Sari la conținut

Adelina Constanța 0791449465


Postări Recomandate

Acum 10 minute, MeganWolfM a spus:

Vladescu86 sa retras, că făcea multe recenzii și mulți pupă pizdă, cereau doar: e ok? , A fost cineva? E ok să merg și eu? Vladescu86 bine a făcut că sa retras! Că lăsa la toți labagii informații gratis! Acum sunt eu! Care vă pun să căutați! Curvarii pulii!

Eu unu nu am nevoie de informațiile tale asa ca nu sunt Curvarul puli tale asa ca puțin respect între noi fără jigniri🍻🍻

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO
Acum 1 minut, fratelo 1968 a spus:

Eu unu nu am nevoie de informațiile tale asa ca nu sunt Curvarul puli tale asa ca puțin respect între noi fără jigniri🍻🍻

Știu asta! Toți pe Pitești nu mai facem recenzii! Ținem pentru noi! Îmi mai scapă mie câte una, după ce beau!

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 4 ore, MeganWolfM a spus:

Carne! Gurița și păsarica simplă carne! @Adelinekiss!!!! Tot o curvă ești și tu! Poate una mai rafinată!

Hello! Cred ca ti-am inteles toti punctul de vedere,te-as ruga totusi ,daca esti amabil..sa nu mai faci off-topic!🤗Cred ca stiu toti de ce sunt aici si pentru ce! Multumesc! 💋

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 2 ore, fratelo 1968 a spus:

Daca ție nu îți convine pe ce bani vine e TB ta dar Ade e o femeie cum rar găsești pt RO fiecare fute de câți bani are 👍. Dar totuși bunele maniere (sau cei 7 ani) cum tu vrei sa fi respectat atunci și ele. Te consideram un băiat finuț dar ai dat cu bâta în balta 🙉dacă o cunoșteai alta era părere. Te 💋Ade

Pai pentru ce sa ne mai respectam? Ce rost are ? 🤭😂Caracterul unui om ,il vezi dupa modul in care gandeste si se exprima despre alte persoane ..so..ce sa mai zic,mi se pare absurd sa incepi sa te certi sau sa jignesti persoane ,pe o platforma de asa natura 😂😂e foarte simplu tot:log-out si sa ne bucuram de viata reala 🥳😀🤗💋

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 8 ore, Adelinekiss a spus:

Era valabil pentru cei care au trecere prin Bucuresti 😳

Inteleg, eu am facut o paranteza...in fine.

Totusi nu mi-ai raspuns la ce am spus, am si eu rugamintea daca doresti sa imi spui te rog lista completa de pret/servicii ..oricum de vizitat a fost si este in plan, trebuie sa fac o programare, cand ? nu stiu depinde si de tine si de timpul meu, dar va fi cu siguranta pana la finalul vacantei mele, you lil sweet bunny 😊🙈

  • Like 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Reputație: 1332
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 11 ore, MeganWolfM a spus:

Știu asta! Toți pe Pitești nu mai facem recenzii! Ținem pentru noi! Îmi mai scapă mie câte una, după ce beau!

Mai rau e când încurci canistrele 😁

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Slatina
  • Oras:Slatina

Eu aveam in plan sa vin din Slatina  la Pitesti ptr tine, acum sa vad cum fac rost de timp sa ajung la capitala. Am incercat de doua ori cand ai fost la Pitesti dar n-am gasit loc sau cand ai avut tu liber, n-am putut eu. Sper sa se alinieze astrele intr-o zi Te pup!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 09.07.2022 la 1:21, Adelinekiss a spus:

Era valabil pentru cei care au trecere prin Bucuresti 😳

ti-am scris ieri pe wap, vreau sa stabilim o programare pentru ca o sa am ceva de facut pe la bucuresti zilele urmatoare, daca esti amabila sa raspunzi pentru a putea comunica in legatura cu asta, o zi buna iti doresc. 

  • Like 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
La 09.07.2022 la 1:21, Adelinekiss a spus:

Era valabil pentru cei care au trecere prin Bucuresti 😳

scuza-ti pentru dublu post.. am tot trimis mesaj pe forum PM , olso wap inca de la inceputul saptamanii trecute, dar sunt putin cam dezamagit, nu am primit nici un raspuns pana acum,a trecut cam o saptamana si chipurile adelina ai spus ca esti disponibila 2-3 saptamani in Bucuresti, chiar doream sa iti fac o vizita acolo pentru ca am drumuri... so i don't have a f...ing clue what's going on, daca esti sau ai fost indisponibila din motive personale... :dontgetit:hmmm:slap2

  • Like 1

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
  • Telefon: 07 noi 2 si-ale tale buze moi
  • Oras:Pe taramul Viselor
Acum 7 ore, marik89 a spus:

@Adelinekiss

Bunaa! As vrea sa programam o întâlnire, mai lucrezi? 

ce a aparut printesa ? sau cum ca nu inteleg ...

” if i make you my emotional home .. i give you the power to make me homeless. Because on the day you decide to abandon me, betray me, hurt me, and i've put my emotional eggs in your basket, i've put all my emotional dependence in your bank, i've put my emotional wellbeing in your hands, and you abandon me, reject me, betray me, i am rendered instantly homeless in that moment, it's like i was kicked onto the streets ...i have no address because you were my address, you were my home ..”

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Regele la sait sa nu ma certi ca ridic topic vechi dar, o mai sti vreun coleg ceva de ea ?

Cautam topicul de care a zis Misu din februarie si am dat de asta si ma gandeam poate cine stie, stie vreun coleg ceva de ea .. 😅

 

Nu inteleg de ce nu "poate" @Misuursulet sa copieze link ul ..

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 5 minute, nickname15 a spus:

Regele la sait sa nu ma certi ca ridic topic vechi dar, o mai sti vreun coleg ceva de ea ?

Cautam topicul de care a zis Misu din februarie si am dat de asta si ma gandeam poate cine stie, stie vreun coleg ceva de ea .. 😅

 

Nu inteleg de ce nu "poate" @Misuursulet sa copieze link ul ..

Nu te cert , dar mai radeai de ala din constanta de ieri . 😂 

Oricum abia a mai inceput sa se miste , si pe Pitesti cate o recenzie , cate un comentariu , ca 1 an a fost seceta. 
De fata care are topicul ,  din informatiile mele secrete , nu mai stie nimeni , nimic , s-a rupt legatura . 😂
 

  • Like 2
  • Trist 1

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 4 ore, nickname15 a spus:

Regele la sait sa nu ma certi ca ridic topic vechi dar, o mai sti vreun coleg ceva de ea ?

Cautam topicul de care a zis Misu din februarie si am dat de asta si ma gandeam poate cine stie, stie vreun coleg ceva de ea .. 😅

 

Nu inteleg de ce nu "poate" @Misuursulet sa copieze link ul ..

Da, știe 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...