Jump to content

Warning +18

This website offers sexually explicit material intended for adults only.

By clicking the ENTER button, you confirm that you are 18 year and older, and accept our terms of use, otherwise click EXIT button to leave the website.

EXIT

Australian Open 2022

Recommended Posts

La 16.01.2022 la 22:00, evaforyou a spus:

Exagerat... Djokovic a gresit, adevarat, dar sa se ajunga la asa ceva... Deportare? Doamne feri, zici ca le-a futut toti cangurii! 

Poate nu le convenea sa castige si a noua oara, altfel nu-mi explic de ce s-au comportat asa... 

Pentru ca sunt tari , total diferite de Romania , unde se aplica Legea si se aplica la fel pentru toti. Nu e nimeni vreun Dumnezeu. Daca as fi facut eu ce a facut el , s-ar fi luat aceeasi masura impotriva mea. 

• Like 2
  • Minus 1
  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Păi ce a făcut bre ? Omul e sănătos și nu vrea să se vaccineze. Atât. Ce nenorocire a făcut ? N-a omorât, n-a furat, n-a înjurat, n-a scuipat...ce morții lor vor javrele alea ? Vaccinare orice ar fi.

Plm, sari ca ars la un apelativ folosit la modul amical și apoi iei la perpulis plebea dîn RFG...chiar că tu ești rasist 🤭

N-are nicio treabă 🙈😂🤣  

Acum 2 minute, moldoclaudiu a spus:

Pentru ca sunt tari , total diferite de Romania , unde se aplica Legea si se aplica la fel pentru toti. Nu e nimeni vreun Dumnezeu. Daca as fi facut eu ce a facut el , s-ar fi luat aceeasi masura impotriva mea. 

https://www.eurosport.ro/tenis/australian-open/2022/de-ce-aproape-niciun-jucator-nu-l-a-sustinut-pe-djokovic.-anunt-din-interior-adevarul-e-unul-singur_sto8716669/story.shtml

• Like 2
Acum 6 ore, nerohardy a spus:

ce meci in turul 2.

kyrgios vs medvedev.

spectacol garantat mai ales ca lui medvedev ii place rolul de anti-hero.

Să știi că va fi...l-am văzut pă Caraghios cum l-a bătut pă rusnac la Washington în 2019. Dacă țîganu nu e sîcîit de vreo accidentare zic că-l bate iar pă ciolovec. 

Acum 3 ore, elicoidal a spus:

Dintre fete, care vi se par mai sexy? Tomljanovic, Giorgi, Carstea, Muguruza, Sarapova?

https://www.fanatik.ro/cele-mai-sexy-jucatoare-de-tenis-din-lume-top-20-o-romanca-se-afla-pe-locul-doi-galerie-foto-18367697

Masha Șarapova, Sorana, Camila Giorgi și Buburuza. Ajla Tomljanovic nu mă atrage deloc 😅🤷🏻

• Like 1
  • Minus 1

Caraghios cre'că e singurul, nu sunt 100% sigur, care are palmares pozitiv cu Djokovic. Are 2-0 la directe. Are calitate, dar firea lui i se întoarce împotrivă când îi e lumea mai dragă. 

• Like 1
  • Minus 1
Acum 9 minute, nerohardy a spus:

surprinzator si jiri vesely il conduce pe nole la h2h.

Da, da... așa e. Dar e doar un meci totuși. Mi-l și aduc aminte... parcă era prima oară când Nole pierdea, ca nr. 1 mondial, în fața unui jucător care nu era în top 50. Și totuși nu era la un turneu major. Nu era chiar cupa 3 ursuleți, da' nici vreun turneu de primă mână. 

• Like 1
  • Minus 1
La 18.01.2022 la 22:58, cincistele a spus:

Să știi că va fi...l-am văzut pă Caraghios cum l-a bătut pă rusnac la Washington în 2019. Dacă țîganu nu e sîcîit de vreo accidentare zic că-l bate iar pă ciolovec. 

Masha Șarapova, Sorana, Camila Giorgi și Buburuza. Ajla Tomljanovic nu mă atrage deloc 😅🤷🏻

Mai ești rasist, după toate cele! 

• Like 2
  • Minus 2
43 minutes ago, xDrive69 said:

Imi pare rau de Emma,sper sa castige turneul Simona💪

Emma a avut ghinion cu rana din palma, i-au dat doctorii aia ceva calmante, dar a incomodat-o durerea. Plus de asta, la ce zi buna a avut Daria astazi, cred ca si Serenei i-ar fi fost greu sa o bata !

Băi nene, e accidentat Berretini ? De ce îl dau ăștia de la pariuri favorit pă Alcatraz ?!  Matteo e forță la GS-uri...

Nea Tsitsipase nu-mi place, oricum îmi era antipatic, dar când l-am auzit că a mai chițăit și împotriva lu'  No Vaxx Djokovic...e deja exagerat de antipatic !  🤣

E șansa lu' Rafa să ia cel de al doilea AO, e greu da' nu imposibil... dacă ajunge cu  Medvedev în finală. 

Cum ar fi ? Al 21-lea GS și o proptea serioasă pt titlul de GOAT 🙆🏻

Acum 23 ore, picon a spus:

Mai ești rasist, după toate cele! 

Nu sunt bre rasist, stai potol, țigane e un apelativ pă care-l folosim des în mediul meu 🤪, n-are nimic peiorativ, mai degrabă amical, îl folosesc involuntar și aici 😁

• Like 2
  • Minus 1
Acum 1 minut, cincistele a spus:

Băi nene, e accidentat Berretini ? De ce îl dau ăștia de la pariuri favorit pă Alcatraz ?!  Matteo e forță la GS-uri...

Nea Tsitsipase nu-mi place, oricum îmi era antipatic, dar când l-am auzit că a mai chițăit și împotriva lu'  No Vaxx Djokovic...e deja exagerat de antipatic !  🤣

E șansa lu' Rafa să ia cel de al doilea AO, e greu da' nu imposibil... dacă ajunge cu  Medvedev în finală. 

Cum ar fi ? Al 21-lea GS și o proptea serioasă pt titlul de GOAT 🙆🏻

Nu sunt bre rasist, stai potol, țigane e un apelativ pă care-l folosim des în mediul meu 🤪, n-are nimic peiorativ, mai degrabă amical, îl folosesc involuntar și aici 😁

Aaaaa, scuze! În mediul tău ... 

Trebuia să-mi fi închipuit. 

• Like 1
  • Minus 2
Acum 4 minute, picon a spus:

Aaaaa, scuze! În mediul tău ... 

Trebuia să-mi fi închipuit. 

😁🤷🏻  da bre ... 

" Pe bănci de lemn, în scunda tavernă mohorâtă,

Unde pătrunde ziua printre fereşti murdare,

Pe lângă mese lunge, stătea posomorâtă,

Cu feţe-ntunecoase, o ceată pribegită,