Sari la conținut

Karma noua in domeniu 0786188156


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 16.01.2022 la 12:57, karma20 a spus:

Buna. Eu sunt Karma si va astept cu drag in locatia mea discreta pentru a ne simti bine. Sa te scap de stresul cotidian si sa-ti provoc dependenta. Suna-ma si nu vei regreta alegerea facuta. Numarul meu este 0786188156 . Doar la apeluri raspund. Fara mesaje sau numere ascunse. 

Locatia o am la Auchan Titan.

Pretul pentru o finalizare este 100 de lei, iar ora este 200 de lei. Finalizarea dureaza maxim 30 de min. Daca se depaseste timpul se plateste ora. 

Serviciile mele sunt:

- sex oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

- sex normal doar protejat

- gfe

- finalizare orala +50 de lei

- finalizare faciala + 50 de lei

Daca aveti intrebari va raspund cu drag la telefon. Va las si cateva poze (facute in locatie) pentru a va putea face o idee de cum arat. 

20220113_131507.jpg

20220113_131307.jpg

20220113_130714.jpg

Hai sa schimbam "karma" si pune niste poze edificatoare: sani, pasa......fata, verso, caprita...😊 sa vezi ce se schimba karma.....😚

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 1/21/2022 at 5:25 PM, gyorgye69 said:

Cica unii au karma fututa...

...in gura!!!😂😂😂😜

On 1/21/2022 at 9:33 PM, karma20 said:

20

 

Ai fost la mine sa poti spune asta? Daca nu sunt pe placul tau asta nu inseamna ca sunt nasoala. Te astept sa ma vezi. Te pup🥰

 

 

Cat costa doar sa te vad!?

Link spre comentariu
  • Oras:Titan
  • Oras:Titan
Acum 8 ore, Adriacob89 a spus:

Este fosta târâtură KARLA - țepara care lucra pe 50 lei

Bibliografie

 

Disponibila astazi pana tarziu : oferta - 80 doar oral cu finalizare

150 2 finalizari 

https://nimfomane.com/forum/profile/349942-carla250/ 

 

https://nimfomane.com/forum/profile/299685-carlan69/

 

Nu stiu cine este Karla. Dupa cum am zis cred, este prima data cand lucrez in domeniul asta. Dar am observat ca sunteti obijnuiti sa faceti fetele praf fara a le vizita. Da, aveti dreptate, din spatele tastelor toti suntem mari si tari. Daca nu m-ai vizitat, te astept la mine si apoi sa imi spui ca sunt X, Y sau Z. Repet pt ultima data. Eu nu am mai lucrat in domeniul acesta. 

 

Acum 8 ore, Adriacob89 a spus:

E distrusa, a lucrat pe centura Sibiului, daca dai jos chilotii te sperii

M-ai vazut tu acolo? Daca iti spun ca nu am fost in Sibiu niciodata ma crezi? Nici macar in vizita. Am inteles ca este un oras foarte frumos. Il am in plan sa.l vizitez, dar in nici un caz cum zici tu. Am locatie si nu sunt nevoita lucrez asa cum zici tu. 

 

Acum 10 ore, troznitorinc a spus:

vai de plm bine ca nu esti karma mea!!!

De stii tu ca nu sunt??? Cine a fost la mine a ramas placut surprins si ce credeti?? Chiar au mai revenit.. asta ar trebui sa va dea de gandit inainte sa scrieti porcarii. 

Ps. Cativa mi.au spus ca pozele nu ma avantajeaza. Va astept sa ma vedeti si daca nu sunteti multumiti va puteti retrage linistiti. 

Acum 55 minute, only-me a spus:

...in gura!!!😂😂😂😜

Cat costa doar sa te vad!?

Ha ha ha .. 

Poti veni sa ma vezi. Daca nu esti multumit de ceea ce vezi te poti retrage linistit. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romanistan
  • Oras:Romanistan
53 minutes ago, karma20 said:

De stii tu ca nu sunt??? Cine a fost la mine a ramas placut surprins si ce credeti?? Chiar au mai revenit.. asta ar trebui sa va dea de gandit inainte sa scrieti porcarii. 

Nu ma intereseaza textele clasice cu “cine a fost la mine”. Daca ar fi fost cineva la tine si pleca asa de multumit ar fi postat recenzie, btw. Lasa vrajelile. Si nu inteleg care e problema, de ce trebuie sa te certi/contrazici, eu am vrut sa spun ca nu esti genul meu pentru ca esti pititca si grasa si nu te-as fute nici sa vreau pentru ca nu mi se scoala pula, fuge de grase mai repede decat fugiti voi de salate. Poti sa te certi si sa spui cate povesti vrei, asta nu se va schimba, pula mea in grase nu o sa intre.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
10 hours ago, Adriacob89 said:

Este fosta târâtură KARLA - țepara care lucra pe 50 lei

Bibliografie

 

Disponibila astazi pana tarziu : oferta - 80 doar oral cu finalizare

150 2 finalizari 

https://nimfomane.com/forum/profile/349942-carla250/ 

 

https://nimfomane.com/forum/profile/299685-carlan69/

 

Cititi

Link spre comentariu
  • Oras:Titan
  • Oras:Titan
Acum 2 ore, troznitorinc a spus:

Nu ma intereseaza textele clasice cu “cine a fost la mine”. Daca ar fi fost cineva la tine si pleca asa de multumit ar fi postat recenzie, btw. Lasa vrajelile. Si nu inteleg care e problema, de ce trebuie sa te certi/contrazici, eu am vrut sa spun ca nu esti genul meu pentru ca esti pititca si grasa si nu te-as fute nici sa vreau pentru ca nu mi se scoala pula, fuge de grase mai repede decat fugiti voi de salate. Poti sa te certi si sa spui cate povesti vrei, asta nu se va schimba, pula mea in grase nu o sa intre.

La 50 de kg sunt grasa?? Nu conteaza. Fiecare sa se duca unde doreste.. e plin de anunturi cu fete pe toate gusturile. 

Sunt in continuare disponibila pentru cei carora le sunt pe plac. 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ajuns intamplator in zona si cu ceva chef de o descarcare rapida am ajuns la Karma. Este o fata chiar frumusica, ingrijita, cu ceva celulita dar nederanjant. O garsoniera cocheta si o baie dotata cu tot ce ai nevoie. Am optat pentru un sex oral neprotejat cu finalizare faciala. A fost neasteptat de bine, cu priviri perverse, cu ruperi de ritm si cu atentie la bijuterii. Amenda 150 lei.
O alegere corecta pentru zona si pret, o fata simpatica cu care mi-a placut sa stau la povesti.

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Titan
  • Oras:Titan
Acum 1 oră, ionion80 a spus:

Ajuns intamplator in zona si cu ceva chef de o descarcare rapida am ajuns la Karma. Este o fata chiar frumusica, ingrijita, cu ceva celulita dar nederanjant. O garsoniera cocheta si o baie dotata cu tot ce ai nevoie. Am optat pentru un sex oral neprotejat cu finalizare faciala. A fost neasteptat de bine, cu priviri perverse, cu ruperi de ritm si cu atentie la bijuterii. Amenda 150 lei.
O alegere corecta pentru zona si pret, o fata simpatica cu care mi-a placut sa stau la povesti.

Multumesc. Te astept cu drag 🥰🥰🥰🥰

Astazi sunt disponibila pana la 20. 

🥰🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 16.01.2022 la 12:57, karma20 a spus:

Buna. Eu sunt Karma si va astept cu drag in locatia mea discreta pentru a ne simti bine. Sa te scap de stresul cotidian si sa-ti provoc dependenta. Suna-ma si nu vei regreta alegerea facuta. Numarul meu este 0786188156 . Doar la apeluri raspund. Fara mesaje sau numere ascunse. 

Locatia o am la Auchan Titan.

Pretul pentru o finalizare este 100 de lei, iar ora este 200 de lei. Finalizarea dureaza maxim 30 de min. Daca se depaseste timpul se plateste ora. 

Serviciile mele sunt:

- sex oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

- sex normal doar protejat

- gfe

- finalizare orala +50 de lei

- finalizare faciala + 50 de lei

Daca aveti intrebari va raspund cu drag la telefon. Va las si cateva poze (facute in locatie) pentru a va putea face o idee de cum arat. 

20220113_131507.jpg

20220113_131307.jpg

20220113_130714.jpg

Ce ochi maro primitor ai 😊

  • Like 1
Link spre comentariu

Intrebare din partea cuiva care vrea sa treaca pe la tine, insa din varii motive nu te poate suna decat atunci cand poate ajunge la tine.

 

ai locatia la RASARIT?

POT SA-TI SCRIU PENTRU O PROGRAMARE? 

urmeaza exemplul celorlalte fete si ia-ti whatssap ca sa facilitam conversatia. multi nu putem sa vorbim la telefon..

Link spre comentariu
  • Oras:Titan
  • Oras:Titan
1 oră în urmă, ninfomanee a spus:

Intrebare din partea cuiva care vrea sa treaca pe la tine, insa din varii motive nu te poate suna decat atunci cand poate ajunge la tine.

 

ai locatia la RASARIT?

POT SA-TI SCRIU PENTRU O PROGRAMARE? 

urmeaza exemplul celorlalte fete si ia-ti whatssap ca sa facilitam conversatia. multi nu putem sa vorbim la telefon..

Acolo sunt. In Complex. Sa ma sune cand ajunge in zona. 🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Tocmai ce am iesit de la Karma , este o super foarte de treaba draguta foc faci dush inainte cat si dupa , nu este Karla cea pe care ati specificat-o voi , este noua in domeniu . Face un oral super bun , adanc neprotejat , normal geme , accepta orice pozitie pana finalizezi . Ca si locatie este la rasarit de soare langa auchan titan . Ea este foarte curata epilata , fara miros de transpiratiw sau alte cele . Eu personal o sa revin , chiar merita , se comporta foarte frumos , accepta si sarutari pe gura . Ca si tarife 100 finalizarea , 250 ora plus 50 de lei daca vrei finalizare faciala . Merita nota 10 . Apropo locatia foarte curata , cat si la baie la fel . 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Titan
  • Oras:Titan
1 oră în urmă, Crystyan2022 a spus:

Tocmai ce am iesit de la Karma , este o super foarte de treaba draguta foc faci dush inainte cat si dupa , nu este Karla cea pe care ati specificat-o voi , este noua in domeniu . Face un oral super bun , adanc neprotejat , normal geme , accepta orice pozitie pana finalizezi . Ca si locatie este la rasarit de soare langa auchan titan . Ea este foarte curata epilata , fara miros de transpiratiw sau alte cele . Eu personal o sa revin , chiar merita , se comporta foarte frumos , accepta si sarutari pe gura . Ca si tarife 100 finalizarea , 250 ora plus 50 de lei daca vrei finalizare faciala . Merita nota 10 . Apropo locatia foarte curata , cat si la baie la fel . 

Multumesc. Te mai astept🥰🥰🥰

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...