Sari la conținut

0758148296 Alice23 ! Nouă în Oraș 🔝❤


Postări Recomandate

  • Oras:SATU MARE
  • Oras:SATU MARE
1 oră în urmă, catalinradu9 a spus:

Vezi să nu întrebi direct unde stă că am pățit o

MĂ REFER LA FAPTUL CĂCII A AVUT MULT TIMP LOCATIA IN SOLIDARITĂȚII ULTIMA VIZITĂ MAI SPRE CENTRU

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 2 ore, catalinradu9 a spus:

Vezi să nu întrebi direct unde stă că am pățit o

Ai pățit-o că ai insistat cu întrebarea "Unde ai locația". Adresa exacta nu o primești niciodată decât dacă ai programare! 🤷‍♀️

Link spre comentariu
Acum 23 minute, alice23 a spus:

Ai pățit-o că ai insistat cu întrebarea "Unde ai locația". Adresa exacta nu o primești niciodată decât dacă ai programare! 🤷‍♀️

sa mori tu, zeito! ai prins un pic de coaja si acu o dam pe arfe...hmmm? ce sloboz e asa secret sa spui in plm zona.. nimeni nu-ti cere adresa exacta..ca toti ne dam seama unde anume stai..dupa zona doar.. e SM, nu CJ..da-te jos de unde te-ai cocotat..ca nu se vede bine.

asa patiti colegilor cand le tzucati un pic in cur.. si-o iau in cap..

 

ps. si de aia il lasi pe fraier..  sa baleasca dupa pupaza ta, fara macar sa-i raspunzi aici? .. nu scuze..dar macar un motiv de ce nu-l mai primisi 2 zile la rand...

hmmm. naspa...

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 28 minute, _sahy_ a spus:

sa mori tu, zeito! ai prins un pic de coaja si acu o dam pe arfe...hmmm? ce sloboz e asa secret sa spui in plm zona.. nimeni nu-ti cere adresa exacta..ca toti ne dam seama unde anume stai..dupa zona doar.. e SM, nu CJ..da-te jos de unde te-ai cocotat..ca nu se vede bine.

asa patiti colegilor cand le tzucati un pic in cur.. si-o iau in cap..

 

ps. si de aia il lasi pe fraier..  sa baleasca dupa pupaza ta, fara macar sa-i raspunzi aici? .. nu scuze..dar macar un motiv de ce nu-l mai primisi 2 zile la rand...

hmmm. naspa...

Noroc cu Ela , e ce trebe ! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 45 minute, _sahy_ a spus:

sa mori tu, zeito! ai prins un pic de coaja si acu o dam pe arfe...hmmm? ce sloboz e asa secret sa spui in plm zona.. nimeni nu-ti cere adresa exacta..ca toti ne dam seama unde anume stai..dupa zona doar.. e SM, nu CJ..da-te jos de unde te-ai cocotat..ca nu se vede bine.

asa patiti colegilor cand le tzucati un pic in cur.. si-o iau in cap..

 

ps. si de aia il lasi pe fraier..  sa baleasca dupa pupaza ta, fara macar sa-i raspunzi aici? .. nu scuze..dar macar un motiv de ce nu-l mai primisi 2 zile la rand...

hmmm. naspa...

Cu toate că m-ai făcut fraier , nu că nu m-aș considera parcă îmi iei și apărarea  , mi-a dat răspunsul , nu prea avwa liber , cu toate că am zis de marți,  aia e , nu cred că am.vreun defect , am avut niște nervi dar aia e , de data asta nici nu am mai dat vreun mesaj să întreb unde stă 😅🤦‍♂️ , nu de alta dar nu să îmi fac o programare și să aflu că trebe să merg într un bloc cu plin de cunoscuți și să dau explicații cum am mai pățit cu altele , sanatate și virtute să avem bani , să avem ce fute ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare

Bună dimineața! ❤️

Revin joi în Satu Mare! 

Disponibilitate între 14 și 21! 

Pentru programari povestim pe whatsapp! Vă pup 😘💋Screenshot_20230802_113726_Telegram.jpg.e4c85bc74f9d941e04848025e724e073.jpg

  • Like 1
  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 21 minute, alice23 a spus:

Bună dimineața! ❤️

Revin joi în Satu Mare! 

Disponibilitate între 14 și 21! 

Pentru programari povestim pe whatsapp! Vă pup 😘💋Screenshot_20230802_113726_Telegram.jpg.e4c85bc74f9d941e04848025e724e073.jpg

Monumentală poza,  facem programare de acu să nu mai ratăm , fix in ziua când intră salariile 🤭

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0758148296
  • Oras:Satu Mare
Acum 22 ore, catalinradu9 a spus:

Monumentală poza,  facem programare de acu să nu mai ratăm , fix in ziua când intră salariile 🤭

🫡🤭🤣🤣🤗🤗😘

Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare
La 07.08.2023 la 11:01, alice23 a spus:

Bună dimineața! ❤️

Revin joi în Satu Mare! 

Disponibilitate între 14 și 21! 

Pentru programari povestim pe whatsapp! Vă pup 😘💋Screenshot_20230802_113726_Telegram.jpg.e4c85bc74f9d941e04848025e724e073.jpg

Ce frumuseti de gauri. Pacat ca este interzis pupacitul. Este singurul motiv pt care nu am vizitat-o pana acum.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
La 07.08.2023 la 11:23, catalinradu9 a spus:

Monumentală poza,  facem programare de acu să nu mai ratăm , fix in ziua când intră salariile 🤭

Are minte domnișoara. mi se pare normal.de obicei atunci ma duc si io la fetele 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Hello confutadori,

 

   Săptămâna aceasta văzând ca vine pe la noi Alice , am făcut o programare pe whats up sa ne vedem joi la ora 19.00. Programare onorata de amândoi 🤗
   Acțiunea nu o mai descriu ca poate va faceți laba 🤣🤣🤣 și dacă nu imi iese și mie bani de aici atunci nu are rost🤣🤣🤣🤣. Imi place la Alice pielea ei neteda și mătăsoasă 😍😍😍, au fost multe poziții , am finalizat clasic in misionar.

   Amenda 150 de RON, locația in spate la Salad box in centru.

   Eu o sa mai merg pe la ea. Te pup Alice și te mai aștept pe la noi SATU Mare și Baia Mare🤗🤗🤗😘

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot
6 hours ago, catalinradu9 said:

Rând la ea când vine așa puțin 🤭😳🥳😼

Nu Cătălin ,,,nu stau la rând . Doar las un mesaj și dacă reușim sa ne sincronizăm este perfect, dacă nu reușim mergem mai departe fără bate și frustrări .

Sa nu uiți niciodată ceva: cu stânga se simte mai real 😍😍😍

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:SATU MARE
  • Oras:SATU MARE
La 07.08.2023 la 11:01, alice23 a spus:

Bună dimineața! ❤️

Revin joi în Satu Mare! 

Disponibilitate între 14 și 21! 

Pentru programari povestim pe whatsapp! Vă pup 😘💋Screenshot_20230802_113726_Telegram.jpg.e4c85bc74f9d941e04848025e724e073.jpg

AM PONTAT DIN NOU

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 2 ore, play_me a spus:

posibil niciodata, am lucrat direct cu ea si o zis ca nu vrea sa mai vina pe la satu mare

Păcat!!! eu am fost frt mulțumit de oferte și de servicii cu Alice....din câte am văzut mai trece câteodată prin Baia Mare am sa trec pe la ea acolo....mersi frumos oricum ptr info! Sa avem spor și seara faina 🥱

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...