Sari la conținut

Miruna 0785287523


Miiruna

Postări Recomandate

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Bună dragilor am revenit la voi în oraș.💋

Ma adresez domnilor manierati si cu bun simt, dornici de o aventura memorabila.

Discretia si igiena sunt primordiale.

Nu accept persoane în stare de ebrietate,cu bile sau alte accesorii. 

Sunt singura in locatie strada Dorobanti 2. 

 

Pot fi contactata telefonic/mesaj/whatsapp

Ce iti pot oferi :

-ON/OP ( in functie de igiena ) 

-Normal protejat 

-69

-Finalizare corporala

-Handjob

-Masaj de relaxare

100ron/o finalizare

200ron/o finalizare sau doua (1h)

Fac și deplasări la hotel sau pensiuni dar difera prețul.

Amintea discretiei totale reciproce pentru a savura momente de vis si relaxare.

Programari dupa ora 10:00 

(Confirmare inainte cu 30 de min)

Va pup si abia astept sa ne vedem😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Haos
  • Oras:Haos

Salutare din nou!

Am vizitat-o și eu pe titulară. Am stabilit întâlnirea prin telefon, locatia aproape de Liceul Marghiloman. Am cam încurcat eu străduțele alea pe acolo dar am găsit-o în final. Îi cerusem în prealabil dacă se poate să o văd pe tocuri și s-a conformat, un mare plus din partea mea pt că e printre puținele care mi-a respectat această doleanță. La altele când mergeam ba ziceau că au uitat ba că nu au ba ca ce nu-ți convine așa, nu a fost cazul și aici. 

Un scurt brief:

Locația: un apartament f frumos, am întrebat de colegă, nu are;

Aspect: plăcută, minionă, slim, sâni f frumoși din punctul meu de vedere, nu spun mai multe că fiecare are gustul lui.

Acțiune: totul protejat, schimbat mai multe poziții, chiar a muncit și m-a muncit. 😁  La oral e talentată, credeți-ma, ce face cu limba aia... am simțit și cu prez.

Atitudine: deschisă, sociabilă, interacțiunea a fost f ok și nu mi-a dat nici o clipă impresia că ar fi pe grabă, nu s-a uitat la ceas o clipă, nici telefonul nu l-am auzit.

Concluzie: m-am simțit f bine, o recomand însă nu știu dacă mai stă mult timp în oraș, sper să o prindeți dacă vă interesează!

Spor!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 34 minute, Sexorcistul a spus:

Salutare din nou!

Am vizitat-o și eu pe titulară. Am stabilit întâlnirea prin telefon, locatia aproape de Liceul Marghiloman. Am cam încurcat eu străduțele alea pe acolo dar am găsit-o în final. Îi cerusem în prealabil dacă se poate să o văd pe tocuri și s-a conformat, un mare plus din partea mea pt că e printre puținele care mi-a respectat această doleanță. La altele când mergeam ba ziceau că au uitat ba că nu au ba ca ce nu-ți convine așa, nu a fost cazul și aici. 

Un scurt brief:

Locația: un apartament f frumos, am întrebat de colegă, nu are;

Aspect: plăcută, minionă, slim, sâni f frumoși din punctul meu de vedere, nu spun mai multe că fiecare are gustul lui.

Acțiune: totul protejat, schimbat mai multe poziții, chiar a muncit și m-a muncit. 😁  La oral e talentată, credeți-ma, ce face cu limba aia... am simțit și cu prez.

Atitudine: deschisă, sociabilă, interacțiunea a fost f ok și nu mi-a dat nici o clipă impresia că ar fi pe grabă, nu s-a uitat la ceas o clipă, nici telefonul nu l-am auzit.

Concluzie: m-am simțit f bine, o recomand însă nu știu dacă mai stă mult timp în oraș, sper să o prindeți dacă vă interesează!

Spor!

Îți mulțumesc pentru recenzie. Te mai astept😘

Link spre comentariu

Dupa ce am citit recenzie colegului sexorcist am zis sa o vizitez și eu pe domnișoară... Dacă nu ma înșel cred ca 5 sau 6 februarie, nu mai rețin exact în fine.... 

O tipa slim, câteva tatuaje( se vad și în poze), parca dacă nu ma înșel o acnee sau câteva coșuri pe fata, undeva la 25 de ani părerea mea... Locație ok, lângă liceul marghiloman ușor de ajuns, singura.... Un mare plus la prezervative (durex), dar sincer nu a fost un oral asa cum îl lauda colegul, ca daia mam dus, în fine fiecare cu părerile lui, schimbat câteva poziții nu comentează, finalizat și plecat. Achitat 100lei,

Nu știu ce note sa dau, per total cred ca as mai reveni... 

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 7 ore, iancujianu85 a spus:

Dupa ce am citit recenzie colegului sexorcist am zis sa o vizitez și eu pe domnișoară... Dacă nu ma înșel cred ca 5 sau 6 februarie, nu mai rețin exact în fine.... 

O tipa slim, câteva tatuaje( se vad și în poze), parca dacă nu ma înșel o acnee sau câteva coșuri pe fata, undeva la 25 de ani părerea mea... Locație ok, lângă liceul marghiloman ușor de ajuns, singura.... Un mare plus la prezervative (durex), dar sincer nu a fost un oral asa cum îl lauda colegul, ca daia mam dus, în fine fiecare cu părerile lui, schimbat câteva poziții nu comentează, finalizat și plecat. Achitat 100lei,

Nu știu ce note sa dau, per total cred ca as mai reveni... 

mulțumesc pentru recenzie 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
La 08.02.2022 la 19:47, Miiruna a spus:

Nu știu sa postez poze aici dar îți pot face confirmare pe whatsapp dacă vrei nu am nimic în potriva

Daca vrei te putem ajuta noi sa pui cateva poze mai concludente (altele decat cele din anunt) si de preferat reale, ale tale. Cred ca te-ar ajuta si pe tine acest lucru…

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 37 minute, nanau99 a spus:

Daca vrei te putem ajuta noi sa pui cateva poze mai concludente (altele decat cele din anunt) si de preferat reale, ale tale. Cred ca te-ar ajuta si pe tine acest lucru…

Și pe site am pozele mele reale

 

Link spre comentariu
Acum 1 minut, Miiruna a spus:

Și pe site am pozele mele reale

 

Ma scuzi, nu am spus ca ar fi false, pentru ca nu te cunosc sa pot spune asa ceva. Am spus doar ca eu consider ca doar acele 3 poze nu te avantajeaza (pe mine unul nu m-a convins sa te vizitez). Este alegerea ta cum si in ce fel te promovezi. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...