Sari la conținut

Ploiesti submisiv in cautare de stapana.


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 20.01.2022 la 12:05, submisxxx a spus:

Submisiv in cautarea unei stapane dornice sa ma ajute sa imi gasesc limitele in bdsm

       Vino, la mine, la Bucuresti ! Ofer cea mai larga gama de fantezii si fetisuri, de dominare. Imi place sa domin si sa detin controlul. Imi poti deveni sclav personal.

post-84499-0-85506100-1606552419_thumb.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 11 ore, submisxxx a spus:

Watsap

     Nu ofer show pe whatup, fiindca vreau discretie si nu am timp de pierdut pe whatup. Cine are sange in el si este viu, traieste viata cu adevarat.

 

    Companie selecta. voie buna, muzica buna, distractie maxima, fantezii interzise, masaj profesional din talpi, pana in varful capului, cele mai placute experiente erotice... Vino, sa scot tot stresul din tine ! Te pot satisface si la telefon. 0790546873

    Vrei sa fii sclavul picioarelor mele, fundului meu, tocurilor mele, sclavul meu, menajera, sclav-taburet, sclav financiar, covor uman, pisoarul meu, ambulant, catelul meu, incornoratul umilit, mascariciul meu, personal, maseurul meu, personal, obiectul placerii mele, valetul meu, soferul meu, personal , sissy slut, sau alt tip de sclav ? Suna-ma ! 0790546873

    Vrei o relatie de tip sugar, pe termen lung ? Suna-ma ! 0790546873

 

post-84499-0-81297800-1566915647_thumb.jpgpost-84499-0-31497500-1566980293_thumb.jpgpost-84499-0-13399500-1566980959_thumb.jpg

        Vino, sa mi te supui si sa imi executi ordinele, de sefa, sclavule ! Sunt stapana Sanziana si te domin, umilesc, disciplinez, dresez, iti dau pedepse care iti plac. Am sa te subjug cu straponul ! Am sa te disciplinez cu cravasa ! Am sa te duc aproape de orgasm si am sa te las cu ea in aer, dupa care am sa te dau afara si am sa iti ordon, sa te termini singur, in masina ! Am sa iti fac facesitting pana am sa iti exfoliez fat,a de mascarici , am sa ma folosesc de limba ta, pentru satisfactia mea, maxima ! Am sa iti stampilez tot spatele, dar si fata, cu buzelele mele, rujate si asa am sa te trimit acasa !Am sa iti dau gauri in urechi, cu tocul ca sa iti atarn cercei, maimotoiule, si am sa iti bag o banana in fund, in timp ce te pun sa canti imnul Romaniei, fiindca esti praf si pulbere, esti un papa lapte, cu sula bleaga, Labarici ! Am sa scriu pe fruntea ta MOP si am sa sterg cu tine, pe jos ! Am sa te leg de maini si de picioare si am sa te pun sa sari, ca pinguinul, pe melodia dansul pinguinului, in timp ce va trebui sa prinzi in gura pufarine, pe care am sa le arunc in tine ! Am sa te imbrac in tanga si dresuri cu portjartier, fiindca te-ai ingrasat si ti-au crescut sanii, am sa iti pun peruca, am sa iti scriu pe fese PRODUCATOARE si pe piept MUISTA, O SUG DEEP si am sa vad daca pielea ta face vreun leu ! Cand bat din picior, sa te bagi sub masa si sa astepti ghemuit acolo, sa te bat cu biciul, asa cum meriti ! Mergi in urma mea, ca un catelus, haimana, ce esti, miroase-mi papucii si linge-mi talpile, schelalaind cand te lovesc cu piciorul ! Am sa te leg la ochi si am sa iti torturez extremitatile, am sa te picur cu ceara, inclusiv in noada, dupa care am sa plimb pe trupul tacu cuburi de gheata si am sa til le bag si in fund ! Am sa fac din tine incornoratul umilit verbal, fizic, public si am sa te oblig sa mananci de pe jos ! Am sa fac din tine pisoarul meu , obiectul placerii mele, perna picioarelor mele, menajera mea, sissy slut, bancomatul meu, personal, cuierul desuurilor mele, manichiurista sau pedichiurista mea, maseurul meu, personal, soferul meu si tot ce mai am eu, chef, sa fii ! Ai placerea si dorintaascunsa, sa imi fii sclav personal ? Pune-mi la dispozitie, timpul tau, casa ta, masina ta, cardul tau ! Telefon: 0790546873

 

post-84499-0-24027700-1568355842_thumb.jpgpost-84499-0-85530600-1568375887_thumb.jpgpost-84499-0-49404700-1596102500_thumb.jpg

 

     Sanziana, most open minded mistress Knks date, fetish dating, submission relationship, sugar date / relationship, masaj profesional, corporal, facial, la scalp sau la prostata. Imi place sa domin si sa detin controlul. Practic : foot fetish, nylon fetish, hand job, foot job, fetisul tocurilor, costumatiilor si alte fetisuri, dominare soft si hard, vorbit murdar, uro, facesitting, role play, umilire fizica, verbala, publica, cuckolding, show cu asistenta, bondage, disciplina, tortura, pedepse, palmuire, biciuire, calcat in picioare, mumificare, etc. Sunt deschisa la noi provocari.  Detin multe jucarii si lenjerii, peruci si tocuri. 

   Cu mine poti petrece timp de calitate, fara graba, iti poti exprima fanteziile fara cenzura, liber, nestanjenit, asa cum simti sa o faci, poti stabili o relatie pe termen lung, poti petrece vacante sau poti iesi in oras. Arat bine si te fac sa te simti bine. Te astept, cu drag ! 

post-84499-0-59141600-1567840903_thumb.jpgpost-84499-0-17235000-1568017348_thumb.jpgpost-84499-0-04403500-1568041260_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 05.02.2022 la 11:47, dau_limbi33 a spus:

siana...chiar o fi Stapana?

         Oare dau_limbi33 chiar este sclav ?  Pana nu ne intalnim, nu avem cu sa aflam...

 

         M-am nascut sa iti fiu sefa, limbric mutant, ce esti ! Te-ai nascut sa imi executi ordinele, sa ma pupi in fund si sa imi stergi pantofii, cu limba, agariciule ! Eu sunt sefa frumoasa si autoritara, sub tocul careia te visezi dintotdeauna. Iti sar ochii din cap dupa fundul meu si te pitesti sub birou, de frica, atunci cand imi auzi tocurile. Intri in sevraj, de placere, cand imi simti parfumul seducator. Ce n-ai da, sa iti ard cateva palme peste fata, la fundul gol sau peste scula, sa simti atingerea mea, de sefa ! Fa-mi curat, pe birou ! Du-te, sa imi cumperi un vobrator, nou, ca limba ta nu ma satisface indeajuns ! Cat de mult ti-ai dori sa fac din fata ta, scaunul sezutului meu ! Sterg cu tine pe jos, carpa vorbitoare, cand imi scoti rabdarea din tatani ! Ai un mers, de zici ca tu, ai inventat reluarea, sclavarici, de zici ca te-ai nascut obosit. Nu esti bun de nimic, decat sa ma pis pe tine. Te disciplinez si calmez cu straponul, daca vad ca te mananca in fund si faci numai gafe ! Trage-mi curul la xerox si fa din copia lui icoana, pe care sa o tii la capul patului si sa o pupi zilnic ! Nu mai pierde timpul in realitatea virtuala, ca iti dau doua suturi in ohoho, de te trezesc la realitate ! Vino, sa te domin cu adevarat, in viata reala ! Nu iti meriti salariul, asa ca ti-l voi retine in contul meu, ratatule ! Nu meriti nici sa te las, sa imi mirosi basinile, gioarsa ce esti ! Sunt stapana Sanziana si te pot domina asa cum iti doresti sau te pot initia in arta dominarii, daca esti submis. Suna-ma, daca ai un fetis sau o fantezie speciala sau daca doresti sa imi fii sclav personal ori financial slave ! Te pot domina si la telefon. Lasa-mi mesaj cu numele, varsta si dorinta ta, speciala, cand nu ma gasesti la telefon ! /

post-84499-0-12886100-1606394781_thumb.jpgpost-84499-0-41421100-1606394795_thumb.jpgpost-84499-0-85506100-1606552419_thumb.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Caut stapana nu profitoare

Acum 18 ore, siana a spus:

         Oare dau_limbi33 chiar este sclav ?  Pana nu ne intalnim, nu avem cu sa aflam...

 

         M-am nascut sa iti fiu sefa, limbric mutant, ce esti ! Te-ai nascut sa imi executi ordinele, sa ma pupi in fund si sa imi stergi pantofii, cu limba, agariciule ! Eu sunt sefa frumoasa si autoritara, sub tocul careia te visezi dintotdeauna. Iti sar ochii din cap dupa fundul meu si te pitesti sub birou, de frica, atunci cand imi auzi tocurile. Intri in sevraj, de placere, cand imi simti parfumul seducator. Ce n-ai da, sa iti ard cateva palme peste fata, la fundul gol sau peste scula, sa simti atingerea mea, de sefa ! Fa-mi curat, pe birou ! Du-te, sa imi cumperi un vobrator, nou, ca limba ta nu ma satisface indeajuns ! Cat de mult ti-ai dori sa fac din fata ta, scaunul sezutului meu ! Sterg cu tine pe jos, carpa vorbitoare, cand imi scoti rabdarea din tatani ! Ai un mers, de zici ca tu, ai inventat reluarea, sclavarici, de zici ca te-ai nascut obosit. Nu esti bun de nimic, decat sa ma pis pe tine. Te disciplinez si calmez cu straponul, daca vad ca te mananca in fund si faci numai gafe ! Trage-mi curul la xerox si fa din copia lui icoana, pe care sa o tii la capul patului si sa o pupi zilnic ! Nu mai pierde timpul in realitatea virtuala, ca iti dau doua suturi in ohoho, de te trezesc la realitate ! Vino, sa te domin cu adevarat, in viata reala ! Nu iti meriti salariul, asa ca ti-l voi retine in contul meu, ratatule ! Nu meriti nici sa te las, sa imi mirosi basinile, gioarsa ce esti ! Sunt stapana Sanziana si te pot domina asa cum iti doresti sau te pot initia in arta dominarii, daca esti submis. Suna-ma, daca ai un fetis sau o fantezie speciala sau daca doresti sa imi fii sclav personal ori financial slave ! Te pot domina si la telefon. Lasa-mi mesaj cu numele, varsta si dorinta ta, speciala, cand nu ma gasesti la telefon ! /

post-84499-0-12886100-1606394781_thumb.jpgpost-84499-0-41421100-1606394795_thumb.jpgpost-84499-0-85506100-1606552419_thumb.jpg

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 10.02.2022 la 9:08, submisxxx a spus:

Caut stapana nu profitoare

 

    Cauti sa profiti tu, gratis, de timpul, energia si serviciile cuiva. Nici maicuta ta nu te-a adus pe lume si nu te-a crescut in mod cu totul dezinteresat... crezi cas-a nascut cineva pe lumea asta, doar ca sa fie la chemerul tau si sa iti satisfaca tie, fanteziile bolnave, deplasate ?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 1 oră, siana a spus:

    Cauti sa profiti tu, gratis, de timpul, energia si serviciile cuiva. Nici maicuta ta nu te-a adus pe lume si nu te-a crescut in mod cu totul dezinteresat... crezi cas-a nascut cineva pe lumea asta, doar ca sa fie la chemerul tau si sa iti satisfaca tie, fanteziile bolnave, deplasate ?

Pai si el daca are fantezi bolnave sau deplasate asa cum zici tu cum le mai ai daca le indeplinesti??Numai sunteti ma sanatoase la cap cu niste preturi si figuri pe burta goala.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 11.02.2022 la 12:00, s0nik a spus:

Pai si el daca are fantezi bolnave sau deplasate asa cum zici tu cum le mai ai daca le indeplinesti??Numai sunteti ma sanatoase la cap cu niste preturi si figuri pe burta goala.

       Cacat umil, prost, bolnav, terminat, ratat si vorbitor, spune bogdaproste, ca te scuip in ochi si ca te umilesc public, gratis !

   Cei mai multi bani din viciile si slabiciunile oamenilor se fac... din alcool, tutun, droguri, placeri carnale... Chiar si armamantul... nu imi spune ca nu au minti bolnave cei care au placerea de a ucide, de a merge la vanatoare de oameni sau de animale sau de a cuceri lumea prin purtarea de razboaie. Desteptii, la fel, fac multi bani de pe urma prostilor.

  Esti un rahat in drum, facut praf. Sa ma suni, daca vrei umilire extrema, atat verbala, cat si fizica !

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 18 ore, siana a spus:

       Cacat umil, prost, bolnav, terminat, ratat si vorbitor, spune bogdaproste, ca te scuip in ochi si ca te umilesc public, gratis !

   Cei mai multi bani din viciile si slabiciunile oamenilor se fac... din alcool, tutun, droguri, placeri carnale... Chiar si armamantul... nu imi spune ca nu au minti bolnave cei care au placerea de a ucide, de a merge la vanatoare de oameni sau de animale sau de a cuceri lumea prin purtarea de razboaie. Desteptii, la fel, fac multi bani de pe urma prostilor.

  Esti un rahat in drum, facut praf. Sa ma suni, daca vrei umilire extrema, atat verbala, cat si fizica !

Ca sa nu imi pun mintea cu o fomista ,sa imi bag pl in toata rasa si morti tai.....Punct

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 14.02.2022 la 12:35, s0nik a spus:

Ca sa nu imi pun mintea cu o fomista ,sa imi bag pl in toata rasa si morti tai.....Punct

      De ce nu te privesti in oglinda, maimutoiule ? Nu iti place imaginea reflectata in ea, fata ta, de maimuta, in calduri ?  Nu sparge oglinda ! Hai, impaca-te cu ea si pup-o ! Linge-o !, Mangai-o ! Daca lipesc de oglinda un falus de silicon, te iau de par si te bag cu botul in el, te simti mai bine ? Cati centimetri crezi ca iti incap pe gat, mai, Sugus ? Nu fi mofturos, indaratnic mic si nu face mutre, ca te dor genunchii, ca iti dau doua palme, de te invarti, pe loc, fara sa vrei, balerino ! Te mananca in fund, de nu ai astampar, Sodomita ?  cu ce sa te scarpin, cu straponul, cu cravasa sau cu biciul ? Poate, ca vrei si un dildo in fund...sau sticla de Coca Cola, direct... Nu ai mancat nimic azi, de esti nervos ? Nu iti mai manca unghiile si nu ma mai manca nici pe mine, de fund, ca nu mi-am facut clisma...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 22.02.2022 la 14:11, s0nik a spus:

Ce din alea nasoale fumezi fa miloago?Nu ai ce trebuie?Vino la mine saracie ca iti dau eu.Mars saracia dracu

        Numai pe aici iti duci veacul, Frustratel ? Nu ti-ai gasit de lucru? Nu are nimeni nevoie de tine ? Esti din lemn, nu esti bun de nimic ? Nu ai cu ce sa iti omori timpul ? Toata lumea nu isi vede capul de treaba si este in criza de timp, numai tu esti in crize de nervi. Daca ai bani sa iti cumperi o paleta de muste, alearga dupa muste si arde-le, sa zici ca ai ars si tu ceva in afara de gazul de pomana, pe aici ! Iti faci se de lucru si faci si sport, benefic pentru minte si trup.

        Esti submisiv ? Ai un fetis sau o fantezie, pentru care iti cauti o partenera open minded si de incredere, pe termen lung ? Vrei sa incerci ceva nou si diferit fata de ce ai experimentat pana acum ?  Doresti sa iti testezi limitele palcerii ? Cauti o partenera autoritara, care sa te domine soft sau hard ori care sa te pedepsesca, tortureze, dreseze, umileasca, inclusiv public ? Iti place sa fii stimulat cu straponul, cu plug, dildo, vibratoare sau sa ti se faca fisting ? Ti-ar placea sa ne stimulam reciproc sau te-ar incita sa ma privesti pe mine, cu jucarii sau cu un alt partener ? Vrei sa fii feminizat ori sa joci rolul incornoratului ? Iti place vreun anume joc de rol ? Iti place masajul la prostata sau foot job / hand job, vorbit murdar ori vreo alta fantezie kiny ? Doresti sa fii sclavul meu, permanent ? Suna-ma ! Sunt dominatoarea Sanziana,o femeie rafinata, eleganta, anume facuta sa iti ravaseasca gandurile, sa te incite si sa te subjuge. Este posibila si o relatie de tip sugar, dupa ce ne vom cunoaste mai bine. Central, select, discret, foarte curat, parcare. 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
La 25.02.2022 la 13:27, siana a spus:

        Numai pe aici iti duci veacul, Frustratel ? Nu ti-ai gasit de lucru? Nu are nimeni nevoie de tine ? Esti din lemn, nu esti bun de nimic ? Nu ai cu ce sa iti omori timpul ? Toata lumea nu isi vede capul de treaba si este in criza de timp, numai tu esti in crize de nervi. Daca ai bani sa iti cumperi o paleta de muste, alearga dupa muste si arde-le, sa zici ca ai ars si tu ceva in afara de gazul de pomana, pe aici ! Iti faci se de lucru si faci si sport, benefic pentru minte si trup.

        Esti submisiv ? Ai un fetis sau o fantezie, pentru care iti cauti o partenera open minded si de incredere, pe termen lung ? Vrei sa incerci ceva nou si diferit fata de ce ai experimentat pana acum ?  Doresti sa iti testezi limitele palcerii ? Cauti o partenera autoritara, care sa te domine soft sau hard ori care sa te pedepsesca, tortureze, dreseze, umileasca, inclusiv public ? Iti place sa fii stimulat cu straponul, cu plug, dildo, vibratoare sau sa ti se faca fisting ? Ti-ar placea sa ne stimulam reciproc sau te-ar incita sa ma privesti pe mine, cu jucarii sau cu un alt partener ? Vrei sa fii feminizat ori sa joci rolul incornoratului ? Iti place vreun anume joc de rol ? Iti place masajul la prostata sau foot job / hand job, vorbit murdar ori vreo alta fantezie kiny ? Doresti sa fii sclavul meu, permanent ? Suna-ma ! Sunt dominatoarea Sanziana,o femeie rafinata, eleganta, anume facuta sa iti ravaseasca gandurile, sa te incite si sa te subjuge. Este posibila si o relatie de tip sugar, dupa ce ne vom cunoaste mai bine. Central, select, discret, foarte curat, parcare. 

 

 

 

 

 

 

Bah dar tu chiar esti o tarfa proasta,taci in plm  ca iti iau coliva in pl de mizerie

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    Salivezi la fundul meu, Labus ? Stai, in fata blocului meu, cu gura deschisa, sa prinzi popcornul, pe care ti-l arunc de la balcon ! Sau, poate preferi sa arunc cu rosii in bulion sau oua crude. . . Latra, tare, daca vrei, sa iti raspund la interfon, poataie ! Urca, scarile, in patru labe, cu un martisor in dinti, pana la mine, vagabondule ! Stai, cu limba scoasa, in fata mea ! Am de gand sa iti obosesc rau, de tot limba si sa ti-o lungesc, sa pleci cu ea de la mine, maturand podeaua. Spune-mi, ce fel de sclav esti si cum iti place sa fii dominat sau ce esti pregatit sa incerci, daca esti incepator ! Fiecare este unicat si il voi trata ca atare, dupa cum merita. Am sa te bat la fundul gol, sclavule, fiindca sunt suparata ca mi s-a rupt o unghiuta ! Tu, vei fi de azi, tapul ispasitor pentru toate nemultumirile mele, sclavule personal ! Fii pregatit, sa ti-o iei in freza ! Tu, fiule risipitor, care iti place sa cheltuiesti in mod compulsiv, vei fi bancomatul meu, personal, financial slave, cardul meu, de nevoi personale si te voi pune sa porti, in prezenta mea, un tricou, care sa aiba imprimat pe el : FIUL RISIPITOR sau FINANCIAL SLAVE sau BANCOMAT PERSONAL sau SUNT UN CARD DE NEVOI PERSONALE ! Esti un papa-lapte, bun de trimis la piata, cu lista de cumparaturi, in timp ce eu ma distrez cu altul sau cu prietenele mele, pe cheltuiala ta. Esti bun sa imi finantezi afacerile [ersonale, pe care vreau sa le am sau vacantele pe care mi le doresc, in timp ce eu rad de tine si ma declar nesatisfacuta. Esti paiata, pe care o iau la mall, cu mine, sa decarteze, sa fac din el cuierul meu, personal si sa il incarc de plase. Sunt stapana Sanziana, o femeie rafinata si prezentabila, nascuta sa fiu sefa si te pot domina usor, mediu, dur sau extrem, te pot umili verbal, fizic, public. Sub tocul meu, fetisurile sau fanteziile tale, ascunse prind viata. fie ca vrei foot fetish, nylon fetish, stimulare cu strapon, fisting, masajul prostatei, feminizare, facesitting, uro, palmuire, jocuri de rol, lovire / calcare in picioare, cbt, bomdage, ceruire, incatusare, calus, legat la ochi, incornorare, biciuire, dresaj sau altele. Daca nu ma placi, inseamna ca nu iti plac femeile. Norocul tau, ca am pentru tine un asistenmt. . . Discret, select, central, parcare.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 18 ore, s0nik a spus:

Bah dar tu chiar esti o tarfa proasta,taci in plm  ca iti iau coliva in pl de mizerie

     Este prost ala, care iti da buna ziua si se uita la un scuipat regurgitat, ca tine, asa-i ? Si tu esti constient ca nu meriti sa se uite la tine nici soarele. Nici vantul, nu  meriti, sa sufle spre tine. 

   Usurel, ca te ineci in spasme si in spume ! Vad, ca revii in mod compulsiv, pe toppic... Stai in genunchi, Gutulache si spune : MULTUMESC, STAPANA, CA BAGI IN SEAMA UN RATAT, CA MINE SI CA MA FACI SA EXPLODEZ INSTANT, DE PLACERE !

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Sanziana, regina fanteziilor, jocurilor si fetisurilor, astept coccotata pe tron, supusii dornici sa fac uro pe capul lor plecat in fata mea mea, sa le dau porunci, sa ii pedepsesc, sa sterg cu ei pe jos, sa le iau la palme, sa fac din ei covorul talpilorlor mele, sa ii pun, sa imi faca masaj sau curatenie, sa fac din ei obiectul placerii mele, sa ii batjocoresc si umilesc, sa fac din ei bufonii mei, personali, sa ii feminizez si sa ii pun sa faca intre ei 69 sau sa ii supun la alte fantezii kinky, sa ii torturez si biciuiesc, sa fac din ei cateii mei si sa ii dresez sau sclavii mei, personali, etc ! Esti unul dintre supusii care merita sa fie legat, imobilizat, pironit la pamant, ifript cu ceara fierbinte inclusiv pe limba si intepat cu tocurile in palme si pe corp ? Te mananca rau in fund si vrei sa te scarpin tare, cu straponul, Terfelici ? Meriti sa te strig Muisor sau Muila si sa iti fac fata afis, sub poponeata mea, regeasca ? Iti place sa imi mirosi, speli, cumperi lenjeria purtata ? Vrei sa mi te dedici ,sa mi te faci util si sa imi slujesti doar mie, zi de zi, cu devotament, sa imi oferi tribut si daruri, sa ma plimbi in vacante si sa iti tatuezi trupul cu numele meu, ca sa imi arati ca imi apartii doar mie ? Suna-ma ! Select, discret, central, parcare.

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Locul tau este sub tocul meu, Zdreanta. Vino, sa imi duci gunoiul si sa imi speli geamurile, Latrau ! Am sa te pedepsesc, Tarfoi, fiindca nu ai venit la mine cu martisor ! Cardul tau ramane la mine toata luna asta, sa ma folosesc de el, cum imi doreste mie, inimioara, Drojdiuta, poate, asa, o sa iti vina mintea la cap, o sa ti se mai limpezeasca mintea . Am sa te palmuiesc si am sa te sorcovesc cu florile pe care mi le aduci, peste fata si am sa te oblig sa le mananci, daca nu imi plac, Sclavajel ! Fac din tine presul de la usa si te bat, cu batatorul de covoare, daca vorbesti neintrebat si daca nu tii capul in pamant, in fata mea, ghiocelule ! Linge-mi talpile pantofilor, Labus, cand eu, sefa ta, stau cu picioarele pe birou si consult cv-ul tau ! Linge-ma in fund, oxiurule mutant si vorbitor ! Treci, in cusca, cu botnita la gura sau cu calus in gura, animalule fiindca te lasi condus doar de instincte ! Am sa fac dresaj cu tine. Am sa te fac sa imi bei pisatul ! Daca nu ma lingi bine, am sa fac din limba ta, carpa de sters veceul si am sa te pun sa mananci hartia igienica, dupa ce ma sterg cu ea ! Fac din tine telegrama, sclavule ! Scriu pe fruntea ta : LACHE sau MAMALIGA pe spatele tau : DA-Mi BATAIE ! sau BICIUIESTE-MA ! sau TEREFELEU MASOCHIST si pe bucile tale : POLIGON DE TRAGERI sau ATENTIE ! ZONA DERAPANTA ! te capsez bine, cu biciul ori cu papucul, cureaua, cravasa, tigaia, etc, te stampilez cu rujul, te sigilez si te trimit la maica-ta sau la alta stapana, sa te ia si ea, in primire ! Am sa te pun sa ma astepti in ploaie, in fata blocului meu razand de tine, la telefon, ca esti un rahat in ploaie si punanadu-te sa cersesti suturi in cur, de la trecatori ! Stii, ca asta meriti ! Sunt stapana Sanziana, o finete de femeie, autoritara, apetisanta, facuta sa starneasca si sa ingenuncheze orice barbat, sa fie adorata si rasfatata. Suna-ma, frecangiule, manufacturierule, daca esti submis si iti place sa fii dominat, umilit, feminizat sau daca ai un fetis anume ! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:arges
  • Oras:arges
La 02.03.2022 la 10:10, siana a spus:

     Este prost ala, care iti da buna ziua si se uita la un scuipat regurgitat, ca tine, asa-i ? Si tu esti constient ca nu meriti sa se uite la tine nici soarele. Nici vantul, nu  meriti, sa sufle spre tine. 

   Usurel, ca te ineci in spasme si in spume ! Vad, ca revii in mod compulsiv, pe toppic... Stai in genunchi, Gutulache si spune : MULTUMESC, STAPANA, CA BAGI IN SEAMA UN RATAT, CA MINE SI CA MA FACI SA EXPLODEZ INSTANT, DE PLACERE !

Deja e prea mult daca te mai injur odata mizeria dracu fomista ce esti.Sa iti iau toata rasa si copii si nepoti si bunici si parinti in pula de jegoasa.Am terminat ca numai mai am pe cine sa iti iau in belita jegoaso

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...