Sari la conținut

Ami new ❤️ 0765586327


Vizitator Ami.98

Postări Recomandate

Vizitator Ami.98
Reputație: 0

Hello babes♥️ ! Numele meu este Amira , am 23 ani 😎! Nu am foarte multa experienta in domeniu dar promit sa progresez 😇 ! Imi place sa fiu ascultatoare 🤓! Nu imi place sa spun prea multe despre mine , prefer sa fiu descoperita 🧐! Sunt deschisa pentru mai multe fantezii 🤪!
Perioada mea de sedere aici este de o saptamana ! 
Locatia este pe bd Unirii in apropiere de rond Alba-Iulia 
💎Serviciile mele sunt urmoarele :150fin/250ora
💋Oral ne/protejat
💋Normal protejat
💋Finalizare orala/corp
💋Annilingus/Cunnilingus PASIVA
💋69
💎Servicii extra : +50lei
💋Deepthroat
💋Facefuck
💋Footfetish
💋Dirtytalk (din partea ta)
💋Sex hard ( tras de par , palme peste fund , penetrare deep )

Programul meu de lucru este intre orele 10-23
Putem stabili o intalnire telefonic sau pe whatsupp
Ma gasiti la numarul de telefon 0765586327

 

POZELE IMI APARȚIN IN TOTALITATE SI SUNT FĂCUTE IN LOCATIE ! 💞💕

3F82F060-EB1D-4515-B64E-FF6C4FF52476.jpeg

D113416F-2A1C-46F9-842D-C9F8E59CFB18.jpeg

E562631C-A88A-4A4F-8BF4-F66524C12E9D.jpeg

09187409-5375-4681-9220-B77B689F5B11.jpeg

6E423BCF-F185-4595-A977-E02FBDB6D786.jpeg

09F42331-D281-4156-8C1A-E30582259DD9.jpeg

Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere in the universe
  • Oras:Somewhere in the universe

Bine ai venit.

De curiozitate, care e specialitatea la penetrare deep de este un serviciu extra? Penetrarea pe jumate nu cred ca intereseaza pe nimeni. De ce il incluzi la hard? Ce intelegi prin penetrare "simpla"? 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Ami.98
Reputație: 0
Acum 2 ore, jhonmark a spus:

💎Servicii extra : +50lei

 penetrare deep 

 

 

serios ? adica in rest te futem doar in buze asa  sau cum ?

Buna ! M-am exprimat eu greșit ! Nu trebuie sa te superi , am vrut sa ma refer la altceva ! De exemplu ma Poți fute dur ... adică sa intri tare si adânc ... poate asa e pe întelesul tău si daca nici asa nu e , te astept la mine sa iti arat ! Hihi 🤪😘❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
8 hours ago, Ami.98 said:

Buna ! M-am exprimat eu greșit ! Nu trebuie sa te superi , am vrut sa ma refer la altceva ! De exemplu ma Poți fute dur ... adică sa intri tare si adânc ... poate asa e pe întelesul tău si daca nici asa nu e , te astept la mine sa iti arat ! Hihi 🤪😘❤️

Acum am înțeles gata, mulțumim pentru lămurire! Fix cum am zis și eu mai sus 😅😅

Link spre comentariu
Vizitator Ami.98
Reputație: 0
Acum 8 ore, toxiq a spus:

 

Da am fost si la cluj dar se pare ca baietii au fost rai cu mine si nu am putut sa ma “etalez” ! Sper ca aici la bucuresti sa ne intelegem ! Pupi

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 05.02.2022 la 23:23, jhonmark a spus:

💎Servicii extra : +50lei

 penetrare deep 

 

 

serios ? adica in rest te futem doar in buze asa  sau cum ?

Bagi doar capul pulii si te bucuri. 🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
On 2/5/2022 at 9:03 PM, Ami.98 said:

Hello babes♥️

💎Servicii extra : +50lei
💋Dirtytalk (din partea ta)
💋

3F82F060-EB1D-4515-B64E-FF6C4FF52476.jpeg

D113416F-2A1C-46F9-842D-C9F8E59CFB18.jpeg

E562631C-A88A-4A4F-8BF4-F66524C12E9D.jpeg

09187409-5375-4681-9220-B77B689F5B11.jpeg

6E423BCF-F185-4595-A977-E02FBDB6D786.jpeg

09F42331-D281-4156-8C1A-E30582259DD9.jpeg

🤦‍♂️😂😂😂...si din partea ta nimic!?😜😂

Deci...io dau bani,io vb urat!?😜😂😂😘

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Ami.98
Reputație: 0

Baieti nu inteleg ce anume nu ati inteles ? Exceptând partea cu penetrarea pe care am explicat-o la ce mă refeream ! Serviciile mele sunt de submisiva ! Hai sa nu mai dam cu pietre asa cu una cu doua ! Daca nu sunt pe gustul vostru puteti trece mai departe ! Va pup o zi faina

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 7 minute, Ami.98 a spus:

Baieti nu inteleg ce anume nu ati inteles ? Exceptând partea cu penetrarea pe care am explicat-o la ce mă refeream ! Serviciile mele sunt de submisiva ! Hai sa nu mai dam cu pietre asa cu una cu doua ! Daca nu sunt pe gustul vostru puteti trece mai departe ! Va pup o zi faina

E mai simplu sa schimbi descrierea serviciilor si eviți orice comentariu...dar daca lenea e mare....suporți.....când vin banii , e bine.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 21 minute, Ami.98 a spus:

Baieti nu inteleg ce anume nu ati inteles ? Exceptând partea cu penetrarea pe care am explicat-o la ce mă refeream ! Serviciile mele sunt de submisiva ! Hai sa nu mai dam cu pietre asa cu una cu doua ! Daca nu sunt pe gustul vostru puteti trece mai departe ! Va pup o zi faina

Nu am nimic cu tine personal....e un sfat prietenesc....tu alegi ce faci ce si cum.

Link spre comentariu
29 minutes ago, Ami.98 said:

Baieti nu inteleg ce anume nu ati inteles ? Exceptând partea cu penetrarea pe care am explicat-o la ce mă refeream ! Serviciile mele sunt de submisiva ! Hai sa nu mai dam cu pietre asa cu una cu doua ! Daca nu sunt pe gustul vostru puteti trece mai departe ! Va pup o zi faina

 

On 2/6/2022 at 10:37 AM, Ami.98 said:

Da am fost si la cluj dar se pare ca baietii au fost rai cu mine si nu am putut sa ma “etalez” ! Sper ca aici la bucuresti sa ne intelegem ! Pupi

pai se repeta sau doar mi se pare mie ?

Link spre comentariu
Vizitator Ami.98
Reputație: 0

Ok nu stiu ce anume va deranjeaza din descriere dar o sa postez alta ! 
 

Serviciile mele sunt urmatoarele :                        150 fin - 250 h

Sex oral ne/protejat 

Sex normal protejat

Finalizare orala/sani/fund/oriunde doriti ( fara față)

Sex intre sani

69

Annilingus/Cunnilingus PASIVA

Servicii extra : submisivă SOFT

200 fin - 300 h

Acest serviciu consta in : 

facefuck

deepthroat

sex hard 

palme /tras de par ( fund,sani etc)

vorbit vulgar

Footfetish

diferite pozitii ( stat la marginea patului cu capul in jos de exemplu ) 

Am si jucarii : căluș , bici , funie , lesă , catușe , cleștisori de sfârcuri 

 

NU FAC ANAL / URO / SCATO / ROLLPLAY / DOMINARE …

LOCATIA ESTE PE Bd unirii nr 67

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 minute, Ami.98 a spus:

Ok nu stiu ce anume va deranjeaza din descriere dar o sa postez alta ! 
 

Serviciile mele sunt urmatoarele :                        150 fin - 250 h

Sex oral ne/protejat 

Sex normal protejat

Finalizare orala/sani/fund/oriunde doriti ( fara față)

Sex intre sani

69

Annilingus/Cunnilingus PASIVA

Servicii extra : submisivă SOFT

200 fin - 300 h

Acest serviciu consta in : 

facefuck

deepthroat

sex hard 

palme /tras de par ( fund,sani etc)

vorbit vulgar

Footfetish

diferite pozitii ( stat la marginea patului cu capul in jos de exemplu ) 

Am si jucarii : căluș , bici , funie , lesă , catușe , cleștisori de sfârcuri 

 

NU FAC ANAL / URO / SCATO / ROLLPLAY / DOMINARE …

LOCATIA ESTE PE Bd unirii nr 67

Mulțumim ❤️

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
5 hours ago, Ami.98 said:

Ok nu stiu ce anume va deranjeaza din descriere dar o sa postez alta ! 
 

Serviciile mele sunt urmatoarele :                        150 fin - 250 h

Sex oral ne/protejat 

Sex normal protejat

Finalizare orala/sani/fund/oriunde doriti ( fara față)

Sex intre sani

69

Annilingus/Cunnilingus PASIVA

Servicii extra : submisivă SOFT

200 fin - 300 h

Acest serviciu consta in : 

facefuck

deepthroat

sex hard 

palme /tras de par ( fund,sani etc)

vorbit vulgar

Footfetish

diferite pozitii ( stat la marginea patului cu capul in jos de exemplu ) 

Am si jucarii : căluș , bici , funie , lesă , catușe , cleștisori de sfârcuri 

 

NU FAC ANAL / URO / SCATO / ROLLPLAY / DOMINARE …

LOCATIA ESTE PE Bd unirii nr 67

După agitația făcută la topic-ul din Cluj și la cel de aici am hotărât să-mi încerc norocul, la urma urmei nu era o pierdere mare (200 lei pentru o finalizare cu varianta de deepthroat so facefuck). Bine am făcut pentru că nu numai că n-am rămas dezamăgit, am fost chiar și plăcut uimit de prestația fetei. 

Programarea: cu o zi înainte pe WhatsApp la numărul din anunț, programarea respectată (eu am întârziat cam 5 minute dar n-a fost problemă pentru că am anunțat înainte).

Căprioara: o fată tinerică, vopsită, cu forme, amabilă, comunicativă, cu bun simț. Sincer din punct de vedere de atitudine și igienă n-am ce să comentez. Deși a fost avarie de la Radet in zonă (inclusiv unde stau eu), fata era spălată și nu avea mirosuri în această privință. 

Acțiunea: am început cu ON și la fel am terminat. Am fost cu gândul de deepthroat și facefuck și fata a făcut față cu brio. A început cu mine pe spate unde m-a lăsat s-o trag spre mine, am încercat și cu ea pe soate la marginea patului, poziție în care m-am jucat și eu cu piersicuța ei (de aici pot spune că este curată) și am finalizat oral cu mine în picioare. Nu m-am simțit deloc grăbit dar la cât de bine m-am simțit nici nu se punea problema să depășesc 30 de minute 😊

Concluzia: a fost un facefuck pe cinste, nu se trage de la deepthroat și încearcă s-o ia pe toată (în cazul meu a și reușit), nu cere să-ți pună balonașul după 10 minute de oral. Recomand pentru cei care vor să meargă pentru partea de deepthroat și facefuck. 

Halat: 200 lei cu deepthroat și facefuck, celelalte servicii extra nu m-au interesat, deși data viitoare cred că încerc și varianta cu cătușe 😍

Mulțumesc @Ami.98 și trebuie să mă întorc pentru o finalizare așa cum am stabilit pe WhatsApp 😘

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitator Ami.98
Reputație: 0
Acum 3 minute, AlejandroRO a spus:

După agitația făcută la topic-ul din Cluj și la cel de aici am hotărât să-mi încerc norocul, la urma urmei nu era o pierdere mare (200 lei pentru o finalizare cu varianta de deepthroat so facefuck). Bine am făcut pentru că nu numai că n-am rămas dezamăgit, am fost chiar și plăcut uimit de prestația fetei. 

Programarea: cu o zi înainte pe WhatsApp la numărul din anunț, programarea respectată (eu am întârziat cam 5 minute dar n-a fost problemă pentru că am anunțat înainte).

Căprioara: o fată tinerică, vopsită, cu forme, amabilă, comunicativă, cu bun simț. Sincer din punct de vedere de atitudine și igienă n-am ce să comentez. Deși a fost avarie de la Radet in zonă (inclusiv unde stau eu), fata era spălată și nu avea mirosuri în această privință. 

Acțiunea: am început cu ON și la fel am terminat. Am fost cu gândul de deepthroat și facefuck și fata a făcut față cu brio. A început cu mine pe spate unde m-a lăsat s-o trag spre mine, am încercat și cu ea pe soate la marginea patului, poziție în care m-am jucat și eu cu piersicuța ei (de aici pot spune că este curată) și am finalizat oral cu mine în picioare. Nu m-am simțit deloc grăbit dar la cât de bine m-am simțit nici nu se punea problema să depășesc 30 de minute 😊

Concluzia: a fost un facefuck pe cinste, nu se trage de la deepthroat și încearcă s-o ia pe toată (în cazul meu a și reușit), nu cere să-ți pună balonașul după 10 minute de oral. Recomand pentru cei care vor să meargă pentru partea de deepthroat și facefuck. 

Halat: 200 lei cu deepthroat și facefuck, celelalte servicii extra nu m-au interesat, deși data viitoare cred că încerc și varianta cu cătușe 😍

Mulțumesc @Ami.98 și trebuie să mă întorc pentru o finalizare așa cum am stabilit pe WhatsApp 😘

Iti multumesc frumos! Te astept cu drag❤️😍😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...