Sari la conținut

Ploiesti submisiv in cautare de stapana.


Postări Recomandate

Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 22 minute, s0nik a spus:

Deja e prea mult daca te mai injur odata mizeria dracu fomista ce esti.Sa iti iau toata rasa si copii si nepoti si bunici si parinti in pula de jegoasa.Am terminat ca numai mai am pe cine sa iti iau in belita jegoaso

      De unde atata pula ? Ha ha ha ! Lindicul meu este mai mare decat pula ta. Te tavalesti de oftica, precum o gaina cu capul taiat. Daca nu ai fi un biet sclavus, fara scula, nu ai sta zilnic, sa cotcodacesti si sa clocesti ouale, pe forumul asta.

   

 
 

      Vino, la mine, sa vezi raiul, de aproape, cand am sa iti pun pasarika pe fata ! Vino, sa fac din tine catelusul sau valetul meu, daca iti place sa executi comenzi ! Vino, sa te umilesc pana la extrem, daca asta iti place, sa te imbrac in femeie, sa iti bag un vibrator in gura si altul in fund, sa te bag cu capul in veceu si sa iti fac poze asa, dupa care sa trimit pozele pe whatup prietenilor tai sau colegilor tai, de serviciu ! Vino, sa te disciplinez, sa iti fiu comandanta si sa fac cu tine armata ! Vino, sa te pun, sa faci smotru, cu un plug infipt in dos, in timp ce te scuip, te umilesc si urinez, pe tine ! Ti-ar placea sa te tratez ca pe o carpa, sa prind de tine clesti de rufe, sa scriu pe tine : REDUCERI, TREANTA RUPTA-N FUND, CU DEFECT, sa vedem daca te cumpara cineva ? Vrei sa fii mumia mea sau sa fii cadoul pe care il fac eu, asistentei mele, de 8 martie, sa te mumific sau sa te impachetez, lasandu-ti doar falusul si bilutele afara, ca sa ti le torturez sau ca sa se joace asistenta mea, cu ele ? Vrei sa iti fac fisting, masaj la prostata sau sa te stimulez cu straponul, ori sa ne stimulam reciproc cu un dilso cu doua capete sau cu alte jucarii ? Iti place sa imi adori, mirosi, lingi picioarele, sa imi fii pres sau sa imi faci pedichiura ? Suna-ma ! Sunt dominatoarea Sanziana, rafinata si open minded la fanteziile tale. Te pot forma ca sclav personal. . Pozele care au numele meu trecut pe ele, imi apartin, restul sunt doar sugestive. 

  

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

    

 

     I am your personal therapist, trainer and dominatrix. . Lasa-te pe mainile mele si iti voi oferi terapie pentru trup, suflet si spirit, deopotriva, iti voi anima dorinta, te voi binedispune, iti voi antrena toate simturile si ti le voi conduce spre extaz ! Placut, reconfortant, discret, fara graba. Ma numesc Sanziana si iti pot oferi terapii alternative si complementare prin : masaj profesional, facial & corporal & la scalp, la prostata, de relaxare, terapeutic, tantric, body to body, stimulare cu jucarii, cu strapon, fingering, fisting, sensual play, role play, age play ( age regression ), pony play, doghi play, feminizare, crossdressing, sissy slut, umilire verbala, fizica si publica, pedepse corporale, porunci, dresaj, instructaj, disciplina, controlul orgasmului, fortare, palmuire, bondage, calcat in picioare, tras de par, foot fetish, nylon fetish, glove fetish, shoe & boot & toe fetish, ass fetish, ass worship, hand job, foot job, cbt, nipple pain, mumificare, uro, facesitting, dominare soft si hard, etc. Adopt exact atitudinea pe care si-o doreste fiecare din partea mea si stilul vestimentar preferat de fiecare. Te pot primi cu zambetul pe buze, prietenoasa, cu o cafea aromata sau cu biciul in mana si avand o atitudine sobra si autoritara. Sunati din prima parte a zilei sau cu o zi inainte, pentru programari ! Lasati mesaj cu varsta pe care o aveti si cu ce fantezii va doriti, cand nu pot raspunde la telefon ! Servicii la standarde inalte, select, central, parcare. 

 

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 13 ore, SclavSanzian a spus:

Buna seara Stapana @siana! Sunt un mare admirator dar din pacate mi-ati blocat numarul mai demult. Puteti va rog sa ma iertati si sa ma deblocati?

    Pai, eu mai stiu cine esti tu, ca i-am blocat pe multi... Nu blochez pe nimeni degeaba. Am destula experienta si imi dau seama din prima cu ce gen de om am de a face. Nu ai bani sa iti cumperi un numar nou, de telefon ? Daca ma superi cu ceva te blochez, oricum, din nou, imediat.

 

      Greu de satisfacut si selectiva, imi caut sclavii / amantii potriviti nevoilor mele. Gfe ofer numai in intalniri / relatii de tip sugar numai cui doresc eu. Sunt mistress Sanziana, regina jocuriilor, fetisurilor si fanteziilor, cea care iti perpeleste inima ca pe un pui la rotisor, pana ti-o face scrum si sub tocul careia tanjesti sa ajungi. Vrei sa iti dau ordine la telefon ? Azi am sa iti ordon, sa faci diverse lucruri kinky cu papusa ta, gonflabila. Vrei sa fac din gura ta scrumiera mea sau pisoarul meu ? Vrei sa fac din tine menajera mea ? Vino, sa imi cureti bine, covoarele ! VIINO SA ITI DAU PORUNCI SI SA TE PEDEPSESC PENTRU FIECARE GRESELUTA ! Vino, sa ma lingi in fund, Labus ! Intai, eu, inspectoarea-sefa, am sa iti fac controlul sanitar si al calitatii limbii. Ti-ar placea nurse play, sa iti fac control la prostata, masaj la falus sau sa iti dau, sa imi bei pisatul, pe post de medicatie, cu o seringa uriasa ? Fiindca ai o scula rahitica, mai mica decat clitorisul meu, meriti doar sa ti-o torturez si sa rad de ea. Daca ai si creierul rahitic, nu meriti sa te primesc la mine. Ai un fetis special sau o fantezie ascunsa, pentru care nu ti-ai gasit pana acum partenera ? Vrei o sedinta de umilire, cuckolding sau sa te stimulez cu straponul ? Doresti foot fetish, nylon fetish, heel fetish, bodystockings, crossdresser ? Suna-ma si programeaza-te din timp ! Arata bine, sunt o femeie rafinata, instruita, educata,, pentru gusturi alese. Nu ma faceti sa pierd timpul cu voi degeaba, ca va dau block ! Doar pozele cu numele meu pe ele imi apartin, restul sunt sugestive.   

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

     Dominare & fetisuri & feminizare & fantezii kinky & sugar date / ralationship, masaj profesional. Cine nu citeste anuntul meu sau nu intelege ce citeste, sa nu ma deranjeze inutil ! Nu postez anunturi pentru milogi fara ocupatie si fara casa, pentru aurolaci, cersetori,si pomanagii. Nu incercati sa obtineti, prin diverse tertipuri, de la mine, mai mult decat meritati ! Timpul, energia si toate resursele mele sunt limitate si randarea mea, la fel. Daca vrei sa ai profit si sa castigi ceva, trebuie mai intai sa investeti. Nu merita sa pice para mea, zemoasa si malaiata, in gura oricarui natafleata. Sunt stapana Sanziana, o femeie extrafina, autoritara, senzuala, interesata de peroane submisive si deschisa la fantezii. Pot domina, in cele mai diverse feluri, atat barbati, cat si femei. Detin jucarii, multe lenjerii, ciorapi, tocuri, peruci. Locatie selecta, central, servicii la standarde inalte, curatenie, siguranta, parcare. /

Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 01.08.2022 la 9:48, siminblondul a spus:

Caut Stăpâna 

      Suna-ma ! Personalizez sedintele, in functie de dorintele speciale,  ale fiecaruia. 0790546873

 

   Stapana Sanziana isi cheama supusii la picioarele ei, frumoase si fine ! Suna-ma, daca doresti sa iti satisfac anumite fantezii, atunci cand simti nevoia sau daca iti place dominarea ca mode de viata ! In compania mea esti beneficiarul celor mai bune servicii de masaj, sugar date, kinky date, dominare soft si hard, , feminimzare, sesiuni de fetisuri, stimulare cu strapon si cu alte jucarii, crossdressing, bodystockings, umilire verbala, fizica, publica, bondage, tortura, pedepse, sensual play, sensory play, orgasm control, mind control, dirty talk, dresaj, instructaj, disciplina, facesitting, fisting, uro, cbt, fortare, epilare, ceruire, mumificare, trampling, spanking, show cu aisitenta, cuckolding sau swing. Putem petrece impreuna o ora, o zi sau o seara, un weekend, o vacanta de o saptamana sau mai mult chiar. . . Exista multe posibilitati de a te face sa te simti bine, fiindca sunt open minded, o fire adaptativa, sociabila, cu multa imaginatie. Sunt o femeie rafinata, eleganta, titrata, ingrijita, cu toate atuurile necesare, pentru a-ti castiga atentia si interesul pe termen lung. Sunt atenta la nevoile tale si stiu sa ti le onorez si am grija de tine intr-un mod special, asa cum iti place si cum nimeni nu a mai facut-o pana acum. Este suficient sa imi spui ce si cum ti-ar placea sau esti pregatit sa incerci. Sunt capabila sa sustin o conversatie placuta si sa desting atmosfera atunci cand este cazul. Te pot forma ca sclav(a) personal(a). Imi plac cadourile si accept si contraservicii. Te astept, cu stimulentul, ca sa-ti ofer suplimentul ! Exprima-ti liber dorintele ! Acum ai ocazia sa o faci si sa iti fie indeplinite. Select, discret, central, parcare. /

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...