Sari la conținut

Matura 0733890157


Bobiboby22

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
Acum 7 ore, Bburlacul a spus:

A fost un amic de al meu, dar crede ca e un el, nu una. Avea masca pe fata ia zis pa si a plecat.

 

Home alone..... al dracu de homalai ca iar s-a umplut orașul de ei. Mah ce dracu chiar asa mulți bulangii sunt pe Alba de dau ăștia buzna asa... ca mi-e frica dracu sa mai ies pe strada dacă e asa. Am văzut ca și pe Sebeș e plin publi24 de anunțuri cu băieți care îți împing înapoi ce iese din tine... Mulțam shogore.... oricum marți ma duc sa vad și dacă e un el nu îl vad prea bine presimt ca o sa aibă o întâlnire memorabila cu mine ... sa vezi circu dracu.

Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba
1 oră în urmă, crocodilul dvd a spus:

Home alone..... al dracu de homalai ca iar s-a umplut orașul de ei. Mah ce dracu chiar asa mulți bulangii sunt pe Alba de dau ăștia buzna asa... ca mi-e frica dracu sa mai ies pe strada dacă e asa. Am văzut ca și pe Sebeș e plin publi24 de anunțuri cu băieți care îți împing înapoi ce iese din tine... Mulțam shogore.... oricum marți ma duc sa vad și dacă e un el nu îl vad prea bine presimt ca o sa aibă o întâlnire memorabila cu mine ... sa vezi circu dracu.

Eu zic sa ii faci tu o surpriza acum ca sti ce te asteapta!un "neveu"!😅😅😅

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
Acum 1 oră, Bburlacul a spus:

Eu zic sa ii faci tu o surpriza acum ca sti ce te asteapta!un "neveu"!😅😅😅

Stai relax la 1,90 și 110 kg ii trag o coada peste ochi de îl ia cu targa... îl satur de pula. Oricum te țin la curent cum s-a desfășurat actiunea🤣🤣🤣. Mah încă o data spun nu am treaba cu nimeni, fiecare face ce ii place și ce simte da în cazul asta dacă nu specifici în anunț ca ești TS ....pai îți asumi frate asta e.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...