Sari la conținut

Asiatica


Postări Recomandate

Acum 6 minute, mikk1578 a spus:

 

Nu este teapa dar este scumpa...

Si nu face ce fac romancele noastre.

Doar daca ai fantezie cu asiatica sa iti sugrumi portofelul :)

Link spre comentariu
Acum 47 minute, pestetzigan a spus:

Dupa ce am facut un reverse search cu poza de pe publi24 am constatat ca pozele sunt false, https://twitter.com/meetsuzyjade

Asta e in boston :))

Dar sa nu va mirati ca sunt chinezoaice in bucuresti, acum 2 zile am fost prin drumul taberei si am numarat cel putin 5 asiatice. Curand noi obsedatii de asiatice o sa sarbatorim :))

 

Inainte de Craciun am vorbit pe whatsapp cu o asiatica... nu stiu sigur daca asta sau alta. Seamana intre ele ale naibii :)

In Drumul Taberei avea locatia... Cu siguranta sunt amatori de asiatice altfel nu isi mai pastra ON anuntul.

400 ora voia O N... Pentru mine este si foarte departe si timp pe drum si 400 lei O N... Am zis pas. 

Link spre comentariu
1 minute ago, schweppes123 said:

Inainte de Craciun am vorbit pe whatsapp cu o asiatica... nu stiu sigur daca asta sau alta. Seamana intre ele ale naibii :)

In Drumul Taberei avea locatia... Cu siguranta sunt amatori de asiatice altfel nu isi mai pastra ON anuntul.

400 ora voia O N... Pentru mine este si foarte departe si timp pe drum si 400 lei O N... Am zis pas. 

Eu am avut senzatia ca ar putea sa fie aceeasi nasoala aia cu fata grasa "malaizeanca"

Bucurestiul e cam sarak cand vine vorbe de asiatica (asta se schimba usor din cate vad), Istanbul totusi e plin de coreence, chinezoaice, japaneze s.a.m.d daca iti place asa mult pot sa dai o tura, e cam 2 milioane cu autobuzul venit inapoi

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...