Sari la conținut

Marisa 0744 199 712


Postări Recomandate

  • Oras:Dej
  • Oras:Dej

Văzând că e prietenă cu Denisa, am decis să-i fac o vizită așa că am facut o programare.

Marisa e o brunetica foarte simpatică, relaxată cu un fund de nota 10. Am rămas pt un număr timp în care nu m,a grăbit deloc. Ca servicii sunt cele clasiceNP, ON,  fără CIM, COF, anal. Oralul a fost foarte ok, destul de deep, iar sexul intens in toate pozițiile care mi-au trecut atunci prin cap. Prețul 150. 

Eu zic că merită o vizită sau chiar mai multe. 

Have fun!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
Acum 15 minute, ioda69 a spus:

O mai gasim pe la noi ?

Da! De altfel vine din cand in cand cu Denisa pe la noi. Nu si-a facut pana acum cont aici, dar a zis ca n-o deranjeaza daca postez despre ea. Eu cred ca merita. Fata e foarte fraguta la fata, are un zambet superb, se fute bine, igiena ireprosabila, ON intens, umed, nu e grabita....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0744199712
  • Oras:Bistrița Năsăud
  • Telefon: 0744199712
  • Oras:Bistrița Năsăud

Hei frumosilor . Disponibila pentru programari ❤️❤️🥰🥰 locația se afla pe strada Ștefan cel Mare bl 22 😍

Snapchat-1907695775.jpg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 minute, Ahahah a spus:

Are țâtele lui bunica.sa ,gurguiele intrate inauntru 😂🤮🤮

 

Acum 2 minute, juniorulhehe a spus:

Ba parazitule lasa fetele in pace  esti vreun peste si nu mai face fetita ta banii de ele 😡

Parazitule , sa vada oamenii sa nu de-a banii degeaba ! Mai bine  o laba decat asa baba !😜😜😜

  • Minus 3
Link spre comentariu

Ahahah, termina dracului! Obișnuit cu laba clar ca puța ta mică nu a știut cum sa reacționeze! Dacă o ai tu exagerat de mică și nu se mai ridica nu “bate” in saraca fata! Nu se mișcă, nu se învârte, nu știu ce ai nu știu cum! 
 Comunica fiule cu copila nu te concentra sa o ai Scularea! 
Îți recomand fetișcane de clasa a 8 care sunt dornice de necunoscut! La alea le poți da ce dume vrei tu ca habar nu au cu ce se “mănâncă” sexul la fel ca tine! la alea poți sa fi smardău! 
 

marisa te pupa bunicu’

ne vedem astzi sau mâine!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0744199712
  • Oras:Bistrița Năsăud
  • Telefon: 0744199712
  • Oras:Bistrița Năsăud
Acum 31 minute, tomescualecs a spus:

Ahahah, termina dracului! Obișnuit cu laba clar ca puța ta mică nu a știut cum sa reacționeze! Dacă o ai tu exagerat de mică și nu se mai ridica nu “bate” in saraca fata! Nu se mișcă, nu se învârte, nu știu ce ai nu știu cum! 
 Comunica fiule cu copila nu te concentra sa o ai Scularea! 
Îți recomand fetișcane de clasa a 8 care sunt dornice de necunoscut! La alea le poți da ce dume vrei tu ca habar nu au cu ce se “mănâncă” sexul la fel ca tine! la alea poți sa fi smardău! 
 

marisa te pupa bunicu’

ne vedem astzi sau mâine!

Dragule sti care e faza ca aceasta sau acest user nu a dat pe la mine . 😂😂😂 mulțumesc bunicul meu te pup 🤩🤩🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 ore, Marissaa a spus:

Dragule sti care e faza ca aceasta sau acest user nu a dat pe la mine . 😂😂😂 mulțumesc bunicul meu te pup 🤩🤩🥰🥰

Cum sa spui ca  nu am fost pe la tine ? Vrei sa iti dau un indiciu ??🤣🤣🤣 Se spala clientii cu sapun de la cien sau gel de dush ce mai e ala !! 🤣🤣🤣

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Denisssa
Reputație: 0
Acum 6 minute, Ahahah a spus:

Cum sa spui ca  nu am fost pe la tine ? Vrei sa iti dau un indiciu ??🤣🤣🤣 Se spala clientii cu sapun de la cien sau gel de dush ce mai e ala !! 🤣🤣🤣

😂 Te-ai informat după Sibiu saracioooooooooo 😂😂😂😂 Ai analizat-o din cap pana in picioare . Mancaleai pula la toți boșorogi și toată spera lor in gura ta sa fie ca desert 

Link spre comentariu
Acum 10 ore, Ahahah a spus:

Apoi normal ca doar bosorogii dau pe la asa expirate !🤣🤣

Tinere, dacă te tine fac un concurs cu tine! Garantat te bag in buzunar la toate capitolele! Care pierde își arată identitatea! Daca îți dau un indiciu și o intrebi pe mămicuța de mine va suspina și acum! Nu ca am fi făcut-o eu vreodată cu ea… nici vorba! Luam semințe la pahar de la ea când mergeam la cinema in tinerețe! Spor la mâna!

  • Like 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0744199712
  • Oras:Bistrița Năsăud
  • Telefon: 0744199712
  • Oras:Bistrița Năsăud
1 oră în urmă, Domnulspion7 a spus:

Marisso te rog sa o anunti pe Deni ca zilele astea trec si eu pe la voi si va vreau pe amandoua.

Cu drag cu boșorogul vostru de 20 si ceva de ani🤣🤣😘

😘Cu drag😘😘😘

Link spre comentariu

  • Telefon: 0744199712
  • Oras:Bistrița Năsăud
  • Telefon: 0744199712
  • Oras:Bistrița Năsăud
Acum 48 minute, ioda69 a spus:

Ador tatele ca la bunica si curul plin de vergeturi. Te pup Marisa 😘

In schimb am alergie la idioti. Si mai ales idiotii care se ascund dupa tastatura. 

😘😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...