Sari la conținut

Alice 0742965627


creatina

Postări Recomandate

Acum 2 ore, Aliceioana a spus:

:))) știi vorba aia "când vulpea n-ajunge la struguri, zice că-s acri" te pupacesc, o viata liniștită sa ai! 🤗😘

Tu în mintea ta te crezi., struguri,,...Haaa.. Haaa...Haaa.....mai ai încă respect de sine ?

Când te va întreba bastardul tău ce meserie ai făcut...ce ii vei spune ?

Mami a fost....STRUGURI...haaaa...dar nu venea nimeni la cules...

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 3 minute, arcopal a spus:

Tu în mintea ta te crezi., struguri,,...Haaa.. Haaa...Haaa.....mai ai încă respect de sine ?

Când te va întreba bastardul tău ce meserie ai făcut...ce ii vei spune ?

Mami a fost....STRUGURI...haaaa...dar nu venea nimeni la cules...

N-am ce discuta cu cineva care nu știe nimic despre mine :)) o seara frumoasa! La revedere! 😂😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 23 ore, Aliceioana a spus:

Scuza-ma pe mine dragul meu. Pune te rog din suflet conversația de pe wapp aici. Iar vocabularul tău arata cat de mizerabil ești ca om și motivul pentru care nu te-am primit. În anunț la mine scrie clar că-mi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții, și nu primesc toți jegoșii. Have fun și pune conversația 

Suck my cock...4 free....bitch...!

  • Minus 5
Link spre comentariu
Acum 49 minute, Aliceioana a spus:

Dragilor, astăzi sunt disponibila de la 13:30. Treaba cu pozele rămâne valabila, dacă ma poate ajuta cineva sa pun aici 2-3 poziții, să-mi scrieți pe wapp va rog 🤗🤗🤗

Sigur....îți scriu eu....da' știi sa citești?

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
1 oră în urmă, arcopal a spus:

Sigur....îți scriu eu....da' știi sa citești?

https://www.libris.ro/limba-romana-clasa-5-cartea-mea-de-gramatica-ART978-606-003-374-5--p21795320.html?gclid=Cj0KCQjw0umSBhDrARIsAH7FCofzxEnJ1dShLwbfGtTKvpq6alnw03I4wUbvC5-GR-jyEzxFrcCPwf8aApedEALw_wcB dacă nu te descurci să-ți dai comanda, să-mi scrii ca sa te ajut 😘

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator Georgex1337
Reputație: 0
19 hours ago, arcopal said:

Maine am sa trec pe la tine....poate papi ceva brânză...

Omule, dacă tu ai brânză la pulă, e nasol rău de tot =))))))))))

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dragii mei..din păcate trebuie să-mi întrerup activitatea pentru o zi, doua..nu știu exact cat.. După cum am scris și acum ceva timp, probleme cu centrala nu au dispărut. S-a defectat de tot și nu am apa calda, iar fără asta..e urat și pentru mine și pentru voi 

  • Haha 1
Link spre comentariu
La 20.04.2022 la 14:29, Aliceioana a spus:

Dragii mei..din păcate trebuie să-mi întrerup activitatea pentru o zi, doua..nu știu exact cat.. După cum am scris și acum ceva timp, probleme cu centrala nu au dispărut. S-a defectat de tot și nu am apa calda, iar fără asta..e urat și pentru mine și pentru voi 

Am fost la tine și pot spune ca ai o față de cur ...un cur celulitic și lăsat ca la o baba de 85 de ani...gura îți pute a țigară...poveștile tale despre bastardul tău nu ma interesează...prosop ud deja folosit de alt client...pat nasol care scârțâie și plin de gauri...miros de țigară în asa zisul apartament...doar linsul pe care a fost cât de cât ok...în rest ești nașpa...cine nu ma crede....n-are decât sa vina la tine sa se convingă...eu unul am pierdut banii...mai bine făceam o laba ...

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 54 minute, arcopal a spus:

Am fost la tine și pot spune ca ai o față de cur ...un cur celulitic și lăsat ca la o baba de 85 de ani...gura îți pute a țigară...poveștile tale despre bastardul tău nu ma interesează...prosop ud deja folosit de alt client...pat nasol care scârțâie și plin de gauri...miros de țigară în asa zisul apartament...doar linsul pe care a fost cât de cât ok...în rest ești nașpa...cine nu ma crede....n-are decât sa vina la tine sa se convingă...eu unul am pierdut banii...mai bine făceam o laba ...

Mulțumesc din suflet pentru recenzia scrisa din capul tău. Cum ai fost la mine dacă eu nu mai activez? 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Aliceioana a spus:

Mulțumesc din suflet pentru recenzia scrisa din capul tău. Cum ai fost la mine dacă eu nu mai activez? 😂😂😂

Ca sa nu pierdem timpul....ai oglinda la șifonier...albastra parca...asa ca...pune poze sa vadă lumea ca am dreptate...adresa este 15/2...asa ca spune....am dreptate sau nu ?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 8 minute, arcopal a spus:

Ca sa nu pierdem timpul....ai oglinda la șifonier...albastra parca...asa ca...pune poze sa vadă lumea ca am dreptate...adresa este 15/2...asa ca spune....am dreptate sau nu ?

Da, am oglinda la șifonier, se vede în pozele postate pe publi, toată lumea le-a văzut stai tu liniștit, și adresa e scrisa aici de n ori.. Te arunci singur din față-n cola și te pierzi în detalii. Ești la un nivel mult prea jos ca eu sa stau cu tine de vorba, și crede-mă, nu te-aș primi nici dacă m-ai plăti doar sa te privesc. Din ce ai scris acum și celelalte de mai sus, se vede cat de frustrat ești. O zi frumoasa îți doresc, Paște fericit și toate cele bune! 😘😘

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...