Sari la conținut

Colega Natashei(rusoaica)


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vb eu la telefon cu ea. Ca servicii ON / NP , finalizare spune ea doar corporala sau in prezervativ... Accepta limbute si sarutari . Ca pret 150/300. Maine trec pe la ea si va spun cum se comporta....poate mai scoatem ceva in plus...Anal nu face..Daca cineva a mai fost pe la ea sa ne spuna si noua cum se comporta.

Link spre comentariu
Acum 46 minute, doareu2013 a spus:

Am vb eu la telefon cu ea. Ca servicii ON / NP , finalizare spune ea doar corporala sau in prezervativ... Accepta limbute si sarutari . Ca pret 150/300. Maine trec pe la ea si va spun cum se comporta....poate mai scoatem ceva in plus...Anal nu face..Daca cineva a mai fost pe la ea sa ne spuna si noua cum se comporta.

Am fost eu:am pus recenzia pe topicul natashei din greșeală dacă e cineva care poate sa șteargă ar fi super 

Las recenzie acum aici :

Preturi 150/300 

Tipa e 100%Reala

Aspect fizic 8 mie îmi place

Igiena:10 

Si ca actiune:

Fata a început cu un ON  de senzatie: se joaca cu biluțele DEEP NUS-A AJUTAT DE MAINI APSOLUT DE LOC As putea sa mai adaug ca e atâta la ce îți place... 

Iar laNormal: Atitudine pro Se mișcă bine geme  Am început prin a sta ia deasupra Iar la final Doggy

De revenit pentru mine cu siguranță DA

SI AS MAI ADOUGA CA FAC ȘI threesome 

Preturi 400/700

Pentru mine unul as spune pass deoarece la un threesome e Musai o finalizare orala Și din ce am vorbit cu ele nu fac 

Dar individual și Natasha și colega ei din punctul meu de vedere sunt mai mult decât ok 

Numai bine

Link spre comentariu
Acum 59 minute, anonim tm a spus:

@Futaku25CM , Din poze pare mai draguta decat Natasha, tie cum ti s-a parut ? 

Frate aici nu pot sa îmi dau cu părerea... Toți suntem diferiți nu semnam unul cu altu spre ex dacă ți as zice ce părere am eu tu n ar conta tu poate preferi altceva... Dar ia frumos 300 lei și dute și încearcă-le pe amândouă și vezi tu apoi care îți place mai mult.. Mie unul mi a plăcut cu amândouă gen am plecat cu ambele pungi goale😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator pizdosul99
Reputație: 0

La fizic cum arata băi colegii? As merge azi la , am vb cu Natasha si a zis ca franch Kess nu mai face, de aceea as vrea sa incerc la ea! Deci spune-ți-mi cum este la fizic va rog!?

Link spre comentariu
1 oră în urmă, pizdosul99 a spus:

La fizic cum arata băi colegii? As merge azi la , am vb cu Natasha si a zis ca franch Kess nu mai face, de aceea as vrea sa incerc la ea! Deci spune-ți-mi cum este la fizic va rog!?

Exact ca în poze poate cu putina burtica e o femeie mișto.... 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 11 ore, Futaku25CM a spus:

Exact ca în poze poate cu putina burtica e o femeie mișto.... 

nu am eu burtica 😂pur și simplu am fost umflata din cauza zilei feminină . In rest mulțumesc pentru recenzia 😉  

Link spre comentariu
  • Oras:service
  • Oras:service
Acum 2 minute, povestitorul a spus:

Salut , 

Imi poate spune cineva care este anuntul ...colegei ...Multumesc . 

 

La 21.02.2022 la 17:24, TheKing15 a spus:

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...