Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

ce siti de consoara? mi se pare fuckable rau :DANEMONA STUDENTA STILATA DRAGUTA CU FORME APETISANTE BINE CONTURATE ORAL DEEPTHROAT NEPROTEJAT TE ASTEPT LA MINE SAU POT VENI LA TINE PENTRU A PETRECE CLIPE DE VIS IMPREUNA POZE 100% REALE ZONA NERVA TRAIAN 29 Jul 14:57 0725084469 Pret 100Lhttp://www.irezistibile.com/anemona-studenta-stilata-draguta-cu-forme-apetisante-bine-conturate-oral-deepthroat-neprotejat-te---...72160...romanian

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Numarul de telefon la care am contactat-o eu este 0730435655. La telefon, cu o voce rece si sictirita ma informeaza ca face oral neprotejat si normal 100 lei/h. Ignorand sictirul d-rei (am vazut si eu pozele de ceva vreme si eram foarte curios cum arata la pretul asta) incerc sa-i smulg informatii despre locatie. "Camera de Comert" zice ea, cu un ton de "lasa-ma nene in pace!". Eu insist: "Unde la Camera de Comert?". "Splaiul Unirii 45" ma lumineaza, in sfarsit, d-ra. Pentru cei care vor sa ajunga la locatie, aflati d-lor ca, de fapt, adresa este la podul de la Timpuri Noi. Intrati pe Splai dinspre Timpuri Noi, mergand spre Unirea si opriti la 100 m pe dreapta (pana la Camera de Comert, mai mananci o paine - aviz celor care vor sa ajunga pe jos). Sun din fata scarii, imi comunica ap. si etajul, urc, deschide usa si... minune, in spatele usii zana-zanelor. Pe bune! Blonda, par lung, rochita neagra cu paiete - fara umeri, pantofi cu toc, ten alb, o minunatie. Intram. Garsoniera cu mobila moderna, dar putina, o canapea cu aspect foarte incomod pe care statea zana, si un fotoliu clasic, pe care m-am asezat eu neinvitat ca dinsa avea ceva de urmarit la televizor. Pana la urma, m-am invitat singur la baie "Unde e baia?", "Acolo" zise ea aratndu-mi directia cu un degetel superb (manichiura impecabila). "Prosop imi dai?" "In baie" zise ea de-abea deschizand gurita cea frumoasa. In baie tot ce trebuie. Ies, imi spune sa pun suta pe on dulapior si ma asez langa ea pe canapeaua incomoda si rece gandindu-ma cate funduri goale or fi stat unde imi pun eu fundul acum. Ea se uita la TV, eu ma uit la ea, in sfarsit isi intoarce ochii spre mine masurandu-ma ca un gandac (asta si aveam intre picioare, pentru ca nicio sansa sa mi se scoale asa cum evoluau lucrurile), si isi da rochita jos, tragand-o cu gratie peste cap. Un corp trasnet, sani foarte frumosi, ramane in chiloti si in pantofi. "Pai, chilotii?" zic eu. "Da ce, vrei sa-mi dau jos si chilotii?" intreaba zana incruntata. "As cam vrea" zic eu. O conving dupa ce promit ca nu o voi atinge cu mana in zonele intime (care arata superb din ce am observat eu asa mai de la distanta) si in sfarsit dezbracati amandoi, se apleaca peste mine si incearca sa-mi trezeasca "gandacelul" cu gura. Ala, nimic... incerca sa intre la adapost, ea... mormaie nemultumita dupa cateva minute ca "ce-i asta?", eu, nu puteam sa o ajut cu nimic desi doream sa scap cat mai repede. Cu mult noroc si imaginatie din partea mea, obtin o semierectie, ma descarc in gurita zanei (nu inghite, dar nici nu a fugit instantaneu la baie) si, dupa dusul de rigoare, m-am aruncat in haine si am sters-o.Deci: Locatie - 7, Fata - 8, Corp - 10 (pentru gustul meu), GFE - 0, varsta - 22-24 ani, inaltime - aprox 1,60m. Concluzii: tipa e frumoasa, si ar fi interesant de vazut daca atitudinea ei este in general asa, sau am prins-o eu intr-o zi proasta. Pe mine ma tenteaza sa mai fac o incercare, dar trebuie sa-mi linistesc "gandacelul" care da sa se ascunda numai la gandul ca o sa-l asez din nou pe canapeaua aia ciudata.

Link spre comentariu
Pe mine ma tenteaza sa mai fac o incercare' date=' dar trebuie sa-mi linistesc "gandacelul" care da sa se ascunda numai la gandul ca o sa-l asez din nou pe canapeaua aia ciudata. [/quote']=)) Am avut o zi destul de aiurea si chiar mi-am descretit fruntea citind review-ul. Acum ma apuc de sunat ca sa descarc energia negativa unei domnite :blowjob
Link spre comentariu

Confirm ce a zis GUY45 tipa are o atitudine de 2 bani, suspicioasa si infumurata.Macar daca ar avea pentru ce.Blonda cred vopsita, fata comuna, corp merge, H ~1.70. A crescut la 150/h doar pentru ca am zis ca mi-a recomandat-o cineva.Nu recomand. decat daca sunteti disperati si in pana de bani.

Link spre comentariu

Reputație: 126
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

oare s-a retras?

de 9 ani n-a mai postat nimic.

un update depret se poate?

 

Sun-o și vezi ce și cum. Poate faci un update de preț chiar tu!

 

Dar având în vedere lipsa de activitate pe acest thread (o singură pagină în NOUĂ ANI), 10/10 s-a retras :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...