Sari la conținut

Cur misto 0739411435


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Rasfoind in seara aceasta anuntul telefonic  am dat de acest anunt https://m.anuntul.ro/anunt-masaj-masaj-dristor-kDbBlP#Q6QO9l . Am sunat,  pretul cerut 100 lei finalizarea si 200 lei ora. Arata destul de misto la corp, se jura ca pozele sunt reale, am inteles ca este posibila si finalizare orala. Parea destul de vesela la telefon. Asa ca aspect imi place cum arata si parca am mai vazut-o pe aici, a mai fost cineva? Merita sau nu? 

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 5 ore, boy4you43 a spus:

Rasfoind in seara aceasta anuntul telefonic  am dat de acest anunt https://m.anuntul.ro/anunt-masaj-masaj-dristor-kDbBlP#Q6QO9l . Am sunat,  pretul cerut 100 lei finalizarea si 200 lei ora. Arata destul de misto la corp, se jura ca pozele sunt reale, am inteles ca este posibila si finalizare orala. Parea destul de vesela la telefon. Asa ca aspect imi place cum arata si parca am mai vazut-o pe aici, a mai fost cineva? Merita sau nu? 

Nu am mai vz pozele pe aici…posibil fresh meat bro. Baga o vizita maine!

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
Acum 4 ore, kiviak a spus:

Prea misto,speram sa fie reala 

 

Acum 4 ore, 7uuupp a spus:

Prea bun prea ca la țara!

 

Acum 16 ore, laury a spus:

Nu am mai vz pozele pe aici…posibil fresh meat bro. Baga o vizita maine!

Eu abia joi ajung in Bucuresti. Legat de poze a zis ca garantează ca sunt reale, ramane să vedem ce și cum va fi prestația.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
18 hours ago, boy4you43 said:

 

 

Eu abia joi ajung in Bucuresti. Legat de poze a zis ca garantează ca sunt reale, ramane să vedem ce și cum va fi prestația.

Salut, am fost eu și nu este reala . Acțiunea este doar pe Fast-Fuck și are Peștele jos , tipic zonei . Nu recomand

  • Like 2
  • Mersi 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...