Sari la conținut

❤️Naty 0735351923💋


naty22

Postări Recomandate

Acum 2 ore, Joker-to-sex a spus:

Bai peste de mahala . Văd că dai dislike când comentează de rău vreunu la iubita ta Naty. Stai liniștit că mâine ajung la piatra și personal mă duc la ușa lui Naty . Și stau acolo sa vad daca mai face un leu pisamas pe tine de peste. Te iei in gura cu x cu y pe forum. Stai că ne vedem noi cand ajung in piatra . Credem fram iau 2-3 tovarăși cu mine și joc table in fata blocului sau unde o avea chiria  Naty,și nu  mai faceti 2lei . Și îți arăți fata să îți dau eu dislike face to face . Și vb după daca mai faceti și voi 2-3 lei . 

Asta pt că dai dislike că i-am zis lui pisicuț că nu e in regula ce a făcut fata ta pe forum . Și repede te bagi . Lasă că ne și vedem face to face curând. Și dacă nu ești peștișorul ei cum cred eu cum crede lumea pe forum . Păcat tu i-ai făcut probleme lui Naty pe piatra și nici bani nu o sa mai faca . Da crede-mă îți garantez cănd ajung acasă in Piatra 2 lei nu mai faci . Te pup . Și sper îmi doresc să ne vedem .

 

@pisicuts

@cleopatra1ce limbaj este asta va rog frumos luați niste masuri mulțumesc!

Ar fii de folos ștergerea banarea contului celor care vorbesc vorbe urate "pisamas pe tine" te rog frunos cum noua ne faceți ceva de vorbim urata faceți _le și lor! 

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Joker-to-sex a spus:

Bai peste de mahala . Văd că dai dislike când comentează de rău vreunu la iubita ta Naty. Stai liniștit că mâine ajung la piatra și personal mă duc la ușa lui Naty . Și stau acolo sa vad daca mai face un leu pisamas pe tine de peste. Te iei in gura cu x cu y pe forum. Stai că ne vedem noi cand ajung in piatra . Credem fram iau 2-3 tovarăși cu mine și joc table in fata blocului sau unde o avea chiria  Naty,și nu  mai faceti 2lei . Și îți arăți fata să îți dau eu dislike face to face . Și vb după daca mai faceti și voi 2-3 lei . 

Asta pt că dai dislike că i-am zis lui pisicuț că nu e in regula ce a făcut fata ta pe forum . Și repede te bagi . Lasă că ne și vedem face to face curând. Și dacă nu ești peștișorul ei cum cred eu cum crede lumea pe forum . Păcat tu i-ai făcut probleme lui Naty pe piatra și nici bani nu o sa mai faca . Da crede-mă îți garantez cănd ajung acasă in Piatra 2 lei nu mai faci . Te pup . Și sper îmi doresc să ne vedem .

 

@cleopatra1cum scăpăm de acest limbaj știam ca este doar pentru recenzi atat? Noua regulamentare sau este doar pentru unii legiile? 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
17 hours ago, Joker-to-sex said:

Bai peste de mahala . Văd că dai dislike când comentează de rău vreunu la iubita ta Naty. Stai liniștit că mâine ajung la piatra și personal mă duc la ușa lui Naty . Și stau acolo sa vad daca mai face un leu pisamas pe tine de peste. Te iei in gura cu x cu y pe forum. Stai că ne vedem noi cand ajung in piatra . Credem fram iau 2-3 tovarăși cu mine și joc table in fata blocului sau unde o avea chiria  Naty,și nu  mai faceti 2lei . Și îți arăți fata să îți dau eu dislike face to face . Și vb după daca mai faceti și voi 2-3 lei . 

Asta pt că dai dislike că i-am zis lui pisicuț că nu e in regula ce a făcut fata ta pe forum . Și repede te bagi . Lasă că ne și vedem face to face curând. Și dacă nu ești peștișorul ei cum cred eu cum crede lumea pe forum . Păcat tu i-ai făcut probleme lui Naty pe piatra și nici bani nu o sa mai faca . Da crede-mă îți garantez cănd ajung acasă in Piatra 2 lei nu mai faci . Te pup . Și sper îmi doresc să ne vedem .

 

Iara sa umflat riscaşu in voi, teai trezit si tu dupa o luna sa comentezi, urat!!!!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Hei de maine disponibila 👌

Ared Kaufland locația 

👌😜

Preturile sunt următoarele și serviciile :

😜200 fin cu sărutări

😜150 fără sărutări 

😜350 ora include NP, ON dus împreună sex între sâni sărutări masaj de relaxare footjob vorbe vulgare masturbare reciproca 😜👌🚫

🚫300 fără sărutări 

🚫👌💋100 extra fin faciala 

💋👌✔️

50 extra uro 

Image_495924.jpg

IMG_20220916_104420.jpg

Image_212601.jpg

Image_613146.jpg

Image_823388.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
On 9/20/2022 at 3:52 PM, vasilica8585 said:

Fata asta peste tot o facut numai scandaluri si dupa tot ea se da victima .

Bine ca nu v-a facut poze. Pe Timisoara s-a laudat ca, face poze clientilor si i-a amenintat ca, le trimite nevestelor.😂. Mai are cu ea, pe colega ei Larissa, nu stiu cum i-si spune pe acolo. Si aia este la fel de periculoasa. Amandoua sunt puse pe capatuiala. Aveti mare grija.

  • Minus 3
Link spre comentariu
Acum 51 minute, Giorgio1975 a spus:

Bine ca nu v-a facut poze. Pe Timisoara s-a laudat ca, face poze clientilor si i-a amenintat ca, le trimite nevestelor.😂. Mai are cu ea, pe colega ei Larissa, nu stiu cum i-si spune pe acolo. Si aia este la fel de periculoasa. Amandoua sunt puse pe capatuiala. Aveti mare grija.

Iara ai avut o zi proasta? 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0790682370
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0790682370
  • Oras:Timisoara
La 23.09.2022 la 12:13, Giorgio1975 a spus:

Bine ca nu v-a facut poze. Pe Timisoara s-a laudat ca, face poze clientilor si i-a amenintat ca, le trimite nevestelor.😂. Mai are cu ea, pe colega ei Larissa, nu stiu cum i-si spune pe acolo. Si aia este la fel de periculoasa. Amandoua sunt puse pe capatuiala. Aveti mare grija.

Ai dreptate dar ce sa faci nu vezi citi admiratori are so scris de ia si pe Timisoara si pe Constanta .

  • Minus 2
Link spre comentariu

Hei salut de duminica voi activa✔️💋

Preturile sunt următoarele am doua variante :

✔️Varianta 1

💋200 fin cu sărutări 

💋350 ora 

100 extra fin faciala 

100 extra uro 

 

✔️Varianta 2 

✔️🌲☁️150 fin 

☁️300 ora

✔️50 sărutările 

✔️100 fin faciala 

✔️100 uro

✔️🌲💋450 ora domimarii

💋550 ora la hotel deplasări 

Serviciile sunt următoarele :

ON doar dacă igiena corespunde 

NP fara discuții

Dus împreună 

Sex intre sani

Masaj de relaxare 

Masaj erotic 

69

Dif pozitii 

Vorbe vulgare 

, sărutari FK💋

💋Masturbare reciproca 

Fin faciala 100 extra 

Footjob 

Handjob

Penetrari la băieți

Ședințe de MBDS 👉, biciuire, sclavi, umilire, vorbe vulgare👉450 ora 👉

👉Uro activa 

 

 

Screenshot_20220609_130001.jpg.6f2905e1561c9b1f2e8e80dab811e6c9.jpg

EmojiEditor-2022-05-22_18-11-36.png.16278c2676ebc9bda1eeefca48ba599f.png

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...