Sari la conținut

Adelina Constanța 0791449465


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Disponibila
  • Oras:Pitesti
  • Disponibila
La 27.04.2022 la 12:55, Condorpasa a spus:

Hai odată cu 2 mai,că nu mai rezist.Adelinoo promit că te vizitez pe fiecare ziii cate o ora,până pleci din Pitești.Te puup la păsărică.

Bravo mister, asa și trebuie ești băiat cuminte...

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
La 27.04.2022 la 12:55, Condorpasa a spus:

Hai odată cu 2 mai,că nu mai rezist.Adelinoo promit că te vizitez pe fiecare ziii cate o ora,până pleci din Pitești.Te puup la păsărică.

"Săraca" Adelina, are agenda plină de la atâtea "amenințări "🤣🤣🤣.

Sper ca v-ati făcut și programare/programări... să nu pierdeți iar "trenul"...zic și eu😁.

Baftă ✌

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 4 ore, Vladescu86 a spus:

"Săraca" Adelina, are agenda plină de la atâtea "amenințări "🤣🤣🤣.

Sper ca v-ati făcut și programare/programări... să nu pierdeți iar "trenul"...zic și eu😁.

Baftă ✌

Sincer frate? Mi am făcut și luni și marți,cate o ora,să văz de mai prind și miercuri și joi 

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 11 minute, Condorpasa a spus:

Sincer frate? Mi am făcut și luni și marți,cate o ora,să văz de mai prind și miercuri și joi 

Om serios...⚒ tare și have fun💪💪💪🥂

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0

Am încercat și eu o programare la domnisoara, am salutat frumos, am spus ce doresc, intervalul de timp când pot fi contactat, frumos, elegant, cat de cat, ca doar nu e prima programare. 

A citit mesajul, nu a răspuns, deși specificasem ca pot fi deranjat oricând, weekendul asta sunt în afara radarului, sunt plecat din localitate cu treabă. 

Deci spuneam, a dat cu seen, am zis, na, ok, fata e aglomerată și probabil nu mai sunt locuri, cu gândul sa mai insist astăzi. 

Când ma uit mai dimineață, surpriza, eram blocat, desi nu mai scrisesem nimic între timp. 

Ciudata treabă. 

În fine, nu e problemă, mergem mai departe. 

Aștept recenziile alea de 5000 de lei plus taxiul de la Constanța 😉

 

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 1 oră, Knoxx a spus:

Am încercat și eu o programare la domnisoara, am salutat frumos, am spus ce doresc, intervalul de timp când pot fi contactat, frumos, elegant, cat de cat, ca doar nu e prima programare. 

A citit mesajul, nu a răspuns, deși specificasem ca pot fi deranjat oricând, weekendul asta sunt în afara radarului, sunt plecat din localitate cu treabă. 

Deci spuneam, a dat cu seen, am zis, na, ok, fata e aglomerată și probabil nu mai sunt locuri, cu gândul sa mai insist astăzi. 

Când ma uit mai dimineață, surpriza, eram blocat, desi nu mai scrisesem nimic între timp. 

Ciudata treabă. 

În fine, nu e problemă, mergem mai departe. 

Aștept recenziile alea de 5000 de lei plus taxiul de la Constanța 😉

 

Ti-o fi "purtat" și ție vreun "binevoitor" "sâmbetele"...ca vad ca se poartă...🤦‍♂️

Mai încearcă când vine, poate a fost vreo greșeală, cine stie🤷‍♂️.

Baftă ✌

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 1 oră, Knoxx a spus:

Am încercat și eu o programare la domnisoara, am salutat frumos, am spus ce doresc, intervalul de timp când pot fi contactat, frumos, elegant, cat de cat, ca doar nu e prima programare. 

A citit mesajul, nu a răspuns, deși specificasem ca pot fi deranjat oricând, weekendul asta sunt în afara radarului, sunt plecat din localitate cu treabă. 

Deci spuneam, a dat cu seen, am zis, na, ok, fata e aglomerată și probabil nu mai sunt locuri, cu gândul sa mai insist astăzi. 

Când ma uit mai dimineață, surpriza, eram blocat, desi nu mai scrisesem nimic între timp. 

Ciudata treabă. 

În fine, nu e problemă, mergem mai departe. 

Aștept recenziile alea de 5000 de lei plus taxiul de la Constanța 😉

 

Nu ai level 🤣. Mai trebuie sa faci xp .🤣

  • Like 3

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Acum 19 ore, Knoxx a spus:

Am încercat și eu o programare la domnisoara, am salutat frumos, am spus ce doresc, intervalul de timp când pot fi contactat, frumos, elegant, cat de cat, ca doar nu e prima programare. 

A citit mesajul, nu a răspuns, deși specificasem ca pot fi deranjat oricând, weekendul asta sunt în afara radarului, sunt plecat din localitate cu treabă. 

Deci spuneam, a dat cu seen, am zis, na, ok, fata e aglomerată și probabil nu mai sunt locuri, cu gândul sa mai insist astăzi. 

Când ma uit mai dimineață, surpriza, eram blocat, desi nu mai scrisesem nimic între timp. 

Ciudata treabă. 

În fine, nu e problemă, mergem mai departe. 

Aștept recenziile alea de 5000 de lei plus taxiul de la Constanța 😉

 

Hello! Din pacate am fost intr-o zona in care pierdeam semnalul,nu mergea nici foarte bine internetul!sorry..p.s:nu te-am blocat,am telefonul inchis 🤗

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 3 minute, Adelinekiss a spus:

Hello! Din pacate am fost intr-o zona in care pierdeam semnalul,nu mergea nici foarte bine internetul!sorry..p.s:nu te-am blocat,am telefonul inchis 🤗

Si eu am crezut la fel ca si Knoxx 😅, pe wapp ma refer ..  ps inca astept raspunsul 😁😘😘 te pup Ade @Adelinekiss 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 1 oră, Adelinekiss a spus:

Hello! Din pacate am fost intr-o zona in care pierdeam semnalul,nu mergea nici foarte bine internetul!sorry..p.s:nu te-am blocat,am telefonul inchis 🤗

Înseamnă ca iti datorez niște scuze și o sa mai insist. 😍😍😍

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 20 minute, Knoxx a spus:

Înseamnă ca iti datorez niște scuze și o sa mai insist. 😍😍😍

Adelinaaaaaaaaa abia aștept,mâine ajungeeee,după vizita revin cu recenzia,abia aștept să o cunosc.

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0

Va salut si eu pe toata lumea, incep prin a va spune pur si simplu WOW 

Cand a deschis usa, pur si simplu am ramas paff, femeia este superba, pur si simplu perfecta, minunata 💣❤️❤️ 

Ideea e ca m am programat pe wapp din timp, sa fiu sigur ca prind loc 🙈😅🤭 Ade esti la fixxx cu programarile nici cel mai mic repros n ai cum sa gasesti nici din aces pct de vedere, nici din orice altul.

Aveam ceva emotii, pentru ca nu stiam cum arata desi imi imaginam, este mult peste ce ma asteptam eu dupa cum am zis este pur si simplu superba ❤️

Ok, deci, m a poftit inauntru, cu toate emotiile mele, direct fk, este foarte finuta, bronzata, dantura perfeca, fatete dar nu conteaza, bruneta, avea un body de plasa, si tocuri aoleoo si acum cand ma gandesc inebunesc pe loc 🤦🤭😅 nu ca o iau pe urma lui delimitator, dar pe bune, ma jur ca Ade @Adelinekiss este a 8 a minune a lumii 💣

Am stat un pic la discutii diverse, ne am "cunoscut" cat de cat, dupa care am facut dus rapid pentru refresh, siiiii am inceput frumos din picioare s o sarut peste tot, aoleo ce piele finuta are ❤️ dupa care m am asezat s a apucat de oral nep, mamaaa ce misto umed, frumos, cu incercari de deep cat a putut ea, apoi n am rezistat si i am zis ca vreau s o ling in pasa, si am lins o in 2 pozitii de nu mi venea sa ma mai opresc, imi venea sa i o mananc jur 🤭🤣 apoi am zis sa incepem, prima pozitie capra frumos, este stramta 🙈❤️ am pompat frumos, am dat am dat, apoi, am schimbat in misionar, pfff ce priveliste cu sanii ei perfecti, nu descriu tot tot, nici nu prea am cuvinte pentru ea, si pentru a descrie, dar nu prea poti sa spui in cuvinte, ci trebuie sa traiesti acele fapte, siii am terminat cob 🥳❤️

Am luat o in brate, am stat un pic asa, dupa care am schimbat cateva vorbe, m am spalat, si pana la imbracare, am discutat deci ai cu cine vorbii este o fata cu un caracter maxim de frumos 🥰❤️ 

Am inmanat banutii pt un nr, si am plecat imi tremurau un pic genunchii de la aceasta fata minunata si experienta cu ea. 

Voi reveni ori de cate ori vine si, evident, ma primeste sper ca a vazut ca nu mananc oameni nu sunt vreun dragon cu 7 capete 🤣🤭

Ar mai fi multe de spus, dar nici nu mi gasesc cuvintele toate, si e ok si un pic mister 😁 

Te pup rau de tot @Adelinekiss 🤗😘si sa ai o seara minunata ca si tine 😘😘

 

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0

Are un caracter si o atitudine la fel precum este de frumoasa, si jur, este superba, stralueste totul in jurul ei ❤️ 

Ade, mi ai facut seara de 1 mie de ori mai frumoasa decat o aveam 😁🤗😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, felicitari celor care au av noroc si s-au progr din timp, e greu de crezut ca pana vineri cat sta Adelina nu se mai poate face o programare pt o ora dar se pare ca e cam full🙈eu i-am scris ieri/luni la amiaza pe whastssapp, mi-a oferit doar variante pt 30 min, si a ramas sa verifice intre programari daca gaseste spatiu pt o ora si revine cu mesaj,am mai intrebat daca a gasit liber insa nu mi-a mai raspuns, asta e situatia, eu evit sa iau doar 30 minute,poate am noroc data viitoare, nu este nicio problema. Ar fi trebuit sa stea vreo 2 sapt macar ca sa o putem vizita toti🤷‍♂️

Link spre comentariu
Acum 49 minute, daniel312 a spus:

Va salut si eu pe toata lumea, incep prin a va spune pur si simplu WOW 

Cand a deschis usa, pur si simplu am ramas paff, femeia este superba, pur si simplu perfecta, minunata 💣❤️❤️ 

Ideea e ca m am programat pe wapp din timp, sa fiu sigur ca prind loc 🙈😅🤭 Ade esti la fixxx cu programarile nici cel mai mic repros n ai cum sa gasesti nici din aces pct de vedere, nici din orice altul.

Aveam ceva emotii, pentru ca nu stiam cum arata desi imi imaginam, este mult peste ce ma asteptam eu dupa cum am zis este pur si simplu superba ❤️

Ok, deci, m a poftit inauntru, cu toate emotiile mele, direct fk, este foarte finuta, bronzata, dantura perfeca, fatete dar nu conteaza, bruneta, avea un body de plasa, si tocuri aoleoo si acum cand ma gandesc inebunesc pe loc 🤦🤭😅 nu ca o iau pe urma lui delimitator, dar pe bune, ma jur ca Ade @Adelinekiss este a 8 a minune a lumii 💣

Am stat un pic la discutii diverse, ne am "cunoscut" cat de cat, dupa care am facut dus rapid pentru refresh, siiiii am inceput frumos din picioare s o sarut peste tot, aoleo ce piele finuta are ❤️ dupa care m am asezat s a apucat de oral nep, mamaaa ce misto umed, frumos, cu incercari de deep cat a putut ea, apoi n am rezistat si i am zis ca vreau s o ling in pasa, si am lins o in 2 pozitii de nu mi venea sa ma mai opresc, imi venea sa i o mananc jur 🤭🤣 apoi am zis sa incepem, prima pozitie capra frumos, este stramta 🙈❤️ am pompat frumos, am dat am dat, apoi, am schimbat in misionar, pfff ce priveliste cu sanii ei perfecti, nu descriu tot tot, nici nu prea am cuvinte pentru ea, si pentru a descrie, dar nu prea poti sa spui in cuvinte, ci trebuie sa traiesti acele fapte, siii am terminat cob 🥳❤️

Am luat o in brate, am stat un pic asa, dupa care am schimbat cateva vorbe, m am spalat, si pana la imbracare, am discutat deci ai cu cine vorbii este o fata cu un caracter maxim de frumos 🥰❤️ 

Am inmanat banutii pt un nr, si am plecat imi tremurau un pic genunchii de la aceasta fata minunata si experienta cu ea. 

Voi reveni ori de cate ori vine si, evident, ma primeste sper ca a vazut ca nu mananc oameni nu sunt vreun dragon cu 7 capete 🤣🤭

Ar mai fi multe de spus, dar nici nu mi gasesc cuvintele toate, si e ok si un pic mister 😁 

Te pup rau de tot @Adelinekiss 🤗😘si sa ai o seara minunata ca si tine 😘😘

 

Multumesc frumos,Daniel..esti un tip super,de bun simt in primul rand!Te pup si te astept cu drag,oricand!😚🤗😘😘

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 3 minute, Adelinekiss a spus:

Multumesc frumos,Daniel..esti un tip super,de bun simt in primul rand!Te pup si te astept cu drag,oricand!😚🤗😘😘

Si eu iti multumesc mult Adee 😘 Seman cu cine ma lauda, hehe 🙈🤭😅

Te pup 😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Dragi frați futaciosi,sincer vă mărturisesc,că,nici nu știu dacă mai are rost sa fac această recenzie.                           Am incercat de data trecuta să o prind și eu lipsea pe domnișoara Adelina,dar astrele nu a au aliniat atunci.Si iaca s au aliniat de data aceasta.                                                      Și,și mai și,am reușit chiar să mă programez o ora.Trebuue să recunosc Intr un totul că această domnișoară este pur și simplu CRIMINALA.Am avut parte de una dintre cele mai smechere partide de sex,din ultima vreme.                                                       pur și simplu totul la superlativ,Fk incredibil,susținut și clar spre DFK,un sex oral fantastic,gagica știe fraților,știe să facă un oral incredibil,am trecut și eu la lins păsărică,și este una dulce,frumos mirositoare și foarte receptiva la stimulii limbii.                                                                    Am insistat cu limba minutele bune și cred că i a plăcut pt că am simțit niste zvagneli foarte plăcute,și gemea ușor până la sacadat,la un moment dat chiar inrosindu se pe piept,m a luat de ciuf și mă împingea cu botul și limba un păsărică.                           Nemai rezistând prea mult am rugat o să pună un capișon și am trecut la sex normal.Senzational,chiar am schimbat câteva poziții,ajungând până la pozitia preferata a domnișoarei,pe burta ea eu pe la spate,penetrând o usorrr,și până la din ce in ce mai intens,ii frământăm bucile acelea de senzație,o sărutăm pe gat,ea gemea,de la ușor până la și mai și.                                     La un moment dat am simțit cum vaginul se umezește abundent,am accelerat ritmul și acompaniat de gemetele Adelinei am ejaculatt mult în capișon.                                  Fata m a curățat exemplar,chiar mi a spus că i a plăcut cum am acționat😋😋.Am mai stat puțin de vorbă dar soldatul meu,neavând astâmpăr s a ridicat din nou și am început ostilitățile cu Nr 2.Aici pozitia de baza a fost LOT până la final,ne am tras așa până la epuizare,și când am simțit că vine vulcanul de sperma am rugat o să îmi de-a voie să termin între sânii eu șmecheri rău.Si mi a îndeplinit dorința.                            O partida de sex la superlativ,cu o gagica foarte frumoasa și buna rau.                             Am petrecut o oră și cadoul a fost 400 rhon bine rău investiți.Adelina,voi urmării topicul tau și,ori de câte ori vei mai ajunge la Pitești,voi face tot posibilul să mă programez,ești de belea.Te puup la păsărică😎😎😋😋😋

  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...