Sari la conținut

0735 671 768 Deea și Antonia


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 27 minute, Mister12 a spus:

Știți ceva despre ele?

Sunat la gazele, 150 lei numărul cu oral protejat sau neprotejat in funcție de igienă și 300 lei ora varianta cu amândouă la aparate, doar cu una 100 cu 200. Dacă vrei CIM extra 50 lei ,locație la Podul cu Lanțuri.Una are 24 ani și cealaltă 21 parcă. Acum zilele astea e discutabil aspectul igienei având în vedere lipsa apei în urbea Bacaului eu personal am zis passss.Igiena se realizează acum cu mult parfum/spray/deodorant și șervețele umede 😂

Spor la ciocănit sau la cărat apă 😂

Link spre comentariu
Acum 9 ore, tonelush a spus:

Sunat la gazele, 150 lei numărul cu oral protejat sau neprotejat in funcție de igienă și 300 lei ora varianta cu amândouă la aparate, doar cu una 100 cu 200. Dacă vrei CIM extra 50 lei ,locație la Podul cu Lanțuri.Una are 24 ani și cealaltă 21 parcă. Acum zilele astea e discutabil aspectul igienei având în vedere lipsa apei în urbea Bacaului eu personal am zis passss.Igiena se realizează acum cu mult parfum/spray/deodorant și șervețele umede 😂

Spor la ciocănit sau la cărat apă 😂

Da colegu, mersi de informații! Momentan o sa mai aștept cateva zile până o sa dea apă, dupa o sa le fac o vizită! Sănătate si spor la cărat apa! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...