Sari la conținut

Din ce motiv ai ales username-ul pe care-l ai?


Postări Recomandate

Vizitator nicieu
Reputație: 0
Acum 42 minute, loriii536 a spus:

Idk:))) lori si niste numere la misto 

Am crezut ca acele numere sunt defapt niste numere importante... si aia trei de "i" numerologie 😅😘

Acum 2 minute, CharonIV a spus:

Charon e numele luntrasului care duce mortii in infern in mitologia greaca :))) fiecare sa traga ce concluzia vrea in legatura cu motivul 

Asa, si pe patru roman? De ce l-ai ales? 🤣

Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 6 minute, nicieu a spus:

Am crezut ca acele numere sunt defapt niste numere importante... si aia trei de "i" numerologirle 😅😘

Asa, si pe patru roman? De ce l-ai ales? 🤣

in numerologie ,cifra 4 reprezinta imprevizibilul destinului ,nu sunt rational 24/7 , mai am si parti filozofice 😁

Link spre comentariu
Vizitator nicieu
Reputație: 0
Chiar acum, CharonIV a spus:

in numerologie ,cifra 4 reprezinta imprevizibilul destinului ,nu sunt rational 24/7 , mai am si parti filozofice 😁

Bai stii ce imi place la acest topic? Ca mai aflu cate ceva despre hobby-urile sau pasiunile unora... nu ca m-ar interesa, dar arata adevarata natura in contradictie cu ceea ce posteaza de fel pe forum. 😁😅

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Aveam obiceiul sa imi tot schimb nicknamurile pe mIRC, C.S...etc🤭, pana cand sau saturat toti si ma poreclau nickname indiferent dc nick imi puneam😅. Inainte sa imi fac cont pe nimfomane intram ca guest cv vreme si am aflat ca nickurile pe aici nu se schimba ca chilotii(zilnic), si pentru ca am o fire nostalgica am ales nickname😊.

90 e anul in care am picat din mama🤭😅!

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 33 minute, MacArthur a spus:

@alfon0000 , tu de ce ai ales acest nume de utilizator? 🤪

Cele patru o ce semnifica? Audiul are numai 3 😂

Cand am vrut sa ma inregistrez pe forum am incercat multe nike nemuri si asta a ramas nu asa ma cheama original dar mi se pare un nume special cum ieste si cantaretul Carla`s Deams si pe iel nu asa chema un nume de scena si al meu un nume de Forum cred ca mă caracterizeză asta este povestea mea si al tău Tovarâsu MacAthur de unde a apărut ?...

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
47 minutes ago, alfon0000 said:

Cand am vrut sa ma inregistrez pe forum am incercat multe nike nemuri si asta a ramas nu asa ma cheama original dar mi se pare un nume special cum ieste si cantaretul Carla`s Deams si pe iel nu asa chema un nume de scena si al meu un nume de Forum cred ca mă caracterizeză asta este povestea mea si al tău Tovarâsu MacAthur de unde a apărut ?...

https://delphipages.live/ro/istoria-lumii/lideri-militari/douglas-macarthur

Dar pt tine am gasit si in limba speciala😎

https://www.greelane.com/hu/humán-tárgyak/történelem-és-kultúra/world-war-ii-general-douglas-macarthur-2360151/

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
La 26.01.2022 la 22:41, CharonIV a spus:

Charon e numele luntrasului care duce mortii in infern in mitologia greaca :))) fiecare sa traga ce concluzie vrea in legatura cu motivul 

Da' rau te-ai mai inrosit la  reputatie ! 😊

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
33 minutes ago, derwall said:

Da' rau te-ai mai inrosit la  reputatie ! 😊

Cu temperaturile astea, milti ne-am inrosit. 😂

Luni cica erau -23 de grade...trebuia sa astept afara vreo jumatate de ora in frigul ala, si ma gandeam la germanii din 1941 inghetati la portile Moscovei la vreo -40 de grade. Nu venea frigul ala atunci, cine stie ce soarta avea lumea asta.🙄

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD
Acum 14 ore, MacArthur a spus:

A fost Rami Malek a alegere potrivita pentru a-l interpreta pe Freddie Mercury?

Un Oscar nu inseamna chiar totul.

Mi-a placut filmul , mai ales ca am vazut la cinema. Avea un feeling de concert.

Rami a interpretat cu cea mai mare seriozitate rolul si asta e important.

Oricum Freddie este inegalabil...

Link spre comentariu

  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD
Acum 14 ore, MacArthur a spus:

A fost Rami Malek a alegere potrivita pentru a-l interpreta pe Freddie Mercury?

Un Oscar nu inseamna chiar totul.

Exista un video care ii compara la scena cu Live Aid e superb sa vezi cat de perfect este lucrat !

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...