Sari la conținut

❤️Naty 0735351923💋


naty22

Postări Recomandate

Chiar acum, naty22 a spus:

Pentru limba romana apasta pasta 1 nebunule !

La Timișoara nu prea se învață carte observ !

Stai jos în banca ta !

Pentru limba romana apasă tasta 1 nebunule ! 

La Timișoara nu prea se învață carte observ!

Stai jos în banca ta !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 14 minute, naty22 a spus:

Pentru limba romana apasă tasta 1 nebunule ! 

La Timișoara nu prea se învață carte observ!

Stai jos în banca ta !

Bine limba romana mi-o scris greșit tastatura .

Mai bine fără carte decât panorama grasa ca tine 

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

La cum arăți ai și normal sa ai locuri libere nu toți sunt fraieri sa pună botul la vrăjeală ta ieftina ca tine se găsesc pe toate gardurile .

Ai fost și pe Cluj și te-o fugărit lumea de acolo nu o pus botul la o grasa dar vad ca pe Arad sunt o grămadă care pun botu la vrăjeală ta. 

Multă bafta 

  • Minus 4
Link spre comentariu
Acum 51 minute, Popica19 a spus:

O sărit iepuri cu minusuri contează doar părerea voastră m-am spus și eu părerea sau alți nu mai au voie sa își spună părerea despre grasa asta .

Popica, au voie toti sa-si spuna parerea. Problema e ca tu nu doar ca ti-ai spus-o ci o tot repeti. 

Ar mai fi si o alta problema: daca ai fost la ea stii ca nu e chiar asa cum spui. Sigur, poti sa-ti spui parerea si daca n-ai fost, dar parerile astea nu ne prea intereseaza pe noi. Ca miros a altceva, nu doar a pareri. La fel ca si parerile cele prea repetate.

Ai cam inteles ceva? Sa nu ma repet! (nu de alta, dar avem un circ pe alt topic si savuram acolo; nu esti tot tu, asa-i??!)

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 6 minute, cretinu a spus:

Popica, au voie toti sa-si spuna parerea. Problema e ca tu nu doar ca ti-ai spus-o ci o tot repeti. 

Ar mai fi si o alta problema: daca ai fost la ea stii ca nu e chiar asa cum spui. Sigur, poti sa-ti spui parerea si daca n-ai fost, dar parerile astea nu ne prea intereseaza pe noi. Ca miros a altceva, nu doar a pareri. La fel ca si parerile cele prea repetate.

Ai cam inteles ceva? Sa nu ma repet! (nu de alta, dar avem un circ pe alt topic si savuram acolo; nu esti tot tu, asa-i??!)

Nu îți bate capul .....Asta este de la Timișoara crede -ma !Nu are rost .......!

Link spre comentariu
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 2 ore, Popica19 a spus:

Eu știu ca te-ai fete problema este cune fete asa ceva de astea ca tune găsim câte vrem noi cautam ceva mai frumos suntem sătui de grase 

Fiecare cu gustul lui, nu inteleg cei care comenteaza fizicul, daca nu iti place uita-te in alta parte..... 😐

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Fata este superba crede-mă am vizitat-o de o granada de ori hai ma mai lasă-mă cu vrăjeală asta ieftina cum dracu sa îți placa asa ceva cind sunt o grămadă de fete frumoase ,mai scutește-mă cred ca aveți ceva la cap cum sa îți placa asa ceva sa te duci la asa ceva și sa ai mai dați tot voi bani sunteți tare rău. 

Eu oricum nu o sa va mai răspuns pentru mine nici dacă face 100 de kei nu o vizitez nu este genul meu mie îmi plac fete mai frumoase mam saturat de grase cum deschid public numai grase 

Bafta La toți băieții de pe Arad și numai bine și evitați grasele 

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 6 minute, Popica19 a spus:

Fata este superba crede-mă am vizitat-o de o granada de ori hai ma mai lasă-mă cu vrăjeală asta ieftina cum dracu sa îți placa asa ceva cind sunt o grămadă de fete frumoase ,mai scutește-mă cred ca aveți ceva la cap cum sa îți placa asa ceva sa te duci la asa ceva și sa ai mai dați tot voi bani sunteți tare rău. 

Eu oricum nu o sa va mai răspuns pentru mine nici dacă face 100 de kei nu o vizitez nu este genul meu mie îmi plac fete mai frumoase mam saturat de grase cum deschid public numai grase 

Bafta La toți băieții de pe Arad și numai bine și evitați grasele 

Citeste pe topicul Anei, cred ca are ea o surpriza pt tine.😆

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759298961
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0759298961
  • Oras:Arad

El so trezit sa vorbeasca, Popica agramatul  :) Lasa fata in pace ca nu ti'o facut nimic., du'te la scara ta. Nu spurca si topicul asta. Deci voi unii chiar nu aveti ce face, va plictisiti rau de tot. 

Mergi la fata si vi cu o recenzie. Daca nu iti plac fetele mai cu forme cauta una mai slabuta, scri si tu o recenzie ca tot omul.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 3 ore, FKaddicted a spus:

El so trezit sa vorbeasca, Popica agramatul  :) Lasa fata in pace ca nu ti'o facut nimic., du'te la scara ta. Nu spurca si topicul asta. Deci voi unii chiar nu aveti ce face, va plictisiti rau de tot. 

Mergi la fata si vi cu o recenzie. Daca nu iti plac fetele mai cu forme cauta una mai slabuta, scri si tu o recenzie ca tot omul.

Am zis sa nu mai scriu dar nu ma pot abține cind vad asemenea specimene nu știu care dintre noi o spurcat topicul bafta multa la cit mai multe grase ca vad ca ești fan de astea grase 

Date tu și bateți joc de bani tai și de tine eu nu fut asemenea specimene îmi dau seama ce gusturi aveți uni  dintre voi ,azi mâine o sa spui ca fata ai de top .

Bafta multa și poți sa te căci pe ele gusturi asa se întâmplă cu uni de nu or mai văzut pizda în viata lor cind vad cite una cred ca ai acadea ,

 

  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Cred ca a inviat distanta20 sau cum il mai chema pe celalalt destept, acum daca tot se apropie Pastele. 

Mama prostilor e mereu gravida.

Naty, tu nu fi suprata pe ei, doar vor sa te ajute cu traficul, sa ai topicul mereu sus. 

Link spre comentariu
Chiar acum, unsuflet a spus:

Cred ca a inviat distanta20 sau cum il mai chema pe celalalt destept, acum daca tot se apropie Pastele. 

Mama prostilor e mereu gravida.

Naty, tu nu fi suprata pe ei, doar vor sa te ajute cu traficul, sa ai topicul mereu sus. 

Exact ,mie mereu îmi place sa fiu populara sus !Nici de a adracu nu ma las uite sa fac ciuda la dușmanii mei!

Link spre comentariu
Acum 1 minut, unsuflet a spus:

Cred ca a inviat distanta20 sau cum il mai chema pe celalalt destept, acum daca tot se apropie Pastele. 

Mama prostilor e mereu gravida.

Naty, tu nu fi suprata pe ei, doar vor sa te ajute cu traficul, sa ai topicul mereu sus. 

NU MA LASA FANELEEEEEEE ! :-))))))))

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 33 minute, unsuflet a spus:

Cred ca a inviat distanta20 sau cum il mai chema pe celalalt destept, acum daca tot se apropie Pastele. 

Mama prostilor e mereu gravida.

Naty, tu nu fi suprata pe ei, doar vor sa te ajute cu traficul, sa ai topicul mereu sus. 

Prost mai mare ca tine nu cred ca exista, păcat ca se taie miei de Paști dar daca vrei ție îți dau mielu meu sa nu mai fi asa prost .

Cred ca ai creieru inundat de prostie nu va înțeleg cum puteți fi asa prosti sa ai țineți partea la o sărăcie de asta .

Ma țăranilor de la Arad futetio voi ca noua nu ne trebuie  asa ceva și tu unsuflet care vrei sa fi romantic ești vai mama ta de prost .

Nu mai are voie lumea sa lase recenzi ca sari tu repede sate bagi în seama mars ma labagiule la munca .

Sau mai bine dute și futeo pe grasa asta ca ai gusturi bune 

Noapte buna băieților de calitate de pe acest forum și fraierilor le doresc cit mai multe grase ca astea .

Și ție romantice de unsuflet multă m..e ca ai nevoie sau dute mai ia-ți de la grasa asta m..e

  • Haha 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara
Acum 12 ore, unsuflet a spus:

Cred ca a inviat distanta20 sau cum il mai chema pe celalalt destept, acum daca tot se apropie Pastele. 

Mama prostilor e mereu gravida.

Naty, tu nu fi suprata pe ei, doar vor sa te ajute cu traficul, sa ai topicul mereu sus. 

Stai calm. Asta nu-i din TM. E acelasi idiot Distanta, englezu, mosu si cate conturi a mai avut.

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 3 minute, grozav11111 a spus:

Stai calm. Asta nu-i din TM. E acelasi idiot Distanta, englezu, mosu si cate conturi a mai avut.

S-o mai băgat un prost în sema Stai jos avortatule ca nu te-o întrebat nimeni de sănătate pe tine sau îți place să mănânci Cacat pofta mare .

  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...