Sari la conținut

Care e faza cu minusurile astea??


dlgeo69

Postări Recomandate

 Intru azi pe nimfomane, sa vedem ce mai e nou, si ma trezesc cu peste 100 de minusuri luate de la @Wai.Wai si @mysterios .. 

   Eu ma gandeac doar cat a stat peraoana asta cu aceste multiple conturi sa imi dea minusurile astea, cu acre mi a stricat toata existenta.. nici nu mai pot dormi acum ca mi a dat "nebunul" asta obsedat peste 100 minusuri.. !

  In loc sa dea un msj de barbat sa spuna ce nu i a placut..

  Ii sugerez cu ocazia asta acestui baietel sa isi mai faca 20 conturi sa imi mai dea cateva sute de minuauri.. ca m a afectat in ultimul hal.. nici nu stiu care e treaba cu ele, de ce as vrea sa fiu pe plus sau pe minus!

Notoc si sanatate la toata lumea, bineinteles si la "nebun", multa sanatate, mentala!

  • Like 2
  • Haha 1
  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
58 minutes ago, dlgeo69 said:

 Intru azi pe nimfomane, sa vedem ce mai e nou, si ma trezesc cu peste 100 de minusuri luate de la @Wai.Wai si @mysterios .. 

   Eu ma gandeac doar cat a stat peraoana asta cu aceste multiple conturi sa imi dea minusurile astea, cu acre mi a stricat toata existenta.. nici nu mai pot dormi acum ca mi a dat "nebunul" asta obsedat peste 100 minusuri.. !

  In loc sa dea un msj de barbat sa spuna ce nu i a placut..

  Ii sugerez cu ocazia asta acestui baietel sa isi mai faca 20 conturi sa imi mai dea cateva sute de minuauri.. ca m a afectat in ultimul hal.. nici nu stiu care e treaba cu ele, de ce as vrea sa fiu pe plus sau pe minus!

Notoc si sanatate la toata lumea, bineinteles si la "nebun", multa sanatate, mentala!

Sunt membrii unui... amestec intre neonazisti si KKK est-european :D

  • Like 1
  • Haha 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 9 ore, dlgeo69 a spus:

 Intru azi pe nimfomane, sa vedem ce mai e nou, si ma trezesc cu peste 100 de minusuri luate de la @Wai.Wai si @mysterios .. 

   Eu ma gandeac doar cat a stat peraoana asta cu aceste multiple conturi sa imi dea minusurile astea, cu acre mi a stricat toata existenta.. nici nu mai pot dormi acum ca mi a dat "nebunul" asta obsedat peste 100 minusuri.. !

  In loc sa dea un msj de barbat sa spuna ce nu i a placut..

  Ii sugerez cu ocazia asta acestui baietel sa isi mai faca 20 conturi sa imi mai dea cateva sute de minuauri.. ca m a afectat in ultimul hal.. nici nu stiu care e treaba cu ele, de ce as vrea sa fiu pe plus sau pe minus!

Notoc si sanatate la toata lumea, bineinteles si la "nebun", multa sanatate, mentala!

Nu ești singurul...si mie si multora le-au dat minusuri. Dacă erau băieți adevărați și într-adevăr erau deranjați de mine îmi dădeau interval live nu pe internet. Băieții ăștia care se bat pe internet numai băieți nu sunt🤣. Tare supărat sunt si eu ca mi-au dat minus🤣🤣🤣. Eu oricum bănuiesc cine e și nu pot sa spun decât ca se întâlnește munte cu munte, om cu om e mult mai simplu dar, toate la timpul lor. 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 1 oră, boris32 a spus:

Nu ești singurul...si mie si multora le-au dat minusuri. Dacă erau băieți adevărați și într-adevăr erau deranjați de mine îmi dădeau interval live nu pe internet. Băieții ăștia care se bat pe internet numai băieți nu sunt🤣. Tare supărat sunt si eu ca mi-au dat minus🤣🤣🤣. Eu oricum bănuiesc cine e și nu pot sa spun decât ca se întâlnește munte cu munte, om cu om e mult mai simplu dar, toate la timpul lor. 

Si de-ar fii roata pătrată, tot se învârte ea odată😏

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
2 hours ago, boris32 said:

Nu ești singurul...si mie si multora le-au dat minusuri. Dacă erau băieți adevărați și într-adevăr erau deranjați de mine îmi dădeau interval live nu pe internet. Băieții ăștia care se bat pe internet numai băieți nu sunt🤣. Tare supărat sunt si eu ca mi-au dat minus🤣🤣🤣. Eu oricum bănuiesc cine e și nu pot sa spun decât ca se întâlnește munte cu munte, om cu om e mult mai simplu dar, toate la timpul lor. 

Eu tare am impresia ca si un user f apreciat e (intr-un fel sau altul) membru a acestui KKKlansman.

  • Like 3
  • Trist 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 37 minute, MacArthur a spus:

Eu tare am impresia ca si un user f apreciat e (intr-un fel sau altul) membru a acestui KKKlansman.

Oricum o sa ne întâlnim cândva. Când mai puțin se așteaptă. Poate azi,poate mâine, poate la anul. Ziua aia o sa vina sunt sigur.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 2 minute, dlgeo69 a spus:

Pai eu nu inteleg timpul pierdut si rabdarea.. clar am suparat pe cineva, si daca nu sunt singurul poate voi stiti mai bine cine este.. aveti ceva idei, ca sunt curioa cine isi poate pierde timpul cu asa ceva?!!

Nu-si pierde timpul nimeni… el isi vede de treaba, lucrând la birou🤭 si programul respectiv isi face treaba, simplu, pentru cine se pricepe🤨

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
1 hour ago, dlgeo69 said:

Pai eu nu inteleg timpul pierdut si rabdarea.. clar am suparat pe cineva, si daca nu sunt singurul poate voi stiti mai bine cine este.. aveti ceva idei, ca sunt curioa cine isi poate pierde timpul cu asa ceva?!!

Nu cred ca ai suparat pe nimeni. Unele minusuri sunt date la foc automat si la plesneală, in ideea ca "tinta" se revolta si face tam-tam. Crescând astfel fluxul de postări si, in general, agitația pe forum, ceea ce ajuta in final si traficul. Posibil și monetizarea, pentru cazul in care "ținta" decide ca trebuie sa se apere, simetric, prin cumpărarea de upgrade-uri la cont.

  • Like 4
  • Minus 1

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
Vizitator mysterios
Reputație: 0
La 27.01.2022 la 14:15, gigelpetrescu a spus:

Nu cred ca ai suparat pe nimeni. Unele minusuri sunt date la foc automat si la plesneală, in ideea ca "tinta" se revolta si face tam-tam. Crescând astfel fluxul de postări si, in general, agitația pe forum, ceea ce ajuta in final si traficul. Posibil și monetizarea, pentru cazul in care "ținta" decide ca trebuie sa se apere, simetric, prin cumpărarea de upgrade-uri la cont.

Ti se pare , ti_am descoperit ceata de pitigoi!
Dai in unu tipa doi , sau mai multi

@conect @conect mai sugi pula lu Cutinov?

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva
Acum 2 ore, mysterios a spus:

Ti se pare , ti_am descoperit ceata de pitigoi!
Dai in unu tipa doi , sau mai multi

@conect @conect mai sugi pula lu Cutinov?

O singura postare pe forum si ma mentionezi pe mine.Carui fapt datorez onoarea?Da,nu mai ai ce minusa fiindca nu postez.Hai sa iti ofer un orgasm duminica asta,minusandu-mi inca o postare.Oricum de fete nu ai bani,deorece iti cheltui alocatia pe conturi SP.

Stii cine e Cutinov sau doar ai citit niste postari?

Nu mai sunt clona lui @mariancristescu?

deci eu sunt prieten cu @dlgeo69, @gigelpetrescu , @boris32 , @bertus ,  @extraterestru78 si multi,multi altii.

Daca crezi lucrul asta esti o persoana cu un IQ subunitar si cu evidente probleme psihice.E unul din simptomele schizofreniei.

 

PeSEU    Vezi ca la unii minusezi contul principal si dai plusuri clonelor.Hai ca ti-am dat de lucru cateva saptamani sa iti dai seama.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
5 hours ago, conect said:

O singura postare pe forum si ma mentionezi pe mine.Carui fapt datorez onoarea?Da,nu mai ai ce minusa fiindca nu postez.Hai sa iti ofer un orgasm duminica asta,minusandu-mi inca o postare.Oricum de fete nu ai bani,deorece iti cheltui alocatia pe conturi SP.

Stii cine e Cutinov sau doar ai citit niste postari?

Nu mai sunt clona lui @mariancristescu?

deci eu sunt prieten cu @dlgeo69, @gigelpetrescu , @boris32 , @bertus ,  @extraterestru78 si multi,multi altii.

Daca crezi lucrul asta esti o persoana cu un IQ subunitar si cu evidente probleme psihice.E unul din simptomele schizofreniei.

 

PeSEU    Vezi ca la unii minusezi contul principal si dai plusuri clonelor.Hai ca ti-am dat de lucru cateva saptamani sa iti dai seama.

Macar cu tinw a vorbit, eu nici macar nu stiu cu ce l am suparat.. nu pot decat sa il compatimesc.. i as face cinste cu o eliberare, dar momentan nu sunt acasa, poate i ar reveni creierul unde trebuie!

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 46 minute, dlgeo69 a spus:

Macar cu tinw a vorbit, eu nici macar nu stiu cu ce l am suparat.. nu pot decat sa il compatimesc.. i as face cinste cu o eliberare, dar momentan nu sunt acasa, poate i ar reveni creierul unde trebuie!

Poti sa-i faci cinste cu cate eliberari vrei, el tot o sa te minuseze… pentru ca asa-i firea lui… ii place sa enerveze omul😂😂… pe cine poate, bineinteles… 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...