Sari la conținut

Fugiti de boilărul asta umblător


Postări Recomandate

  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Acum 16 minute, tomescualecs a spus:

Ce s-a întâmplat varule? Am fost și eu la ele aseară și a fost Ok!

Nu stiu la care ele ai fost tu dar grasuna aia din anunt e o tepara , a mai avut topic de evitat prin alte orase , eu din pacate am vazut topicele prea tarziu 

 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 52 minute, tomescualecs a spus:

Ce s-a întâmplat varule? Am fost și eu la ele aseară și a fost Ok!

Prietene,cum să mergi la o asemenea arătate și să spui și că este OK?Și ne mai mirăm că nu sunt fete in Bistrița.

Link spre comentariu

Deci... Eu as merge la asa aratare..🧐🧐🤔🤔.. Sa nu uitam ca fiecare femeie este frumoasa in felul ei .. DAR.. cu siguranta daca atitudinea ei ar fi pro client.... Ar merge bine aici la noi.. Si atata vreme  cat ele revin aici la noi.. Inseamna ca au avut clienti. Era pe minus si acu cateva luni prin vara.. Eu am economisit bani  si minute de  acum cateva luni.. Un coleg.... Facuse un topic aici chiar... Pacat ca daca tot se intorc nu isi schimba comportamentul fata de noi.. Vin tot asa la fraieri.... Inseamna ca merge.. De aia se si intorc.. Poate poate pe viitor.. Vor renunta sau se vor skimba... Dar slabe sanse..  Off. Dezamagit total.. Cand vad Only Fans (publik24) pe Bisrita zici.. Ca sunt cel mai sarac. Nu am. Intrare la ele... 

  • Like 1
Link spre comentariu

Acum 7 ore, CR7aurel a spus:

Pentru că au clienți precum colegul de mai sus ...și poate și alții.

Prietene, cred ca dacă vreau și am chef sa fut ceva mare nu trebuie sa întreb pe tine sau pe alți de pe aici, cumva grupul asta ii pentru “cerut voie” îmi bag “râmuța” in care vreau! Da, repet tipa pe care o face colegu cazan/ boiler sau nu mai știu cum a fost foarte Ok cu mine! Are o gură de “aur”, te mănâncă de tot! Așa ca aveți grija sa nu va înghită pe ăștia micuți! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Spor la ciocănit scobitori! Atenție sa nu va înțepe!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...