Sari la conținut

Mulatra, negresa, sau etnie dar de calitate ?


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti
1 oră în urmă, bbb a spus:

A beneficiat cineva de serviciile unei domnisoare mulatre/negresa sau macar de etnie dar de calitate,  in zona? Ploiesti, Bucuresti sau imprejurimi ?

A fost la un moment dat o negresa în oraș, are topic pe aici. Nu era o frumusețe dar făcea o treabă excelentă cu oralul. Dacă mai apare eu zic că merge încercată.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 13 ore, bbb a spus:

A beneficiat cineva de serviciile unei domnisoare mulatre/negresa sau macar de etnie dar de calitate,  in zona? Ploiesti, Bucuresti sau imprejurimi ?

De etnie?! Adica tiganci d-ale noastre?  Cum sa nu?! Sunt singurele care mai stiu sa se bucure de sex, am impresia... 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 2 ore, petremarin30 a spus:

Ma refer de fapt la tipa asta:

Nu cred că a avut vreodată locația în Mihai Bravu. Eu am vizitat-o când era pe Republicii.

Confunda. In Mihai Bravu a activat Yasmina parca, tiganca care baga stramba ca este mulatra din Algeria :) Negresa ( din Camerun ) a activat pe Republicii, in zona agentiei Tarom.

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 58 minute, asterica a spus:

Confunda. In Mihai Bravu a activat Yasmina parca, tiganca care baga stramba ca este mulatra din Algeria :) Negresa ( din Camerun ) a activat pe Republicii, in zona agentiei Tarom.

Corect. De “algerianca” auzisem.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...