Sari la conținut

Atmosfera de razboi iminent: cine mai poate opri Rusia să invadeze Ucraina?


Postări Recomandate

La 15.02.2022 la 19:20, scorpion1970 a spus:

Subscriu... 😁

 

Traiasca Lupta Pentru Pace !

:)

:)

sunt anunturi cu - 100% reala -

:)

asta parca e desene animate sa moara fam mea 

PACE !!!

(ca va f... in gura !!! pe toti)

:)

:)

adpm adpm adpm

:)

nu exista

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 4 minute, Daumoda22 a spus:

Pa toti. Important ie ka Romania si romankele sa suga pwla:)

Ce-ai mă nene cu România și româncele ? Ce ți-au făcut ? Că n-am inventat noi șmecheria și nici curvia 🤷🏻

Nu suntem noi mai răi ca alții 🙆🏻

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
1 minute ago, cincistele said:

Ce-ai mă nene cu România și româncele ? Ce ți-au făcut ? Că n-am inventat noi șmecheria și nici curvia 🤷🏻

Nu suntem noi mai răi ca alții 🙆🏻

Kine tia zis ka am keva ku kurvia? Am keva kand kastiki 300 de euro pa luna adik nai bani niki sa te pisi la wc-ul publik dar faki fitze da mare kurva independenta de parka ai fi Jennifer Lawrence. Sau tu nai instagram sa vezi despre ke vorbesk?

Link spre comentariu
6 minutes ago, cincistele said:

Ce-ai mă nene cu România și româncele ? Ce ți-au făcut ? Că n-am inventat noi șmecheria și nici curvia 🤷🏻

Nu suntem noi mai răi ca alții 🙆🏻

Mergi in Asia sa vezi ka alea kastiga 100 de euro pa luna bah frate da nu fak atatea fitze ka sarakele astea de kastiga 300. Si sarake si ku pretentii ia mai dale an plm sa le fwta gunoierii ampreuna ku armata rusa pana le iese pwla pa nas :)

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 hour ago, cincistele said:

Nu suntem noi mai răi ca alții 🙆🏻

La asta nam raspuns boss. Ba da romankele ie kele mai da kakat mult mai da kakat ka alte natii. Sati explik. Nu ka romankele ie mai kurve ka alte natii, probabil ka da dar ieste kurve si la alte natii. Alta e problema. Problema ie ka dk okkidentalele nu se duk la biserika sasi fak kruke ka fiind krestine si sa deklara nereligioase, romankele merge la biserika sasi fak kruke si sa se marite. An okkident nu mai merge nimeni la biserik ka sa se ansoare, makar din respekt pt Dumnezeu la kata pwla a supt nu mai kalka akolo.

 Adik nu ie problema ka se kaka ka multi ne kakam, ie problema ka se kaka de unde altii mananka, adik an kasa domnului sub protektia lu Daniel si a biseriky sataniste. Pai nu mai bine sasi anskrie an frunte semnu diavolului ka orike sataniste psihopate? 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 15 ore, Daumoda22 a spus:

Mergi in Asia sa vezi ka alea kastiga 100 de euro pa luna bah frate da nu fak atatea fitze ka sarakele astea de kastiga 300. Si sarake si ku pretentii ia mai dale an plm sa le fwta gunoierii ampreuna ku armata rusa pana le iese pwla pa nas :)

Să moară de dor de pulă! 

Să nu le fută nici gabonezii, nici pe bani! 

🤣

#tripleanalpenetretionProdanca&Budeanca. 😎

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest
Acum 2 minute, MacArthur a spus:

Se arma impotriva invaziei germane iminente... spun unii. De asta era fericit ca avea jumatate de Polonie intre el si germani.

Se înarma, da...dar nu de frica invaziei germane, ci pt a-i ataca pă naziști dîn spate, după ce se făceau țăndări cu anglo francezii. Așa dă frică i-a fost, că și-a făcut graniță directă cu Hitler. 

Caută și tu și citește : Victor Suvorov - Spărgătorul de Gheață și Cenușă fără epoleți, de același autor.  Cred că le găsești pă net în PDF. 

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...