Sari la conținut

0742901801... A fost cineva


Postări Recomandate

Transsexuala blonda cu servicii de calitate
0742901801

Bună, numele meu este Evva , sunt o tss blonda , am 28 ani.
Dacă te-ai săturat de poze false si fete grăbite eu sunt alegerea potrivită!
foarte prietenoasa, glumeață,îngrijită și întotdeauna pregătită pentru tine.Am pielea moale, ochii seducători,parul lung și corpul feminin senzual. Pun accentul pe igienă, confidențialitate și siguranța.

Ofer servicii fără graba , așa ca nu vei fi dezamăgit. Pentru cei ce caută o fata distractivă și nepretențioasă, alături de care te poți relaxa și o sa ai parte de toată atenția mea nedivizată.
Nu ezita sa ma suni pentru mai multe DETALII, aștept cu nerăbdare sa ne întâln.
atenție tsstsstsstss,reala 

Nu a fost nimeni sa lase un review ?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 11.07.2023 la 21:25, flacau10cm a spus:

👍 Și eu m-am ars cu urzica asta,nici pula nu a vrut  sa se scoale și credeți-mă că încâ nu am probleme cu erecția

Link spre comentariu
  • Oras:Eden
  • Oras:Eden

Am executat-o in gura de 3 ori la preț de 💯  lei iar o data nereușind să mă termine, am convins-o sa o iau și pe ciocan de banii ăștia, unde a stat cu frica sa nu scot balonul🙄doamne fereste....

 Avantajul e că face cam ce îi zici(cel puțin așa a fost cu mine) dar nu mă mai duc...locația îmi dă o stare nasoala(foarte întuneric) iar ultima oara mi-a zis că are o colega cu pula 😂 și am stat cu frica sa nu mă trezesc cu ceva intre buci...

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Eden
  • Oras:Eden

Pentru mine a contat faptul că nu a făcut comentarii și mi-a ascultat doleanțele...nu e ceva wow de nivelul Anei sa zic, dar se străduiește la supt, linge și coaiele...la normal a stat cam lemn in capra, invocând ce am scris mai sus, unii ar fi încercat să-și scoată cauciucul😳 pentru 100 merita incercat, mai mult nu e cazul..sunt alte variante mai bune

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
La 14.07.2023 la 14:38, flacau10cm a spus:

Pentru mine a contat faptul că nu a făcut comentarii și mi-a ascultat doleanțele...nu e ceva wow de nivelul Anei sa zic, dar se străduiește la supt, linge și coaiele...la normal a stat cam lemn in capra, invocând ce am scris mai sus, unii ar fi încercat să-și scoată cauciucul😳 pentru 100 merita incercat, mai mult nu e cazul..sunt alte variante mai bune

N-ai cum sa scoți prezervativul la asa ceva daca vorbiti de tipa de la et4,strada Plevnei langa jandarmi,ii mirosea pizda a transpirație ca nu a vrut pula sa intre in erectie decat la oral,vreți sa va mint?La  ea si la Miruna de langa liceul nr 3 de la blocul nou al meu prieten bun nu a vrut sa intre in erectie.Care aveți curaj sa dați o muie la Roxana 33 spuneți-i ca e urata rau cu peruca aia 😂😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...