Sari la conținut

Se schimbă legea pentru chiriaşi


Postări Recomandate

  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
On 1/22/2022 at 8:38 PM, schweppes123 said:

 

Sloboz, malachie, variala, smecleu... in narile tale de fiecare data cum trimiti spre mine o jignire sau alta... 

Nu ca tu nu te lasi daca nu te fut in cur si pe tine si pe ma-ta si pe toata familia aia de tarani pe care o ai

Nu te-a invatat curva aia de ma-ta sa nu vorbesti urat pe net cu persoane pe care nu le cunosti mai fraiere? ca s-ar putea sa fiu unul dintre baietii aia mari care te fut in gura la orice ora, la tine-n oras vin si te fut in gat coteiule care esti

Daca aflu cine esti o sa o dai ranita ca o pizda, asa ca taci futu-ti gatu mati de avorton care esti, trebuia sa te arunce ma-ta la ghena blocului, pisam-as pe tine si pe toti cei dragi tie

Am ajuns sa ma cert cu toti terminatii, bai fraiere tu in realitate nici privirea nu o ridici din pamant, ce poti tu sa imi faci decat sa imi sugi pula, ti-am zis ca vin si te umilesc public si dupa aia te pun pe net bagami-as pula in familia mati de scarba care esti

FATALAULE mars ca ma pis pe tine oriunde vrei tu in lumea asta! Curva te fac mortii mati de sclavet

Link spre comentariu
Acum 3 minute, niku_b890 a spus:

Nu ca tu nu te lasi daca nu te fut in cur si pe tine si pe ma-ta si pe toata familia aia de tarani pe care o ai

Nu te-a invatat curva aia de ma-ta sa nu vorbesti urat pe net cu persoane pe care nu le cunosti mai fraiere? ca s-ar putea sa fiu unul dintre baietii aia mari care te fut in gura la orice ora, la tine-n oras vin si te fut in gat coteiule care esti

Daca aflu cine esti o sa o dai ranita ca o pizda, asa ca taci futu-ti gatu mati de avorton care esti, trebuia sa te arunce ma-ta la ghena blocului, pisam-as pe tine si pe toti cei dragi tie

Am ajuns sa ma cert cu toti terminatii, bai fraiere tu in realitate nici privirea nu o ridici din pamant, ce poti tu sa imi faci decat sa imi sugi pula, ti-am zis ca vin si te umilesc public si dupa aia te pun pe net bagami-as pula in familia mati de scarba care esti

FATALAULE mars ca ma pis pe tine oriunde vrei tu in lumea asta! Curva te fac mortii mati de sclavet

Iti place sa stai cu narile pline...

Este ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland

sa-mi sugi narile din capul pulii, pe ale mele si pe ale pestilor de pe aici , PROSTULE esti cel mai prost din satul tau! cocalar infect esti si asa ramai

Link spre comentariu
Acum 12 minute, niku_b890 a spus:

sa-mi sugi narile din capul pulii, pe ale mele si pe ale pestilor de pe aici , PROSTULE esti cel mai prost din satul tau! cocalar infect esti si asa ramai

De fiecare data cum trimiti spre mine o jignire sau alta.... te umplu pe tine cu tot ce iese din mine, astfel incat sa dai si la cei dragi tie...

Vad ca ai o asa pofta mare... de tot injuri in continuare...

Iti e pofta mare, mare... Este ?? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland

Nu vrei sa ne gasim ca sa iti sug degetele? bagami-as pula in gura ta ca te pun in genunchi si ma slobozesc pe fata ta iar tu ai sa stai ca un pizdoi ce esti si ai sa plangi.

imi e scarba si sila de besinosi ca tine care in realitate sunteti niste distrusi

cand in pizda mati ai avut tu coae sa sari la bataie la mai multi tigani de unul singur

cand ai batut tu la tine in oras pescari

cand ai salvat tu viata cuiva

cand ma pizdo care esti? CAND?

bagami-as pula in familia mati

mars ca te fut in cur si gat de zdreanta fara glorie ce esti

tu esti scriitor ca afirmai ca esti cult, bagami-as pula in tine si IQ-ul tau de retardat

besinos cu sindromul down

hai sa iti sug eu degetele, mancami-ai pula tu si ma-ta care te-a facut

avortatule

mars ca ma fut in gura ta de prost ce esti

hai jet

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
On 1/25/2022 at 6:40 PM, schweppes123 said:

Iti e pofta mare, mare, MARE DE TOT...

Deodata ce eu iti ordon ca de fiecare data cum trimiti spre mine cu o jignire sau alta...  sa mananci tot ce iese din mine...

Injura in continuare am cantitati nelimitate pentru ciupalaci ca tine... C-U-L-C-A-T !!!

 

Ce imi ordoni tu mie ma sclavule, bagami-as pula in ma-ta de avoton, de fiecare data cand intru aici iti dau MUIE CU SLOBOZ

Direct in gat iti dau ba tarfa proasta ce esti!

MARS CA MA FUT IN GURA TA DE SLOBOZ PROST, gunoiule

pisam-as pe cadavrul mati de sclavete ce esti

Link spre comentariu
Acum 3 minute, niku_b890 a spus:

Ce imi ordoni tu mie ma sclavule, bagami-as pula in ma-ta de avoton, de fiecare data cand intru aici iti dau MUIE CU SLOBOZ

Direct in gat iti dau ba tarfa proasta ce esti!

MARS CA MA FUT IN GURA TA DE SLOBOZ PROST, gunoiule

pisam-as pe cadavrul mati de sclavete ce esti

Iti e pofta mare, mare, MARE DE TOT sa mananci cacat...

Deodata ce eu iti ordon ca de fiecare data cum trimiti spre mine cu o jignire sau alta...  sa mananci tot ce iese din mine... si tu continui si continui... imi imaginez ca esti vreun psihopat. Sa scrii, nu stii. Sa injuri, nu stii... Bune maniere pula.. Vai de viata ta de sloboz pe care ai trait-o pana acum.

Injura in continuare slobozule... Ca sa se adevereasca ceea ce ti-am dorit si iti doresc. Sa dea cel de sus cand te intorci la puscarie sa te futa in corpul ala deformat al tau toti puscariasii si gardienii pana iti va iesi slobozul prin ochi si pe nas !!! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland
  • Telefon: 0770999899
  • Oras:wonderland

bai sclav si nepot care stai toata ziua pe nifomane, bai ratatule care nu ai o viata sociala, sa iti dau muie si eu si toti proxenetii sa moara scarba de ma-ta care te-a facut avortat, care te-ai nascut cu sindormul down daca nu te fac curva mea, curvo de om care esti sa ma pis pe tot neamul tau de sclavi, cand am fost eu la puscarie ma sclavetule, tu vorbesti din filme, eu iti zic cine esti in realitate si de aia te roade mortaciune ce esti

ca daca vin te fut in cur la tine pe strada si nu ai ce sa-mi faci

pai bai prapaditule tu mie nici cacatul din cur nu ai grade sa mi-l lingi mi-l mananci direct

bagami-as pula in tine si in toti ratatii ca tine care nu iesiti din casa ca va e frica de lume, ba schizofrenicule care iei reteta de la stat ca esti schizofrenic, zi la lume ca ai fost internat la sandilai, bolnavule psihic

daca te aflu fututi mortii mati de sclavet nu imi sugi pula in fiecare zi?? da in fiecare zi pana te duci la procurori, pizdoiule

nu te filmez si te pun pe xhamster cum ceri indurare?

mars ca imi bag pula in familia mati si sa ma slobozesc in gura ta de dejectie umana ce esti, cacatul din cur al tiganilor esti, handelule asta esti un HANDEL fara rost pe lume

sa-mi sugi tu si ma-ta pula , si tu primul sa mi-o sugi

ghertoiul drecu

de acum daca mai scrii sa stii ca imi bag pula in tine si toata familia mati, sclavule

capul jos ca imi pula in gura ta de scarba, nu ai tu ce sa-mi faci in viata asta prostule

ai noroc cu carul ca nu te stie nimeni ca daca aflu ceva ca te-ai dus la vreo curva le pun sa imi dea poze cu tine si sa te pun pe intrenet mingeacule care esti si avotonule

mars in mortii mati

multa .!. , ptr tot familionul vostru de melteni, tarani care putiti a ceapa!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...