Sari la conținut

bănățeancă 07297 76105


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Nu cunosc voi..dar de ceva vreme incerc sa o prind si nimic.

Am incercat in urma cu vreo 4 luni.. stabilit/ ajung / sun si /Nimic.

Dau o tura /sun/ nimic. Pe seara raspunde, vorbim stabilim a doua zi de dimineata. Ajung, Scena se repeta.

Azi, 2 august, ora 14, stabilesc cu ea pt ora 15, ajing cu 5 min inainte, sun/ este deja 15.30..si Nimic.

Neserioasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 02.08.2022 la 15:31, yesterday81 a spus:

Nu cunosc voi..dar de ceva vreme incerc sa o prind si nimic.

Am incercat in urma cu vreo 4 luni.. stabilit/ ajung / sun si /Nimic.

Dau o tura /sun/ nimic. Pe seara raspunde, vorbim stabilim a doua zi de dimineata. Ajung, Scena se repeta.

Azi, 2 august, ora 14, stabilesc cu ea pt ora 15, ajing cu 5 min inainte, sun/ este deja 15.30..si Nimic.

Neserioasa!

Salut cauta ca mai are un topic si am scris comment, doamna miniona si nr , eu am prins  la tel usor dupămasă ,citeste si vezi daca mergi eu nu pot recomanda ,daca nu esti pretențios si vrei ceva rapid si nu prea de calitate atunci merge la bani ăstia 100 nr

Link spre comentariu
  • Telefon: Ar fi culmea
  • Oras:timisoara
  • Telefon: Ar fi culmea
  • Oras:timisoara

Am fost eu anu trecut de 3 ori. E o femeie trecuta de 45. Dar cu fizic f plăcut. Nu mai știu dacă am lăsat sau nu recenzie. Ultima oara știu ca am făcut și finalizare orala cu ea. Singurul minus e ca trebuie sa scoți cuvintele de la ea din gura.nu I volubila, comunicativa, dar nu te simți naspa. Plus ca la 100 de lei merge. Și nu arata rau deloc. Nici la fața

Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

Acum vreo 2 săptămani am reușit s-o prind la telefon, am stabilit ora, iar cand am ajuns aproape, s-a scuzat, că are pe cineva și să sun peste 15 minute. Așa am făcut, am găsit unde să merg, am urcat, dar fiind întuneric pe casa scării nu am găsit apartamentul. În același timp urca și un domn, care știa unde să meargă (poate peștele!), a bătut la ușă și a intrat.

Am sunat-o, mi-a zis că are o problemă, dacă vreau să aștept, sau să vin mâine.

Am renunțat. Dar aș vrea să ajung la ea măcar o dată!

Link spre comentariu
Vizitator ionutzzzzz
Reputație: 0

Am fost și eu la ea anu trecut 

la corp e ok , fata e îmbătrânită , am optat ptr on suge bine dar nu e cine știe ce , la np e strâmtă dar la fel mediocru 

Am avut mai multe tentative sa revin dar cum zice colegu mai sus e foarte neserioasa , te programează nu Răspunde la telefon , sau îți da un timp de așteptare nesimțit se mare 2-3 ore asa ca e de evitat pentru mine.

O recomand pe Doamna Gabi are 45-50 de ani lângă stadion are tarif 80 și suge foarte bine și la np la fel geme și se implica și merita banii din plin , face și CIM. Îți las nr ei (0757) 131 921

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut am fost si eu astăzi la titulara acestui topic. 

Confirm arata ca si in poze, o doamna nicuta de statura, frumoasa ( parerea mea personala) drăguță, cu un fund rotund si sexy rău. 

Tariful 150 de Ron ora 

Ajuns în zona am sunat pentru confirmare am ajuns umpic mai repede si am asteptat putin a meritat fiecare secundă sa astept. Sunat din nou a răspuns o voce calda am primit indicatiile si am ajuns la locație. Imi deschide usa o Doamnă drăguță si frumoasa roșcată am intrat am fost servit cu ceva de băut si am trecut la "ostilitati" 

ON 10 atentă la tot nu folosește mana doar gura, prezervativul la pus tot cu gura 

NP 10 relativ ma futut ea pe mine nu am avut parte de asa excorta care sa se implice asa de mult. 

Dupa ce am terminat in prezervativ am mai stat la povesti am socializat putin, e o femeie deschisă si trecuta prin viata. Cum spunea Bunu meu, "unsa cu toate alifiile " 

Eu am sa revin cu fiecare ocazie 😘

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...