Sari la conținut

Australian Open 2022


Postări Recomandate

  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 19 ore, picon a spus:

Nene, cu scuzele de rigoare, dar ești tare nărod - ca să să folosesc un eufemism!  Încerci disperat să pari și tu "băiat" dar și citit și nu reușești decât să fii penibil, ca orice bugetăraș comunistoid.

Îți accept scuzele bre 😂😂😂 

Plm, m-ai prins 🤷🏻🙈 ghinion, gata ! Nu mai pot să par și eu vreun băiețaș și nici citit 😭...dă supărare îi mai trag o dată la muie lu'  argatu' dă papagallo 🤭😁🤣 

 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:service
  • Oras:service
La 23.01.2022 la 19:43, cincistele a spus:

Zic că îl bate Ciocanu' de-l ascultă cu urechea 😁

 

La 23.01.2022 la 19:44, elicoidal a spus:

Nu se stie...dar da 🤣🤣🤣

N-am vazut primele 2 seturi, seturile 3 si 4 mi-au placut.....5 fara istoric.

Bravo Berrettini.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 2 ore, elicoidal a spus:

 

N-am vazut primele 2 seturi, seturile 3 si 4 mi-au placut.....5 fara istoric.

Bravo Berrettini.

Mă așteptam să-l bată în mai puține seturi. Și Rafa...ce l-a mai chinuit agitatul ăla de Shapovalov 🤦, ăsta pare urmașul lu'  Dolgopolov. 😉

În noaptea asta, "văd" o cotă bună la dublu, zic că Bolelli/Fognini  îi bat pă Rajeev Ram/Salisbury. Cotă 2 și ceva, plm, broscarii chiar au câștigat AO la dublu, în 2015. Sunt și dubliști, dar sunt și jucători dă simplu mult mai buni ca ceilalți. 

Și la Tsitsipase, cât îmi e mie dă antipatic, cre'că e cota pă invers. Zic că-l bate pă italianu ăla vizigot dă Sinner 😁

Nu știu ce să zic dă Medvedev, e favorit, da' Felix are arme să-l facă. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 25 minute, moldoclaudiu a spus:

Mai da cum umbla aurolacul @gallo pe toate topicurile s aimi suga pula. retardu pulii ii obsedat , am vreo 30 de notificari de la el, Cred ca i-a placut cum l-am futut in gat si acum nu mai poate fara pula mea in plamani , altfel nu inteleg de unde atata obsesie. retardu pulii!

Bpzgore, esti cel mai mare bulangiu de pe forum! Deh, un om fara tara si identitate ca tine, face ce face si se opreste cu gura in pula cuiva.! Se parte ca iti place pula mea....cu regret pentru tine te anunt ca nu sunt homalau ca tine!  Asa ca besi in bozgorimea ta, suge pula pe unde vrei mista nesemnificativa!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 13 minute, gallo a spus:

Bpzgore, esti cel mai mare bulangiu de pe forum! Deh, un om fara tara si identitate ca tine, face ce face si se opreste cu gura in pula cuiva.! Se parte ca iti place pula mea....cu regret pentru tine te anunt ca nu sunt homalau ca tine!  Asa ca besi in bozgorimea ta, suge pula pe unde vrei mista nesemnificativa!🤣🤣🤣

pai daca as fi bulangiu , homalau si cum mai spui tu , de ce ai mai umbla tu peste tot dupa mine s aimi sugi pula , futu-te-n gura sa te fut?! Esti obsedat sa imi sugi pule si oriunde postez intri sa imi dai minusuri sau sa ma injuri , ca stii ca numai asa ajung sa vreau s aiti dau muie ....

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 2 minute, moldoclaudiu a spus:

pai daca as fi bulangiu , homalau si cum mai spui tu , de ce ai mai umbla tu peste tot dupa mine s aimi sugi pula , futu-te-n gura sa te fut?! Esti obsedat sa imi sugi pule si oriunde postez intri sa imi dai minusuri sau sa ma injuri , ca stii ca numai asa ajung sa vreau s aiti dau muie ....

Eu nu umblu dupa tine muistule, dovada fiind faptul ca prin postarile tale tu te proptesti cu gura in pula mea bozgore jegos! Besi in pula calului de soaghita nespalata!🤣🤣🤣 Nu am sa ma scuz vreodata ca imi bag pula intr-un bozgor bulangiu cretin cum esti tu muistule!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
1 oră în urmă, gallo a spus:

Eu nu umblu dupa tine muistule, dovada fiind faptul ca prin postarile tale tu te proptesti cu gura in pula mea bozgore jegos! Besi in pula calului de soaghita nespalata!🤣🤣🤣 Nu am sa ma scuz vreodata ca imi bag pula intr-un bozgor bulangiu cretin cum esti tu muistule!🤣🤣🤣

mai muie esti atat de disperat dupa pula mea incat intri pe absolut toate topicurile unde escriu eu ceva si te rogi , in felul tau retard , sa iti dau la muie.

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 16 ore, moldoclaudiu a spus:

mai muie esti atat de disperat dupa pula mea incat intri pe absolut toate topicurile unde escriu eu ceva si te rogi , in felul tau retard , sa iti dau la muie.

Ce-ti mai place sa mamanci cacat bozgore labagiu! Dupa cum spuneam, te-ai nascut handicapat, traiesti ca un prost si ai aa mori ca un idiot bozgor mancator de cacat!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 18 ore, gallo a spus:

Ce-ti mai place sa mamanci cacat bozgore labagiu! Dupa cum spuneam, te-ai nascut handicapat, traiesti ca un prost si ai aa mori ca un idiot bozgor mancator de cacat!🤣🤣🤣

Gata mai, liniștește-te, ca uite ca a trecut valul de fimrig, nu mai ingheti în canal și promit eu ca îți trimit 2 sticle de 1l de Prenadez, sa ai stoc pe o saptamana. Sloboz îți faci tu rost destul sa inghiti, nu îmi fac probleme. Liniștește-te  dă-te în pula mea de prost! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Provence
  • Oras:Provence
Acum 3 ore, moldoclaudiu a spus:

Gata mai, liniștește-te, ca uite ca a trecut valul de fimrig, nu mai ingheti în canal și promit eu ca îți trimit 2 sticle de 1l de Prenadez, sa ai stoc pe o saptamana. Sloboz îți faci tu rost destul sa inghiti, nu îmi fac probleme. Liniștește-te  dă-te în pula mea de prost! 

Besi in pula calului de bozgor imputit! Spre deosebire de tine nu consum nici alcool, nici prenadez bozgore slobozit si nespalat! Trimite-i lui ma-ta, are nevoie sa uite ca a fatat un animal idiot ca tine!🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 22 minute, nerohardy a spus:

sa vedem pe rafito il opreste sa ajunga la 21?

daca l-a oprit pe nole il poate opri si pe rafito.

 

Plm, îl fute Rafa...e cam ultima lui șansă să baxeze al doilea AO și implicit să facă al 21-lea GȘ. Nici RG nu mai e unul la îndemână după ce la ultimul l-a zdrobit Nole în 3 seturi. 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:service
  • Oras:service

Setul 2 o desfasurare diferita a evenimentelor........

Campionii, se vad in situatii dificile.

Bravo Barty.

La baieti sunt curios cum pregateste tactic Medvedev finala cu Nadal.

In 2019 parca in sferturi Djokovic a avut cu Medvedev cea mai grea intalnire pana la castigarea trofeului.

Tot atunci Tsitsipas il elimina pe Federer.

Link spre comentariu

  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 2 ore, il pupparo a spus:

Barty mi-a iesit . Urmeaza si Medvedev 😊.  

Totusi fara Nole si Fede , parca nu mai are același farmec un Grand Slam. 

Federer lipsea oricum, iar de Nole și au bătut joc. E bun rusul, da' țin cu Nadal. 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...