Sari la conținut

Masaj pentru barbati maturi - 0791494609


derwall

Postări Recomandate

Sunt si eu curios (deh, ma plictisesc) care e faza cu acest derwall si ce posteaza el pe sectiunea asta. Am vazut multiple topicuri cu cate un link de pe publi, fara altceva, doar link. Gen nu ca s-a dus el nu ca pare ok si de asta il posteaza nu ca pare dubios si il posteaza ca avertizare, doar link. 

Gen topicul de pe pagina 1 cu cuplu care face masaj. Doar link, si dupa aia un reply la alt membru care zicea ca par dubiosei "Asa am si eu senzatia....plus ca nu pun poze cu ilustrele lor persoane. Treaba elementara😄😚

Pai si atunci de ce l-ai postat aici? Ilumineaza-ne si pe noi. Ai deschis un topic unde ai aruncat un link; care e scopul?

Intreb si eu de curiozitate, sa nu mor prost

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 28 minute, broski69 a spus:

Sunt si eu curios (deh, ma plictisesc) care e faza cu acest derwall si ce posteaza el pe sectiunea asta. Am vazut multiple topicuri cu cate un link de pe publi, fara altceva, doar link. Gen nu ca s-a dus el nu ca pare ok si de asta il posteaza nu ca pare dubios si il posteaza ca avertizare, doar link. 

Gen topicul de pe pagina 1 cu cuplu care face masaj. Doar link, si dupa aia un reply la alt membru care zicea ca par dubiosei "Asa am si eu senzatia....plus ca nu pun poze cu ilustrele lor persoane. Treaba elementara😄😚

Pai si atunci de ce l-ai postat aici? Ilumineaza-ne si pe noi. Ai deschis un topic unde ai aruncat un link; care e scopul?

Intreb si eu de curiozitate, sa nu mor prost

Bine punctat colegu 👍 cât despre @derwall electronistu când lipește un tranzistor uita sa mai lase “protecția”căci altfel îl bate acasă transformatorul , restul ce scrie e din cauza circuitelor arse ….

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...