Sari la conținut

0791403418 blonda


Postări Recomandate

  • Oras:Tineretului
  • Oras:Tineretului
La 20.02.2022 la 18:23, gentle man a spus:

Salutare!

Tocmai ce am fost la domnisoara, spusele confratelui nimfomanee sunt corecte.

Fata e o dulceata cu vibe fain, chiar daca am prins-o usor suparata azi din cauza unui ecran spart la telefon.:)

Oralul neprotejat deep care i-a iesit eu nefiind totusi vreun gigant, atentie si la sateliti. 

Normalul protejat incercat doar LOT, destul de stramta si se misca bine, sanii foarte fain de privit si sarutat, destul de mari si fermi pentru greutatea lor.

Fara fk, nici nu am incercat.

Per total multumit de prestatia tinerei, am sa mai revin daca am ocazia, mai ales pentru acest vibe pozitiv si implicare, are si un chip dragut.:)

Acum si amenda, 150/300, un pret decent zic eu.

PS: Fata imparte garsoniera cu o colega, nu am fost deranjat in niciun fel de asta, dar poate alti confrati sunt interesati de informatia asta.

Numai bine si scuze pentru recenziile mele rare,  sper ca m-am revansat putin acum.

Numai bine si ciocane tari cum zicea cineva:))

Are curu mare ? Bombat ? Dai buceala cu ecou ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Recenziile acestea se cam bat cap in cap,desi tind sa-l cred pe colegul care a descris in amanunt locatia tipei. 
Daca era ceva fals,clar fata ii atragea atentia ca nu este locatia ei,in modul in care a fost descrisa.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:DA
  • Oras:DA
La 18.02.2022 la 15:51, Biancaanghel a spus:

Ai fost la mine sa vezi dacă sunt pozele reale sau nu? Sau vorbiți toți asa sa va băgați în seama, în primul rand nu dau poze la toți labagii pe wapp, nu îmi pierd timpul cu oameni neserioși cum era domnul de mai sus, dacă era un om serios poate mai ziceam!

 

Pozele de pe Publi sunt reale? Este o intrebare simpla,poti sa raspunzi?

 

Link spre comentariu
La 06.04.2022 la 13:12, Ghandalf a spus:

Incet-incet se vede pleava...

Nu mai esti tare-n clont? Vad ca se inghesuie colegii cu recenzii...

Curve tupeiste! Cum apare cineva si va da peste nas, cum il faceti albie de porci! 

Vezi ca nu te bag in seama și ca nu ma mai pun la mintea ta, tu tot nu încetezi. Și noi curvele la care tu de duci sa le plătești,ii facem albie de porci chiar pe porcii care vorbesc urat, ce sa ți fac, ceri respect dar nu oferi respect, cum îmi vorbești așa îți vorbesc, nu ești tu miezul sa ți vorbesc frumos atâta timp cat tu nu o faci!!! 

Link spre comentariu
La 10.03.2022 la 1:10, ultrasul a spus:

Recenziile acestea se cam bat cap in cap,desi tind sa-l cred pe colegul care a descris in amanunt locatia tipei. 
Daca era ceva fals,clar fata ii atragea atentia ca nu este locatia ei,in modul in care a fost descrisa.

Dacă te uiți mai atent i am atras atenția cu mai multe lucruri, in legătura cu bancile din fata blocului, colega, îmbrăcămintea, dacă el locuiește intr un bloc rezidențial, sa mi cer iertare ca mi am permis sa închiriez intr un bloc normal, cum sunt majoritatea blocurilor din aceasta zona. 

Link spre comentariu
La 09.04.2022 la 5:00, Biancaaangh a spus:

Dacă te uiți mai atent i am atras atenția cu mai multe lucruri, in legătura cu bancile din fata blocului, colega, îmbrăcămintea, dacă el locuiește intr un bloc rezidențial, sa mi cer iertare ca mi am permis sa închiriez intr un bloc normal, cum sunt majoritatea blocurilor din aceasta zona. 

Ziceai ca n-ai banci in fata blocului...uita-te mai cu atentie ca o sa-ti vezi si guvidele acolo. Ti-am descris apartamentul in amanunt, straturile de sunci, colega tuciurie si singurul lucru pe care-l ai de zis e ca nu ai halat auriu. Era un halat pana la genunchi, descheiat prin care ti se revarsau sunculitele si se vedeau țâțele alea lasate. Probabil ca de-aia ai pielea mai intinsa pe fata...sau o fi de la sperma?

 

Link spre comentariu
Acum 7 ore, Ghandalf a spus:

Ziceai ca n-ai banci in fata blocului...uita-te mai cu atentie ca o sa-ti vezi si guvidele acolo. Ti-am descris apartamentul in amanunt, straturile de sunci, colega tuciurie si singurul lucru pe care-l ai de zis e ca nu ai halat auriu. Era un halat pana la genunchi, descheiat prin care ti se revarsau sunculitele si se vedeau țâțele alea lasate. Probabil ca de-aia ai pielea mai intinsa pe fata...sau o fi de la sperma?

 

Ești terminat din orice punct de vedere, du te la spital ca ești un caz pierdut sau mai bine ar fi sa te omori!!!!! 

Link spre comentariu
Acum 7 ore, Ghandalf a spus:

Ziceai ca n-ai banci in fata blocului...uita-te mai cu atentie ca o sa-ti vezi si guvidele acolo. Ti-am descris apartamentul in amanunt, straturile de sunci, colega tuciurie si singurul lucru pe care-l ai de zis e ca nu ai halat auriu. Era un halat pana la genunchi, descheiat prin care ti se revarsau sunculitele si se vedeau țâțele alea lasate. Probabil ca de-aia ai pielea mai intinsa pe fata...sau o fi de la sperma?

 

Te enervezi ca te am pus sa aștepți ca eram la magazin terminatule, vezi de viața ta, ca oricum prin recenziile astea mi ai făcut mai mult bine! :)))) îți pierzi timpul. Ups N ai viața... am uitat....  

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila
La 17.08.2022 la 23:04, gangbanger1 a spus:

A mai fost cineva ? Pare sa fie cam ce imi place adica big fat ass... poate sa confirme un coleg ?

Salut,  da am fost eu,  fata e foarte de treaba,  nu te grabeste,  e inalta,  aprox 1.70, sanii mari,  fund mare si frumos arata incredibil capra,  carnea tare pe ea,  si oralul foarte misto,  umed,  deep etc. 

Eu am contactat o telefonic,  mi a enumerat serviciile, preturile, si locatia. 

Odata ajuns am fost bucuros sa vad ceea ce e in poze,  si am ales o finalizare. 

Am avut gel de dus,  prosop curat,  baia a fost ok,  iar curatenia in camera ok. 

Fata este foarte prietenoasa,  am avut ce discuta cu ea,  ne am inteles foarte bine pe tot parcursul vizitei. 

Eu o sa revin cu placere cat de curand,  asa ca va sfatuiesc pe iubitorii de femei cu forme sa o contactati. 

Note

Ii ofer un 9 pe linie pentru ca ma cam grabesc

Te pup Bianca si abia astept sa ne vedem! 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...