Sari la conținut

Adelina Constanța 0791449465


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor

desi apreciez tot ce se scrie, si am de gand sa fac o viitoare vizita frumoasei domnisoare Adelina, cu toate ca am fost vrajit si convins de calitatea momentelor cu ea, totusi @delimitator as aprecia si eu un info in legatura cu lista totala de servicii si preturi, pe langa frumoasele vorbe scrise despre ea adauga si informatiile care ne intereseaza, eu inteleg ca ai fost vrajit, si mie mi se intampla, dar astept un update de la ea sau de la cei care a-ti avut placerea de a o cunoaste.

PS: sunt interesat de servicii in special, gen fk da sau nu, on, cim, pret fin/ora etc. va multumesc.

  • Mersi 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
La 19.02.2022 la 6:44, Darius_9 a spus:

Când nu activezi in Pitesti unde putem sa te găsim ?

Ti am scris pe Whatssapp ca îți ofer cât vrei pt 2-3 ore in București însă răspunsul nu a existat . 
La ce povesti am citit pe aici și m au făcut confrații atât de curios merg și la Constanta nu e problema . 
 

Hello! Eu nu locuiesc in Bucuresti..sunt din Constanta!Am venit doar “la cerere”..cum se spune 😄🙈Am telefonul inchis momentan,deoarece il folosesc doar cand sunt in Pitesti 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, bogdan icx a spus:

desi apreciez tot ce se scrie, si am de gand sa fac o viitoare vizita frumoasei domnisoare Adelina, cu toate ca am fost vrajit si convins de calitatea momentelor cu ea, totusi @delimitator as aprecia si eu un info in legatura cu lista totala de servicii si preturi, pe langa frumoasele vorbe scrise despre ea adauga si informatiile care ne intereseaza, eu inteleg ca ai fost vrajit, si mie mi se intampla, dar astept un update de la ea sau de la cei care a-ti avut placerea de a o cunoaste.

PS: sunt interesat de servicii in special, gen fk da sau nu, on, cim, pret fin/ora etc. va multumesc.

Iti pot raspunde eu! 250 lei/30 min,400 lei/1h..accept fk,COB,nu practic anal,CIM,COF..te pup!😘

  • Like 1
  • Mersi 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 3 ore, Adelinekiss a spus:

Iti pot raspunde eu! 250 lei/30 min,400 lei/1h..accept fk,COB,nu practic anal,CIM,COF..te pup!😘

Draga noastră, o singura întrebare mai avem, când revii ? 😍😍😍

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 8 ore, Adelinekiss a spus:

Hello! Eu nu locuiesc in Bucuresti..sunt din Constanta!Am venit doar “la cerere”..cum se spune 😄🙈Am telefonul inchis momentan,deoarece il folosesc doar cand sunt in Pitesti 😘

Adelina,nu conteaza,pt mine unde esti,poti fi si in congo brazavil,ca eu 🔟🔟🔟🔟🔟🔟😍😍😍.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 14 ore, Adelinekiss a spus:

Hello! Eu nu locuiesc in Bucuresti..sunt din Constanta!Am venit doar “la cerere”..cum se spune 😄🙈Am telefonul inchis momentan,deoarece il folosesc doar cand sunt in Pitesti 😘

Eu tot la ,,cerere,, doream sa ajungi in București 😅dar nu am cum sa iau legătura cu tine .

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
  • Oras:Oradea Arad Timisoara Bucuresti Constanta Pitesti Ploiesti
Acum 22 ore, Darius_9 a spus:

Eu tot la ,,cerere,, doream sa ajungi in București 😅dar nu am cum sa iau legătura cu tine .

 

Asa @Darius_9🙈🙈😂

Sa ne faci o recenzie frumoasa……sa lesinam toti pe aici ca de cand a facut recenzia @delimitator cu Ade ….vb singuri!

😂😂😂

@Adelinekiss stii bine ca suntem cu ochii e tine ca pe butelie.

Hai ca se face luna in curand…..🙈😂

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 31 minute, Adelinekiss a spus:

Hello! Vreau sa va anunt ca incepand cu data de 7.03 ,voi fi disponibila in Pitesti 🥰Va astept cu drag!💝

Adelinoooo să pregătești bine păsărică,că vei rămâne fără ea🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 22 ore, cosmin2007 a spus:

In sfarsit vin si vesti bune. Trebuie neaparat sa vad daca fratele @delimitator a fost " vrajit" sau a avut dreptate...😅😅. @Adelinekiss vreau sa te cunosc si sa petrecem momente frumoase impreuna😉

Fratele meu,dacă domnișoara ii așa cum spun recenziile,eu îmi fac o"rezervare"de 4 ore.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 10 minute, Condorpasa a spus:

Fratele meu,dacă domnișoara ii așa cum spun recenziile,eu îmi fac o"rezervare"de 4 ore.

4 ore × 400 lei/oră...Baftă! Și se mai spune că românii nu au bani!😁😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina
1 hour ago, Condorpasa said:

Fratele meu,dacă domnișoara ii așa cum spun recenziile,eu îmi fac o"rezervare"de 4 ore.

Rezisti atat colegule? Nu la buzunar ma refer, strict la actiune. Te omoara Adelina in 4 ore, iesi taras de la ea 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
La 04.03.2022 la 14:00, Cautatorul13 a spus:

Și ceva poze poate posta cineva? 

Coaneeeee,fata asta nu are nevoie sa puna poze,s pur si simplu de senzatie,vad ca revine eu unul cred ca o voi vizita zi de zii pana cand pleaca,repet e durere fata asta.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 ore, delimitator a spus:

Coaneeeee,fata asta nu are nevoie sa puna poze,s pur si simplu de senzatie,vad ca revine eu unul cred ca o voi vizita zi de zii pana cand pleaca,repet e durere fata asta.

Coane, vreau să văd și eu niște poze, nu neg valoarea fetei, dar ieșiți puțin din transa... Sunt curios cum arată.... 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 31.01.2022 la 17:04, v.antonov a spus:

Fata asta e ireal de buna, frumoasa, finuta si imi asum fiecare cuvintel scris aici!

Are o piele fina, bronzata, miroase intr un fel de nu iti vine sa crezi.

Ca are un trup de zeita, fit, cu o talie de viespe, cu un cur de mori , picioare lungi, frumoasa de pici…nu va mai spun…nu o sa ma credeti🙈😂

Femeia asta are o carne tare cu musculatura bomba.Curul ala cand pui mana pe el iti da fiori cum e de bombat si ferm.

Ca e cea mai buna fata din pitesti pana la momentul asta pt mine…..iar nu va mai spun🙈😂

E fix ca the best girl din FKK Oase frankfurt sau Best girl din Golden times Linz.Ala e nivelul.

In Vienna nu am gasit asa buna cand am fost….si am rupt.

Acum ca talent va spun ca am ramas impresionat……iar eu nu ma impresionez cu una cu doua….

In primul rand se pozitioneaza impecabil adica sta intr un mare fel

Apoi cand suge e bomba ca se uita la tine iar curul ii depaseste linia capului ….deci ai o priveliste de nu ti vine a crede…🔥🔥

Face semi deep, se plimba, pune pressure, e avion. sateliti, ce ne place noua maxim si peste tot geme asa frumos cand suge de nu iti vine a crede.

Am trecut in Lot si vreau sa va spun ca ii da valoare prin modul afectiv cum face asta.Se lipeste de tine de te crezi in alt film.

Face lot pe tine, vertical si pe spate…toate bomba

Privelistea cu ea lasata pe spate in Lot si tu sa ii masezi clitorisul iti ramane pe retina….

Va spun ca e o imagine cu fata asta de nu va pot explica.

Am avut sute , dar fata asta da dependenta.O data ce ai fost la ea nu ti-o mai scoti din sistem.E serotonina pura.

In misionar poti da o admiri ce fete face, cum geme, cum iti rupe fasul prin trairea care ti-o ofera.

 

ps.Are o prietena la fel de frumoasa..2 bomboane.

Abia astept sa revina

Costul e 400 ora si merita chiar mai mult.

Daca o agati prin vreun club te simti Hugh heffner…😂

Spor fratii mei!

Sa fim sanatosi si potenti.

 

 

 

scuze ca mentionez cam tarziu dar esti lup batran :D ma bucur ca esti un "colindator" ca si mine si apreciezi calitatea, chiar ma bucur ca ai vizitat locurile mele preferate pe langa Golden Times din Austria care e renumit, mi-a placut cel mai mult la Frankfurt prin Fkk Oase si mai ales Mainhattan, sau Fkk Atlanta si Fkk ROM de unde am ramas cu amintiri frumoase.

PS: am o intrebare la care imi poti raspunde tu sau Adelina (nu stiu daca am mai intrebat,asa ca scuze) am inteles ca Fk este in meniu, oral neprotejat parca in functie de igiena ? ma intereseaza daca cim face parte din servicii, pot primi un raspuns si in privat mai degraba fara probleme :wink2 sa nu facem prea mult offtopic aici ca nu e frumos gen :rever:) ca idee ..

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...