Sari la conținut

Ella 0731277302


Postări Recomandate

Vizitator JustAss
Reputație: 0
Acum 2 ore, Sexy2021 a spus:

Sunt disponibilă  pana la ora 20.00 va astept 

Cand toata lumea iti spune de poze...tu chiar nu intelegi?

Link spre comentariu

Voi face traducerea pt ceea ce vor baietii.

Domnisoara, intorci telefonul cu ecranul catre tine. Te uiti in el pana te vezi ca intr-o oglinda. De preferinta prinzi cu banda telefonul de o coada lunga, ca de matura. Cand toate aceste conditii sunt indeplinite, faci cumva si apesi cu ceva pe ecran, ar trebui sa fie ceva la fel de lung ca si coada de matura folosita pentru indepartarea telefonului de dvs. Ceea ce iese acolo,  trebuie postat aici. Sper ca am fost de folos.

Pentru metoda 2.

Roaga pe cineva sa te traga in chip. Asta nu cred ca ar trebui sa fie interpretat de poarcele lu' tanti Mariana.

 

 

 

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Zilele trecute așteptând sa iau niște acte de la tradus din zona Bn'urilor , zic hai sa nu pierd timpul chiar degeaba , luat nr domnitei mesaj pe wp răspuns imediat trimis locație și un 3 min am fost la usa , locația este la parterul unei vile cu mai multe camere de închiriat,  camera ok baie ok , doamna este micuța de statura , o femeie normala zic eu la vârsta ei are și ceva sâni are și ceva fund , o asemăn cu câteva vecine de pe scara 🤣  

K și acțiune nu am stat decât pt un oral care ma costat 100 RON,  o acțiune bună din punctul meu de vedere bine executat cu atenție la 0o mângâieri sărutări pe corp schimbări de ritm și de stil , fără nici un fel de graba sau pomenit ceva de ceas , cu alta ocazie când o fi mai mult timp am sa încerc și meniul cu normal sa vedem ce se petrece și acolo.

Poza care o are la wp este reala 100% din ce am văzut eu , spor 🙋‍♂️

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu

A fost ceva vreme în urma o duduie pe la bariera aia de pe centura cu Baba Novac...o tot vedeam când treceam cu masina...o fi ea? Fără poze, greu de zis...

Dar normal neprotejat...😕🤔😬💣...cam periculos zic...chiar și oralul devine oericulos în cazul asta,nu?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Cum o fi oare sa intri pe autovit sa cauti o masina si.ti zica acolo ..full.piele , automata , 2.0 tdi , 50.ooo km ,2020fab , fiscal pe loc dar sa  nu aiba poza ? Iti vine sa mai suni ?? 

  • Haha 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...