Sari la conținut

Ella 0731277302


Postări Recomandate

  • Oras:Conatanta
  • Oras:Conatanta
DOAR DEPLASĂRI sau in masina

NU ACCEPT PERSONE IN STARE DE EBRIETATE
Buna!! Sunt ella, am 40de ani, 1,68 înălțime, sani naturali, , iar dacă te-ai săturat de poze false ai găsit anunțul perfect.
îmi rezerv dreptul de a imi selecta clienții.
Nu raspund la numar necunoscut.
Ofer servicii de calitate.
Nu ezita sa ma contactezi!!
POZELE reale 0731277302
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 17 ore, Sexy2021 a spus:
DOAR DEPLASĂRI sau in masina

NU ACCEPT PERSONE IN STARE DE EBRIETATE
Buna!! Sunt ella, am 40de ani, 1,68 înălțime, sani naturali, , iar dacă te-ai săturat de poze false ai găsit anunțul perfect.
îmi rezerv dreptul de a imi selecta clienții.
Nu raspund la numar necunoscut.
Ofer servicii de calitate.
Nu ezita sa ma contactezi!!
POZELE reale 0731277302

ela ..rebeca   cine esti?

 

 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am vb cu ea , dar este cam ciudată. Nu a vrut sa ma primească ca nu sunt oe gustul ei cică. Și nici nu este cine știe ce frumusețe, cică își alege clienți și este foarte selectiva. M-a pus o groaza de.intrebari și mi-a zis ca nu ma primeste, ca nu ii place de mine. 

E cam dusă femeia, vad ca face și în masina. Cred ca dacă nu vi cu mașina care trebuie , nu se urcă se și supăra dacă ai o mașină nașpa🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 1 minut, mihaita2020 a spus:

Am vb cu ea , dar este cam ciudată. Nu a vrut sa ma primească ca nu sunt oe gustul ei cică. Și nici nu este cine știe ce frumusețe, cică își alege clienți și este foarte selectiva. M-a pus o groaza de.intrebari și mi-a zis ca nu ma primeste, ca nu ii place de mine. 

E cam dusă femeia, vad ca face și în masina. Cred ca dacă nu vi cu mașina care trebuie , nu se urcă se și supăra dacă ai o mașină nașpa🤣🤣🤣🤣🤣

pai are dreptate ....daca vi cu LASTUN ,MATIZ sau TICO  nici nu are unde intinde picioarele ....daca vrea sa le puna in tavan nu poate decat cu ferestrele deschise . Vino cu un ROLLS ROYCE ,MAYBACH  sau un MASERATI sa vezi atunci ca dupa partida de sex iti propune sa te ia si acasa . Sa vezi atunci recenzii interminabile 

  • Mersi 1
  • Haha 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 02.02.2022 la 22:52, itnegra a spus:

"200 normalul fara prez" .... ? Fantana de boli venerice. Mai bine pas!

 

Acum 33 minute, Sexy2021 a spus:

Am dreptul sa imi aleg clienții..cine vrea sa vina vine

draga domnita sexy, asa cum matale ai dreptul sa iti alegi clientii , la fel , noi clientii avem dreptul de a te considera o  POTENTIALA  persoana care favorizeaza transmiterea bolilor venerice , drept pentru care , meriti fara dubii eticheta DE EVITAT . 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 25 minute, vitceibo a spus:

 

draga domnita sexy, asa cum matale ai dreptul sa iti alegi clientii , la fel , noi clientii avem dreptul de a te considera o  POTENTIALA  persoana care favorizeaza transmiterea bolilor venerice , drept pentru care , meriti fara dubii eticheta DE EVITAT . 

Corect!!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: Xxxx
  • Oras:Constanța
  • Telefon: Xxxx
  • Oras:Constanța
Acum 5 ore, Sexy2021 a spus:

Sunt disponibilă  va astept  pe wapp

Fă-ți și tu puțină reclamă, măcar cu o poză, mai sunt băieți care vor să fută în mașină, dar să vadă ce fute. Părerea mea..

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...