Sari la conținut

Alice sb 0748931929


alicee10

Postări Recomandate

  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde

Varsta:25 ani

Oras:alba iulia

Inaltime:165 cm

Greutate:53 kg

Marime Sani:Sani Medii

Orientare Sexuala:Straight

Servicii:

Sex Normal

Finalizare Corporala

Dildo/Jucarii Erotice

Girlfriend Experience

Oral Protejat

Sex in diferite pozitii

Masaj Erotic

Body Masaj

Masaj de relaxare

Masaj intretinere

Masaj la prostata

Deepthroat

Handjob

Striptease

Dominare Soft

Spanking

Footfetish

Facesittin

Tarif

Pret finalizare

200 ron

Pret Ora

400 ron

IMG-20220115-WA0002.jpg

IMG-20220115-WA0000.jpg

 

20210114_182604.jpg

 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde
Acum 25 minute, santinela a spus:

Cam scump pentru Alba la ce preturi are.Ar trebui sa fie wow.

Rugămintea mea este sa nu începem cu comentarii de genul .. dacă sunt scumpă  și nu ai bugetul respectiv sau nu satisfac nevoile tale dai Back de pe pagina mea și cauți altceva ..

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 3 ore, alicee10 a spus:

Rugămintea mea este sa nu începem cu comentarii de genul .. dacă sunt scumpă  și nu ai bugetul respectiv sau nu satisfac nevoile tale dai Back de pe pagina mea și cauți altceva ..

Totusi este un forum, cred ca avem voie sa ne dam cu parea, este exact ca in viata reala, poti cumpara fix acelasi lucru la bani mai putini... cred e dreptul nostru ca si clienti sa mai zicem ceva pe aici...

Am 400 lei sa vin sa ne futem o ora, dar pt comentul tau de "stapana" o sa bag de 100 lei motorina si o sa ma duc la Cluj si acolo o sa dau 300 lei unei fete care ii mai calculata in vorbe...

O zi buna sa ai!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 33 minute, stralis500 a spus:

Totusi este un forum, cred ca avem voie sa ne dam cu parea, este exact ca in viata reala, poti cumpara fix acelasi lucru la bani mai putini... cred e dreptul nostru ca si clienti sa mai zicem ceva pe aici...

Am 400 lei sa vin sa ne futem o ora, dar pt comentul tau de "stapana" o sa bag de 100 lei motorina si o sa ma duc la Cluj si acolo o sa dau 300 lei unei fete care ii mai calculata in vorbe...

O zi buna sa ai!

Poti merge linistit la Cluj , nu cred ca mai este acolo , a plecat pt ca nu a reusit sa  prosteasca cati ar fi vrut ea 🤣🤣

Link spre comentariu

A crezut ca prosteste lumea.Astea la 200 cred ca suntem prosti.Atata timp cat avem atitudine si implicare aceste fenomene care apar ca si scumpirile peste noapte dispar ca si cum nu or apărut.Asa ca ochii deschisi putem stopa fenomenele astea care cred ca pulele stau pe garduri ruginite.Nici chiar asa.Mars curvelor parvenite venite din alte parti si care au impresii pline de bășini. Mars transpiratelor si nespalatelor pline de pula platita.spor la curve de treaba...daca exista asa ceva. .

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 16.01.2022 la 22:05, santinela a spus:

A crezut ca prosteste lumea.Astea la 200 cred ca suntem prosti.Atata timp cat avem atitudine si implicare aceste fenomene care apar ca si scumpirile peste noapte dispar ca si cum nu or apărut.Asa ca ochii deschisi putem stopa fenomenele astea care cred ca pulele stau pe garduri ruginite.Nici chiar asa.Mars curvelor parvenite venite din alte parti si care au impresii pline de bășini. Mars transpiratelor si nespalatelor pline de pula platita.spor la curve de treaba...daca exista asa ceva. .

 

La voi tot ai bine la Deva O venit o sărăcie Denisa masaj care cere 200 de lei pentru o laba .

Am fost si eu la ea la Sibiu cind activa pe lîngă Kaufland fața ai frumoasa dar nu isi merita bani ai mica de statură de aia isi ia papuci aia cu etaj ai mai skini oral protejat nu o fost ok oralul maxim 5 

Merita vizitată daca se apuca ca lumea de treaba 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde
Acum 2 ore, santinela a spus:

O panarama care a crezut ca ii da cineva 200.La 200 trebuie sa ma linga si in cur si sa ma gat si in gura ei!!!

Uite ca nu trebuie :)) 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Si eu am fost la ea la Sibiu fata ai frumoasa ai mai slabuta dar totul protejat ,nu ai problena ca face protejat ca sunt care le place si protejat dar fata nu se implica deloc sta ca o curca beată 

Nu o recomand nu isi justifica bani 

Pentru mine ai de evitat 

Pozele o avantajează ea arată mult mai rău in realitate 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde
  • Telefon: 0748931929
  • Oras:Oriunde

Nu va mai alarmați degeaba ca în orașul vostru nu mai prestez si nici nu voi mai presta cei care ma cunosc vin ei unde sunt..asa ca liniștițiva si relaxați-vă 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...