Sari la conținut

Australian Open 2022


Postări Recomandate

  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
La 16.01.2022 la 22:00, evaforyou a spus:

Exagerat... Djokovic a gresit, adevarat, dar sa se ajunga la asa ceva... Deportare? Doamne feri, zici ca le-a futut toti cangurii! 

Poate nu le convenea sa castige si a noua oara, altfel nu-mi explic de ce s-au comportat asa... 

Pentru ca sunt tari , total diferite de Romania , unde se aplica Legea si se aplica la fel pentru toti. Nu e nimeni vreun Dumnezeu. Daca as fi facut eu ce a facut el , s-ar fi luat aceeasi masura impotriva mea. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:service
  • Oras:service
Acum 2 minute, moldoclaudiu a spus:

Pentru ca sunt tari , total diferite de Romania , unde se aplica Legea si se aplica la fel pentru toti. Nu e nimeni vreun Dumnezeu. Daca as fi facut eu ce a facut el , s-ar fi luat aceeasi masura impotriva mea. 

https://www.eurosport.ro/tenis/australian-open/2022/de-ce-aproape-niciun-jucator-nu-l-a-sustinut-pe-djokovic.-anunt-din-interior-adevarul-e-unul-singur_sto8716669/story.shtml

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 6 ore, nerohardy a spus:

ce meci in turul 2.

kyrgios vs medvedev.

spectacol garantat mai ales ca lui medvedev ii place rolul de anti-hero.

Să știi că va fi...l-am văzut pă Caraghios cum l-a bătut pă rusnac la Washington în 2019. Dacă țîganu nu e sîcîit de vreo accidentare zic că-l bate iar pă ciolovec. 

 

Acum 3 ore, elicoidal a spus:

Dintre fete, care vi se par mai sexy? Tomljanovic, Giorgi, Carstea, Muguruza, Sarapova?

 

https://www.fanatik.ro/cele-mai-sexy-jucatoare-de-tenis-din-lume-top-20-o-romanca-se-afla-pe-locul-doi-galerie-foto-18367697

Masha Șarapova, Sorana, Camila Giorgi și Buburuza. Ajla Tomljanovic nu mă atrage deloc 😅🤷🏻

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 9 minute, nerohardy a spus:

surprinzator si jiri vesely il conduce pe nole la h2h.

 

Da, da... așa e. Dar e doar un meci totuși. Mi-l și aduc aminte... parcă era prima oară când Nole pierdea, ca nr. 1 mondial, în fața unui jucător care nu era în top 50. Și totuși nu era la un turneu major. Nu era chiar cupa 3 ursuleți, da' nici vreun turneu de primă mână. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
La 18.01.2022 la 22:58, cincistele a spus:

Să știi că va fi...l-am văzut pă Caraghios cum l-a bătut pă rusnac la Washington în 2019. Dacă țîganu nu e sîcîit de vreo accidentare zic că-l bate iar pă ciolovec. 

 

Masha Șarapova, Sorana, Camila Giorgi și Buburuza. Ajla Tomljanovic nu mă atrage deloc 😅🤷🏻

Mai ești rasist, după toate cele! 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

Băi nene, e accidentat Berretini ? De ce îl dau ăștia de la pariuri favorit pă Alcatraz ?!  Matteo e forță la GS-uri...

Nea Tsitsipase nu-mi place, oricum îmi era antipatic, dar când l-am auzit că a mai chițăit și împotriva lu'  No Vaxx Djokovic...e deja exagerat de antipatic !  🤣

E șansa lu' Rafa să ia cel de al doilea AO, e greu da' nu imposibil... dacă ajunge cu  Medvedev în finală. 

Cum ar fi ? Al 21-lea GS și o proptea serioasă pt titlul de GOAT 🙆🏻

 

Acum 23 ore, picon a spus:

Mai ești rasist, după toate cele! 

Nu sunt bre rasist, stai potol, țigane e un apelativ pă care-l folosim des în mediul meu 🤪, n-are nimic peiorativ, mai degrabă amical, îl folosesc involuntar și aici 😁

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 1 minut, cincistele a spus:

Băi nene, e accidentat Berretini ? De ce îl dau ăștia de la pariuri favorit pă Alcatraz ?!  Matteo e forță la GS-uri...

Nea Tsitsipase nu-mi place, oricum îmi era antipatic, dar când l-am auzit că a mai chițăit și împotriva lu'  No Vaxx Djokovic...e deja exagerat de antipatic !  🤣

E șansa lu' Rafa să ia cel de al doilea AO, e greu da' nu imposibil... dacă ajunge cu  Medvedev în finală. 

Cum ar fi ? Al 21-lea GS și o proptea serioasă pt titlul de GOAT 🙆🏻

 

Nu sunt bre rasist, stai potol, țigane e un apelativ pă care-l folosim des în mediul meu 🤪, n-are nimic peiorativ, mai degrabă amical, îl folosesc involuntar și aici 😁

Aaaaa, scuze! În mediul tău ... 

Trebuia să-mi fi închipuit. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 4 minute, picon a spus:

Aaaaa, scuze! În mediul tău ... 

Trebuia să-mi fi închipuit. 

😁🤷🏻  da bre ... 

" Pe bănci de lemn, în scunda tavernă mohorâtă,

Unde pătrunde ziua printre fereşti murdare,

Pe lângă mese lunge, stătea posomorâtă,

Cu feţe-ntunecoase, o ceată pribegită,

Copii săraci şi sceptici ai plebei proletare. " 

🙆🏻

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...