa pula ,nimic mai mult

crezi ca daca ti-a mers cu retardatii astia iti merge si cu mine ,de la mine ti-ai luat bot pe oriunde te-am prins ,am fost atat de bun incat ti-am banat pana si contul verde ,o premiera pe forum

am ajuns pe minus din cauza lui sexart si a taximetristului retardat care m-a minusat de pe 5 conturi sp goale ,9000 mi-a dat ,\

cacaturile de le spui pot sa le demontez foarte usor ,dar tu nu poti demonta faptul ca esti gay , pentru ti-au ramas postarile martore 

 

Da ce avem noi aici😂😂😂😂

A luat baietelul maxim😭 😂😂😂😂😂

Apropo, nu mai minti lumea, de Revelion erati tu cu extraterestru si minusatorii👍👎 pe forum😂😂😂😂😂

Ai de plm parca te vad prin casa cum spargi lucruri😂😂😂😂😂😂😂😂

Bine lucrat @moldoclaudiu 🏆

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Chiar acum, Muzicutza a spus:

Da ce avem noi aici😂😂😂😂

A luat baietelul maxim😭 😂😂😂😂😂

Apropo, nu mai minti lumea, de Revelion erati tu cu extraterestru si minusatorii👍👎 pe forum😂😂😂😂😂

Ai de plm parca te vad prin casa cum spargi lucruri😂😂😂😂😂😂😂😂

Bine lucrat @moldoclaudiu 🏆

 

crezi ca daca tu esti plangacios si faci crize cand vezi vreun user la 100000 ,toti facem asa ? 

tu traiesti ca sa aduni puncte pe forum ,esti definitia vie a unui pupincurist , cateodata ma minunez ca impartim aceeasi specie ,bine ,e mult spus specie la tine ,daca te-as face maimuta ,as jigni regnul animal 😁

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 2 minute, Muzicutza a spus:

Taci si mai plange un pic, te las cu @moldoclaudiu ca eu nu am timp

ba ,tu crezi ca nu recunosc smechereala de bucale in toti prostii ca tine ,esti un ratat ,mananci pate pe paine pentru ca nu ai bani de mai mult si esti prea analfabet sa-ti gasesti un job mai bun 

stiu ca te doare adevarul ,dar o sa mori un agent de vanzari cu maxim 1000 de euro salariu 😭😭😭

tu strangi bani 2 luni ca sa futi 30 de minute :))))))) ba gunoiule ,nici n-as vorbi daca as fii in locul tau

 

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 2 minute, CharonIV a spus:

ba ,tu crezi ca nu recunosc smechereala de bucale in toti prostii ca tine ,esti un ratat ,mananci pate pe paine pentru ca nu ai bani de mai mult si esti prea analfabet sa-ti gasesti un job mai bun 

stiu ca te doare adevarul ,dar o sa mori un agent de vanzari cu maxim 1000 de euro salariu 😭😭😭

tu strangi bani 2 luni ca sa futi 30 de minute :))))))) ba gunoiule ,nici n-as vorbi daca as fii in locul tau

 

Hai nu mai schimba subiectul, asai ca ti-a dat maxim @moldoclaudiu ?😂😂😂😂

Apropo, parca nu ma credeai ca sunt din Bucuresti, cum de ma crezi acum?😨

Hai mai plangi un pic😭😭😭

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 4 minute, CharonIV a spus:

ba ,tu crezi ca nu recunosc smechereala de bucale in toti prostii ca tine ,esti un ratat ,mananci pate pe paine pentru ca nu ai bani de mai mult si esti prea analfabet sa-ti gasesti un job mai bun 

stiu ca te doare adevarul ,dar o sa mori un agent de vanzari cu maxim 1000 de euro salariu 😭😭😭

tu strangi bani 2 luni ca sa futi 30 de minute :))))))) ba gunoiule ,nici n-as vorbi daca as fii in locul tau

 

Ce aveti toti cu pateul? Mie chiar imi place, e usor de intins pe paine si se pot face combinatii de mancare cu el... dar ma rog! Nu toti mancam caviar... si sincer nu imi place caviarul... prefer pateul.

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 1 minut, Muzicutza a spus:

Hai nu mai schimba subiectul, asai ca ti-a dat maxim @moldoclaudiu ?😂😂😂😂

Apropo, parca nu ma credeai ca sunt din Bucuresti, cum de ma crezi acum?😨

Hai mai plangi un pic😭😭😭

maxim a luat ma-sa cand a futut-o tot satul ,stie mosu' sa dea maxime ,fii serios 

la tine a fost complexa problema ,am crezut ca scrii gresit gramatical ca sa ma induci in eroare , ca altadata o fi el un cacat de om ,dar nu e analfabet 

dar imi place ca tu stii sa demonstrezi la om ca n-are dreptate ,ti-am zis ,daca mai te intreb chestii 2 saptamani aflu si numele si prenumele ,nu stii deloc sa te ascunzi ,nu stiu ce interese ai ,ce user ai fost inainte sa imi fac eu cont ,sau ce urmaresti , dar faptul ca esti un analfabet din bucuresti pe un salariu de 4000 de lei e o certitudine 

Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 1 minut, CharonIV a spus:

maxim a luat ma-sa cand a futut-o tot satul ,stie mosu' sa dea maxime ,fii serios 

la tine a fost complexa problema ,am crezut ca scrii gresit gramatical ca sa ma induci in eroare , ca altadata o fi el un cacat de om ,dar nu e analfabet 

dar imi place ca tu stii sa demonstrezi la om ca n-are dreptate ,ti-am zis ,daca mai te intreb chestii 2 saptamani aflu si numele si prenumele ,nu stii deloc sa te ascunzi ,nu stiu ce interese ai ,ce user ai fost inainte sa imi fac eu cont ,sau ce urmaresti , dar faptul ca esti un analfabet din bucuresti pe un salariu de 4000 de lei e o certitudine 

ai fost pe aproape cu 5000lei, de ce ai scazut😂😂😂

Apropo, ti-am dat adresa unde stau, o mai sti, ai uitat-o? 

Inca te astept pe la mine😘 😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 1 minut, Muzicutza a spus:

ai fost pe aproape cu 5000lei, de ce ai scazut😂😂😂

Apropo, ti-am dat adresa unde stau, o mai sti, ai uitat-o? 

Inca te astept pe la mine😘 😂😂😂

vrei sa-mi vinzi si mie un parfum ? 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 6 ore, CharonIV a spus:

vrei sa-mi vinzi si mie un parfum ? 🤣🤣🤣

Pai chiar ai nevoie, dar prima data de apa și săpun, nespalatule. Ii e greu omului sa se certe cu muisti ca tine., ca ție când îți spune omul sa ii sugi pula, tu începi sa salivezi în loc sa te superi ca un om normal. Bagami-as pula în plămânii tai de  jigodie. 

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 20 ore, moldoclaudiu a spus:

pe el il eliminasem pentru ca nu s-a prezentat la apel. Au ramas in cursa doar aurolacul injuracios si jigodia din piata Bucur-Obor.

 Se vede  că  ești  și tu apreciator de clone  ,  mă gândeam că  ai ceva  de împărțit cu  fratele CharonIV  ,  da tu văd că  chiar ești în hora lui moldovean  îmbâcsit în creier.  Picon ,  are clasă și finețe mai multă  decât voi toți la un loc. 

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
1 oră în urmă, Tandem3 a spus:

 Se vede  că  ești  și tu apreciator de clone  ,  mă gândeam că  ai ceva  de împărțit cu  fratele CharonIV  ,  da tu văd că  chiar ești în hora lui moldovean  îmbâcsit în creier.  Picon ,  are clasă și finețe mai multă  decât voi toți la un loc. 

Cine e acel mdovean pe care îl tot pomeniți? Cât despre Charon, după ce i-ai văzut comportamentul grotesc mai poți sa spui ca eu am ceva cu el? 🤦‍♂️

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...