Sari la conținut

Recomandari strada!


Postări Recomandate

  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău
La 17.01.2022 la 22:18, Portico188 a spus:

Salutare,

Din ce am tot citi pe forum aici, nu este ceva de recomandat pe locatie, si din acest motiv va cer ajutorul sa.mi recomandati ceva pe " teren", daca exista ceva ce se merita!

Spor si multumesc!

Ieri am văzut o dameza la ieșirea spre drajna, chiar la drumuri si poduri in parcare. Arata bine, acum s a mai îngrășat putin, am fost la ea in vara. Mihaela o cheama, e din dragalina. O suge bine si la normal da contre. Nu mai stiu cat a fost halatul. 50/70 sau cv de genu

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea
On 1/26/2022 at 2:31 PM, Allexxcm18. said:

Ieri am văzut o dameza la ieșirea spre drajna, chiar la drumuri si poduri in parcare. Arata bine, acum s a mai îngrășat putin, am fost la ea in vara. Mihaela o cheama, e din dragalina. O suge bine si la normal da contre. Nu mai stiu cat a fost halatul. 50/70 sau cv de genu

Multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:București, România
  • Oras:București, România
La 17.01.2022 la 22:18, Portico188 a spus:

Salutare,

Din ce am tot citi pe forum aici, nu este ceva de recomandat pe locatie, si din acest motiv va cer ajutorul sa.mi recomandati ceva pe " teren", daca exista ceva ce se merita!

Spor si multumesc!

Spre Bucu la Abator, întreabă de Ana sau "Pisi" cum o știe lumea, mi se pare cea mai bună din teren din Slobozia, plus că merge și la cameră dacă vrei.

Link spre comentariu
  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău
La 12.02.2022 la 10:04, Knowing a spus:

Spre Bucu la Abator, întreabă de Ana sau "Pisi" cum o știe lumea, mi se pare cea mai bună din teren din Slobozia, plus că merge și la cameră dacă vrei.

Hm, Este o tipa slim bruneta? Si cu un tatuaj tribal pe fund? Si parca avea silicoane? Sau am auzit eu greșit 

Link spre comentariu
  • Oras:Ialomita
  • Oras:Ialomita
Acum 4 ore, ghiocel15 a spus:

Apariție noua între combinat și intersecția cu brâncoveni din ce am văzut fata este destul de activa trebui sa stai la coada sa o poți lua 

Și unde se petrece acțiunea? 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...