Sari la conținut

Incerc sa o regăsesc😁 0751590084


Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Salutare, prin Octombrie 2021 activa o tipa bruneta, doar Deplasari făcea, stătea in centru, pe strada Universității, la vreo 25 de ani și vreo 65kg. Avea numărul acesta de telefon: +40 (751) 590 084

A dispărut brusc, și anunțul și telefonul ii e închis, oare nu ați ținut careva legătura cu ea? (Am fost un client pe care sigur s-ar bucura sa-l revadă)

Multumesc anticipat

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 18 ore, uservechi a spus:

Salutare, prin Octombrie 2021 activa o tipa bruneta, doar Deplasari făcea, stătea in centru, pe strada Universității, la vreo 25 de ani și vreo 65kg. Avea numărul acesta de telefon: +40 (751) 590 084

A dispărut brusc, și anunțul și telefonul ii e închis, oare nu ați ținut careva legătura cu ea? (Am fost un client pe care sigur s-ar bucura sa-l revadă)

Multumesc anticipat

 

Salutare,da,o știu eu,este activă din nou în Cluj,are anunț pe Publi(o să o recunoști după poze dacă o cauți)postat ultima dată pe 08.01 când avea locație în zona Iulius Mall,iar acum face iarăși doar deplasări și are numărul acesta de telefon:....

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 15 ore, Girlstoy a spus:

Salutare,da,o știu eu,este activă din nou în Cluj,are anunț pe Publi(o să o recunoști după poze dacă o cauți)postat ultima dată pe 08.01 când avea locație în zona Iulius Mall,iar acum face iarăși doar deplasări și are numărul acesta:0755802812

image.png.c04da749fe806637f6e1aba9c7876956.png

image.png

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 5 ore, Girlstoy a spus:
Acum 8 ore, uservechi a spus:

Salutare,da,o știu eu,este activă din nou în Cluj,are anunț pe Publi(o să o recunoști după poze dacă o cauți)postat ultima dată pe 08.01 când avea locație în zona Iulius Mall,iar acum face iarăși doar deplasări și are numărul acesta de telefon:........

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 15 ore, Girlstoy a spus:

Salutare,da,o știu eu,este activă din nou în Cluj,are anunț pe Publi(o să o recunoști după poze dacă o cauți)postat ultima dată pe 08.01 când avea locație în zona Iulius Mall,iar acum face iarăși doar deplasări și are numărul acesta de telefon:0755802812

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 11 ore, Girlstoy a spus:

Salutare,da,o știu eu,este activă din nou în Cluj,are anunț pe Publi(o să o recunoști după poze dacă o cauți)postat ultima dată pe 08.01 când avea locație în zona Iulius Mall,iar acum face iarăși doar deplasări și are numărul acesta de telefon: 0755802812

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 11 ore, Girlstoy a spus:

Salutare,da,o știu eu,este activă din nou în Cluj,are anunț pe Publi(o să o recunoști după poze dacă o cauți)postat ultima dată pe 08.01 când avea locație în zona Iulius Mall,iar acum face iarăși doar deplasări și are numărul acesta de telefon:0755802812

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 11 ore, Girlstoy a spus:

Salutare,da,o știu eu,este activă din nou în Cluj,are anunț pe Publi(o să o recunoști după poze dacă o cauți)postat ultima dată pe 08.01 când avea locație în zona Iulius Mall,iar acum face iarăși doar deplasări și are numărul acesta de telefon:0755802812

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 12 ore, Girlstoy a spus:

Salutare,da,o știu eu,este activă din nou în Cluj,are anunț pe Publi(o să o recunoști după poze dacă o cauți)postat ultima dată pe 08.01 când avea locație în zona Iulius Mall,iar acum face iarăși doar deplasări și are numărul acesta de telefon:0755802812

PS editat

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 15 ore, uservechi a spus:

Salutare, prin Octombrie 2021 activa o tipa bruneta, doar Deplasari făcea, stătea in centru, pe strada Universității, la vreo 25 de ani și vreo 65kg. Avea numărul acesta de telefon: +40 (751) 590 084

A dispărut brusc, și anunțul și telefonul ii e închis, oare nu ați ținut careva legătura cu ea? (Am fost un client pe care sigur s-ar bucura sa-l revadă)

Multumesc anticipat

 

Daca te rog sa stergi tu comentariul cu primul nr de telefon , pe mine nu ma lasa și este un nr greșit.  Mulțumiri anticipate 

Acum 12 ore, Girlstoy a spus:

Salutare,da,o știu eu,este activă din nou în Cluj,are anunț pe Publi(o să o recunoști după poze dacă o cauți)postat ultima dată pe 08.01 când avea locație în zona Iulius Mall,iar acum face iarăși doar deplasări și are numărul acesta de telefon:0755802812

PS editat

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 6 ore, Girlstoy a spus:

 

 

Acum 6 ore, Girlstoy a spus:

 

 

Acum 12 ore, Girlstoy a spus:

Salutare,da,o știu eu,este activă din nou în Cluj,are anunț pe Publi(o să o recunoști după poze dacă o cauți)postat ultima dată pe 08.01 când avea locație în zona Iulius Mall,iar acum face iarăși doar deplasări și are numărul acesta de telefon:........

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 12 ore, Girlstoy a spus:

Salutare,da,o știu eu,este activă din nou în Cluj,are anunț pe Publi(o să o recunoști după poze dacă o cauți)postat ultima dată pe 08.01 când avea locație în zona Iulius Mall,iar acum face iarăși doar deplasări și are numărul acesta de telefon........

Acum 12 ore, Girlstoy a spus:

Salutare,da,o știu eu,este activă din nou în Cluj,are anunț pe Publi(o să o recunoști după poze dacă o cauți)postat ultima dată pe 08.01 când avea locație în zona Iulius Mall,iar acum face iarăși doar deplasări și are numărul acesta de telefon:.........

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 2 minute, dorinel18' a spus:

In afara faptului că ne-ai arătat cum ai platit 100 de lei  către forumul asta, ai reușit vreo 15 postări fără sens. Ți s-a blocat tastatura? 😄

Îmi cer scuze pentru asta,am tot încercat să șterg sau să editez prima postare,care e cu un număr de telefon greșit dar se pare că nu reușesc!🙃

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0
1 oră în urmă, Girlstoy a spus:

Îmi cer scuze pentru asta,am tot încercat să șterg sau să editez prima postare,care e cu un număr de telefon greșit dar se pare că nu reușesc!🙃

Butonul Report apăsat pentru Motanimea Suprema ai încercat?

Link spre comentariu
Vizitator _amarok_
Reputație: 0
Acum 1 oră, Girlstoy a spus:

Îmi cer scuze pentru asta,am tot încercat să șterg sau să editez prima postare,care e cu un număr de telefon greșit dar se pare că nu reușesc!🙃

Undeva în dreapta sus, dacă o să apeși pe acea postare o să îți apară trei chestii mici. Raport,partajează și editează. 

  Apasă editează și modifici tu ce ai de modificat, în toate postările care ai postat acel număr de telefon. Cu contul pe care îl deții ai această opțiune (de editare) timp de trei zile (sper că informația e corectă) de la postare. 

   Succes! 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 6 minute, _amarok_ a spus:

Undeva în dreapta sus, dacă o să apeși pe acea postare o să îți apară trei chestii mici. Raport,partajează și editează. 

  Apasă editează și modifici tu ce ai de modificat, în toate postările care ai postat acel număr de telefon. Cu contul pe care îl deții ai această opțiune (de editare) timp de trei zile (sper că informația e corectă) de la postare. 

   Succes! 

 

Nu îmi apare nimic în dreapta sus,nu știu de ce,și toate informațiile sunt corecte inafară de prima postare cu numărul acela de telefon,care nu e corect!

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 47 minute, _amarok_ a spus:

Undeva în dreapta sus, dacă o să apeși pe acea postare o să îți apară trei chestii mici. Raport,partajează și editează. 

  Apasă editează și modifici tu ce ai de modificat, în toate postările care ai postat acel număr de telefon. Cu contul pe care îl deții ai această opțiune (de editare) timp de trei zile (sper că informația e corectă) de la postare. 

   Succes! 

 

Mulțumesc frumos de îndrumări, am rezolvat problema!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...