Sari la conținut

0758148296 Alice23 ! Nouă în Oraș 🔝❤


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Acum 7 minute, alice23 a spus:

Am părăsit orașul,  vă mulțumesc pentru vizite! 🤗😘 Sper să ne vedem curând 🤗 Vă doresc sărbători fericite ❤️😘 pupici😘💋

Sarbatori fericite si tie ! 

🐇

Si ai grija la outze  🥚  !!! 😁

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 minute, unsuflet a spus:

Baga postari aiurea😁 pana ajungi la 200, se practica. Dupa 200 poti initia si tu pm si poti avea reactii (like, inimioare etc). Le urezi bun venit in localitate, le intrebi de tarife etc. Sau in cazul de fata o rogi pe Alice sa iti dea ea un pm initial.

Good point ! 😉

Voi tine cont pe viitor, dar nu as vrea sa ma transform intr-un bagator de seama. Este bine de stiut, voi reactiona la fetele cu care am avut contact ( asa mai pe undercover )

Te salut cu respect

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 57 minute, MalakE a spus:

Sarbatori fericite si tie ! 

🐇

Si ai grija la outze  🥚  !!! 😁

 

 

Am grijă să le vopsesc corespunzător! Cu ruj bineînțeles 🤭😂💋

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 6 ore, alice23 a spus:

Am părăsit orașul,  vă mulțumesc pentru vizite! 🤗😘 Sper să ne vedem curând 🤗 Vă doresc sărbători fericite ❤️😘 pupici😘💋

 Sarbatori fericite si linistite iti doresc si tie!!!

Te pup si astept sa te reintorci 🤗😘 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună seara! ❤️ O să fiu disponibilă marți și miercuri în Satu Mare.  Programăriile le fac pe whatsapp sau prin sms. Vă pup și vă aștept cu cracii deschiși 🤭💋❤️ Noul meu număr este 0758148296 ❤️

IMG-20220515-WA0002.jpg

IMG-20220515-WA0001.jpg

  • Like 2
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
2 hours ago, alice23 said:

Bună seara! ❤️ O să fiu disponibilă marți și miercuri în Satu Mare.  Programăriile le fac pe whatsapp sau prin sms. Vă pup și vă aștept cu cracii deschiși 🤭💋❤️ Noul meu număr este 0758148296 ❤️

IMG-20220515-WA0002.jpg

IMG-20220515-WA0001.jpg

Și eu te aștept cu picioarele deschise 😊😊😊😊😊

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 2 ore, alice23 a spus:

Bună seara! ❤️ O să fiu disponibilă marți și miercuri în Satu Mare.  Programăriile le fac pe whatsapp sau prin sms. Vă pup și vă aștept cu cracii deschiși 🤭💋❤️ Noul meu număr este 0758148296 ❤️

IMG-20220515-WA0002.jpg

IMG-20220515-WA0001.jpg

Te asteptam cu drag !!! 🤗

🌹😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 13 minute, Vasile98765 a spus:

Și eu te aștept cu picioarele deschise 😊😊😊😊😊

Viiiiinnnn 🤗🤗🤗😘😘😘❤️❤️❤️ 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 21 minute, non-stop a spus:

Te asteptam cu drag !!! 🤗

🌹😘

Mă bucur că sunt așteptată cu drag 🤗😘 te aștept si eu pe la mineee 🤗💋❤️❤️❤️

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, alice23 a spus:

Viiiiinnnn 🤗🤗🤗😘😘😘❤️❤️❤️ 

Poate mai stai o zi in plus 🙃 sa intru si eu in revizie 1 ora cu tine 😅  poate ti-ai mai facut vreun tatuaj nou pe undeva 😀

🌹

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 11 ore, MalakE a spus:

Poate mai stai o zi in plus 🙃 sa intru si eu in revizie 1 ora cu tine 😅  poate ti-ai mai facut vreun tatuaj nou pe undeva 😀

🌹

O să stau doar marți și miercuri.  Te puuuup💋😘❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am ajuns si eu astazi in sfarsit pentru prima data la domnisoara Alice , urmarindu-i topicul de o vreme dar neavand sansa sa o vizitez.Discutat pe wapp la amiaza si stabilit pe 18:30 .Zis si respectat am ajuns la fata locului si pot spune ca am ramas placut impresionat cand mi-a deschis usa , o fata chiar frumoasa ce ma astepta intr-un body verde care ii venea perfect , m-a poftit inauntru unde am stat la o tigara si o vorba. Foarte sociabila si placuta la caracter , m a facut sa ma simt ca si cu o prietena. Am intrat in dormitor , eu fiind gata dusat de acasa , dat jos hainele si a inceput cu un oral de vis , ma intreba ce si cum imi place deci isi merita toate laudele , o sugea incet si cu pasiune se vedea pe ea ca ii place , dupa care incerca sa o ia pe toata , demential , am finalizat in gurita ei , dupa care am mai stat cateva minute in pat unde isi plimba degetele pe mine . Pus gumita la scurt timp dupa si o pun cu picioarele peste umerii mei si incep sa pompez ca un salbatic , ea fiind extrem de excitata de felul in care o pedepseam ,vorbea cu mine , gemea frumos, imi spunea ca il vrea pe tot in ea ,era nebunie, pus caprita , cu o priveliste de vis , un fund chiar perfect pentru mine , m am intins iar pe spate , o mai suge cateva minute si finalizez iar in gurita ei , chestie care mi a spus ca ii place foarte mult. Pus hainele si ne am mai dus in bucatarie la o tigara si o vorba , ea ramanand in costumul Evei😏Achitat 250 de lei pe care ii merita din plin. Ma conduce la usa ne luam ramas bun ma imbratiseaza frumos  si m-am intors la masina mai mult decat multumit. Mersi mult Alice!💋 Ca si note nu pot decat sa dau 10 pe linie deoarece pe mine unul m a dat pe spate faptul de cat de naturala s a purtat cu mine si cat de implicata a fost, fata chiar e girlfriend material . Respectati-o si veti primii ce mai bun. Spor.

 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Azi am reusit sa revizitez pe frumoasa Alice....

Despre Alice ce as m-ai putea spune decat ca e o fata faina, vesela si zambitoare, si de fiecare data ma surprinde placut si te simti bine in compania ei

Actiunea nu am sa descriu , se stie ca e o fata pro client si cu servici foarte bune (top),si din punctul meu de vedere are 10 ****** la toate capitolele.

Recomand cu incredere

Te pup!!!😘

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 12 ore, reiko a spus:

Am ajuns si eu astazi in sfarsit pentru prima data la domnisoara Alice , urmarindu-i topicul de o vreme dar neavand sansa sa o vizitez.Discutat pe wapp la amiaza si stabilit pe 18:30 .Zis si respectat am ajuns la fata locului si pot spune ca am ramas placut impresionat cand mi-a deschis usa , o fata chiar frumoasa ce ma astepta intr-un body verde care ii venea perfect , m-a poftit inauntru unde am stat la o tigara si o vorba. Foarte sociabila si placuta la caracter , m a facut sa ma simt ca si cu o prietena. Am intrat in dormitor , eu fiind gata dusat de acasa , dat jos hainele si a inceput cu un oral de vis , ma intreba ce si cum imi place deci isi merita toate laudele , o sugea incet si cu pasiune se vedea pe ea ca ii place , dupa care incerca sa o ia pe toata , demential , am finalizat in gurita ei , dupa care am mai stat cateva minute in pat unde isi plimba degetele pe mine . Pus gumita la scurt timp dupa si o pun cu picioarele peste umerii mei si incep sa pompez ca un salbatic , ea fiind extrem de excitata de felul in care o pedepseam ,vorbea cu mine , gemea frumos, imi spunea ca il vrea pe tot in ea ,era nebunie, pus caprita , cu o priveliste de vis , un fund chiar perfect pentru mine , m am intins iar pe spate , o mai suge cateva minute si finalizez iar in gurita ei , chestie care mi a spus ca ii place foarte mult. Pus hainele si ne am mai dus in bucatarie la o tigara si o vorba , ea ramanand in costumul Evei😏Achitat 250 de lei pe care ii merita din plin. Ma conduce la usa ne luam ramas bun ma imbratiseaza frumos  si m-am intors la masina mai mult decat multumit. Mersi mult Alice!💋 Ca si note nu pot decat sa dau 10 pe linie deoarece pe mine unul m a dat pe spate faptul de cat de naturala s a purtat cu mine si cat de implicata a fost, fata chiar e girlfriend material . Respectati-o si veti primii ce mai bun. Spor.

 

Mulțumesc frumos pentru recenzie și bineînțeles pentru vizită.  Te mai aștept cu drag 🤗😘❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 11 ore, non-stop a spus:

Azi am reusit sa revizitez pe frumoasa Alice....

Despre Alice ce as m-ai putea spune decat ca e o fata faina, vesela si zambitoare, si de fiecare data ma surprinde placut si te simti bine in compania ei

Actiunea nu am sa descriu , se stie ca e o fata pro client si cu servici foarte bune (top),si din punctul meu de vedere are 10 ****** la toate capitolele.

Recomand cu incredere

Te pup!!!😘

Mulțumesc frumos pentru vizită și pentru recenzie.  Ne vedem data viitoare.  Te pupacesc 😘❤️🤗💋

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Bunā tuturor.

O zi bunā se începe cu Alice.

Am vizitat azi dimineata e o femeie superbā din toate punctele de vedere.

Rar gāsesti asa ceva .

Nu intru în detalii cā nu are rost cei care az fost la ea stiu despre ce vorbesc.

Mersi si te reastept sā ne întâlnim

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pasarica mica ce esti, pe aici nu mai ai de gand sa vii? Ca ajung in zona peste cateva zile si stiu ca tu esti mai surprinzatoare  asa de felul tau  ! 

Hai sa te masez putin ca poate ti-am lipsit !!! 

🌹😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 6 ore, MalakE a spus:

Pasarica mica ce esti, pe aici nu mai ai de gand sa vii? Ca ajung in zona peste cateva zile si stiu ca tu esti mai surprinzatoare  asa de felul tau  ! 

Hai sa te masez putin ca poate ti-am lipsit !!! 

🌹😘

Intenționez să vin miercuri 🤗😘 doar că așteapt niște răspunsuri in legătură cu locația. Te pup😘 vezi că nu uit de masaj...😘❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața ❤️ O sa fiu disponibilă mâine în Satu Mare... Dacă doriți să mă vizitati, povestim pe whatsapp pentru programare.  Vă doresc o zi frumoasă 🤗❤️😘Screenshot_20220504-105805_Gallery.jpg.fe945e7862a344007f36c1df0fd7eb1b.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 53 minute, alice23 a spus:

Bună dimineața ❤️ O sa fiu disponibilă mâine în Satu Mare... Dacă doriți să mă vizitati, povestim pe whatsapp pentru programare.  Vă doresc o zi frumoasă 🤗❤️😘Screenshot_20220504-105805_Gallery.jpg.fe945e7862a344007f36c1df0fd7eb1b.jpg

Crețofolin-o,da-mi un PM ca nu reusesc sa dau de tine , altfel va fii vai si amar de bucile tale cand ne intalnim !

🌹😘

Link spre comentariu

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
La 12.07.2022 la 10:45, alice23 a spus:

Bună dimineața ❤️ O sa fiu disponibilă mâine în Satu Mare... Dacă doriți să mă vizitati, povestim pe whatsapp pentru programare.  Vă doresc o zi frumoasă 🤗❤️😘Screenshot_20220504-105805_Gallery.jpg.fe945e7862a344007f36c1df0fd7eb1b.jpg

Din nou am avut ocazia sā vizitez.

Deschide usa o femeie foarte frumoasā sexy din punctul meu de vedere.

Ca actiune functioneazā chimia 

Nu am ce comenta 10 pe linie din toate punctele de vedere.

"Unde te grabesti" rar auzi asa ceva.

Singura problemā este cā vine foarte rar pe la noi .

Multumesc 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...