Sari la conținut

❤️Naty 0735351923💋


naty22

Postări Recomandate

Vizitator Anthonio
Reputație: 0

La mulți ani!  🥂🎇

Ree?vizirat pe Naty nu mai știu a treia sau a patra oară, dacă nu mă simțeam bine la ea sigur nu mai reveneam 

Programare pe wattsapp făcută din scurt, i-am scris direct dacă pot urca și am avut noroc👼 

Cu cât maii multe vizite cu atât mai bine știe ce-mi doresc 😅 

Ajung la ea mă întâmpină în vestitul badi de bebeluș, era plină de zâmbet și ma înbrățișări de ma luat draci, am fost invitat la un cico dar am refuzat pt că eram pe fugă, duș am făcut acasă, ne punem pe treabă nu înainte să mă joc cu sâni ei frumoși, nu mă pot înțărca nici la pensie cred🤣 

Incepe ea și îmi giugiulește bărzoiu fără să folosească mâinile, dar fără deep,oralul  puțin mai intens la cerința mea să urgentam treaba😋 

Incepem dragostea in lot și pt că dura prea mult am trecut în misionar unde am băgat a cincea (căruța meu nu are mai multe viteze) și am terminat lupta unde am  câteva clipe în brațele ei pe pernele moi și calde🤦 

Dușulit îmbrăcat și plecat, am primit și un pupic gratis că eu nu plătesc extra numai când sunt bou, mai mult sunt🙊  

De revenit: cu siguranță DA, sper să o mai prind până nu pleacă iar în turneu, cine dorește să se grăbească 

Am inceput anul foarte bine, m-am jucat cu patru țâțe mari🤗🤗🤗 

Mulțumesc pt răsfăț 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

@Anthonio se putea să nu incepi anul cu capul intre două perechi de țâțe😄, sper că ai supt pe țâțe și pentru mine😂😂. O țâță naturală nu se compară ca și una cu silicon. Ca să fac o comparație pentru mine e ca și diferența dintre Real Madrid și Elche.

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
1 oră în urmă, mrwick a spus:

@Anthonio se putea să nu incepi anul cu capul intre două perechi de țâțe😄, sper că ai supt pe țâțe și pentru mine😂😂. O țâță naturală nu se compară ca și una cu silicon. Ca să fac o comparație pentru mine e ca și diferența dintre Real Madrid și Elche.

Te înțeleg 🤣🤣🤣 nu am supt și pentru tine 🙊 poate ajung azi  la supt in grădiște și i-au porție dublă și pt tine🤣🤣🤣dacă am noroc să nu mi-o ia altul înainte 😮

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 16.01.2023 la 1:06, stefan andrei88 a spus:

Naty e printre cele mai nașpa prostituate la care am fost.

R17 lângă Kaufland, stă în apartamentul unui tip cu ochelari, tuns scurt, undeva pe la 45-50 de ani. 

Nu recomand! 

Inteleg ca nu iti place sa futi un tip tuns scurt si cu ochelari, asa pana in 50 ani...Dar de o tipa dezinvolta, tzatzoasa si devotata sa iti dea placerea ce o cauti si setoasa sa ii dai stromeleac, atunci cand o vizitezi, ce ai de spus, dar lasa-l jos pe naspa si detaliaza daca e cu putinta...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad
Acum 1 oră, Sinhunter a spus:

Inteleg ca nu iti place sa futi un tip tuns scurt si cu ochelari, asa pana in 50 ani...Dar de o tipa dezinvolta, tzatzoasa si devotata sa iti dea placerea ce o cauti si setoasa sa ii dai stromeleac, atunci cand o vizitezi, ce ai de spus, dar lasa-l jos pe naspa si detaliaza daca e cu putinta...

Nu mi-a plăcut curvulita asta. 

Igienă, aspectul (are multe kile în plus), etc. 

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 2 ore, stefan andrei88 a spus:

Nu mi-a plăcut curvulita asta. 

Igienă, aspectul (are multe kile în plus), etc. 

Cu igiena nu ai dreptate, am nasul sensibil, eu  nu pot fute o nespălata, pt igienă are nota 10

Înțeleg că nu-i pe gustul tău ca aspect dar departe de a fi cu multe kg in plus, nu are un corp de miss, dar are sâni superbi, nici găleată nu-i cum spuneai mai sus, cei drept nici fată mare

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 ore, stefan andrei88 a spus:

Nu mi-a plăcut curvulita asta. 

Igienă, aspectul (are multe kile în plus), etc. 

Fi sincer. Nici n-ai fost la ea. Daca intr-adevar ii faceai o vizita ai fi scris aici o recenzie negativa de 3 pagini la cat de inversunat esti impotriva ei. Dar neavand alte informatii , scŕii doar doua trei idei care nu stau nici ele in picioare. Ca oricine, si Naty are parti negative dar in nici un caz igiena. Am fost la ea de mai multe ori si totdeauna era impecabila. Iar daca ti s-a parut larga inseamna ca ai o problema serioasa cu marimea ta. Ar trebui sa iei ceva pt marire pe..is. Kilogramele in plus se vedeau pe oricare poza, deci daca te deranjau clar nu mergeai la ea sa dai bani si sa scrii aici ca are kile in plus.

Si inca un sfat. Daca vrei sa te razbuni pe o fata scrii o data si amanuntit. Nu postezi franturi de informatii dupa fiecare alte postari. Sa stii ca am mai vazut multe din astea si ne prindem usor....😊😊😊

Link spre comentariu

Am luat legatura pe watsup cu respectiva, la amiaz,  am cazut de comun acord ca ne auzi pe seara, am facut programare cu jum de ora inainte, ajuns la locatie, ii cer nr la interfon si etajul, ... pauza, dupa 10 min imi scrie : "imediat" .. binenteles ca am plecat, dupa jum de ora ma suna de pe alt nr sa ma intrebe daca am asteptat.o si daca mai doresc sa merg la ea... trageti voi concluzia eu am zis PAS!

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 12 ore, hateru_ a spus:

Hahahaahahahqqhhaahahahahqhqqhaahhahahahahahhahahahahahahaah!

Succes!

Nu te râde 🤣🤣🤣 Naty vrea să ajungă cea mai mare curvă, face concurs cu Larisa și cred că au reușit să prindă amândouă un loc pe podium😮

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 9 ore, claidiu a spus:

Mare, te referi la kg, m3, h, sau?  Sau la lipsa bunului simt?

Prin "mare" mă refeream la celebră, cunoscută. Despre bunul simț nu știu ce să spun🤷 dar foarte multe îl pierd dacă ești client fidel ....din păcate

Link spre comentariu

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 25.02.2023 la 22:45, claidiu a spus:

Am luat legatura pe watsup cu respectiva, la amiaz,  am cazut de comun acord ca ne auzi pe seara, am facut programare cu jum de ora inainte, ajuns la locatie, ii cer nr la interfon si etajul, ... pauza, dupa 10 min imi scrie : "imediat" .. binenteles ca am plecat, dupa jum de ora ma suna de pe alt nr sa ma intrebe daca am asteptat.o si daca mai doresc sa merg la ea... trageti voi concluzia eu am zis PAS!

Stai liniștit nu ai pierdut nimic interesant du-te in alta parte nu se merita credema 

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...