Sari la conținut

Minusuri in nestire - solutii ? Troll / clona Super Premium : bred_pit


Postări Recomandate

Vizitator _amarok_
Reputație: 0
Acum 3 minute, Muzicutza a spus:

😂😂😂

Iar ai probleme? :)

   Cred  că ai magneți de îi aduni pe ăștia, nu mă pot băga să nu-ți stric distracția ! :)

    

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 4 minute, Muzicutza a spus:

Ia spune lu' mosu, de pe ce cont vrei sa intru?😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 Adica ai un cont bine crescut la topcul de muzică si punctat de domn profesor & co si vrei să-ți zic eu de pe ce cont să intri? 

 Vad că ai inceput să vorbești si singur. Ce pula mea e vere acolo, holding? 

  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Chiar acum, bic.c a spus:

 Adica ai un cont bine crescut la topcul de muzică si punctat de domn profesor & co si vrei să-ți zic eu de pe ce cont să intri? 

 Vad că ai inceput să vorbești si singur. Ce pula mea e vere acolo, holding? 

"Vere" te bagi in seama cu mine si imi spui ca vorbesc singur? Ai de plm😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Vad ca te roade, fiidnca ma inteleg cu "profu"😂😂😂😂😂

Ai de plm x2 😂😂😂😂😂

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 1 minut, Muzicutza a spus:

"Vere" te bagi in seama cu mine si imi spui ca vorbesc singur? Ai de plm😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Vad ca te roade, fiidnca ma inteleg cu "profu"😂😂😂😂😂

Ai de plm x2 😂😂😂😂😂

Pfff, da' ma roade rau de tot. 

Ia, schimba contul si mai aprobă-te puțin 😂

  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator _amarok_
Reputație: 0
Acum 9 minute, bic.c a spus:

 Adica ai un cont bine crescut la topcul de muzică si punctat de domn profesor & co si vrei să-ți zic eu de pe ce cont să intri? 

 Vad că ai inceput să vorbești si singur. Ce pula mea e vere acolo, holding? 

Nu știu dacă @Muzicutzaa postat des pe topice de muzică, dar din postările lui observ că face să mute topice le de bancuri cam pe majoritatea topicelor pe unde postează. Pe lângă tine îi mai trebe vreo 2 cam tot așa ca tine  și ia ieșit topicul de bancuri. 

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 11 minute, _amarok_ a spus:

Nu știu dacă @Muzicutzaa postat des pe topice de muzică, dar din postările lui observ că face să mute topice le de bancuri cam pe majoritatea topicelor pe unde postează. Pe lângă tine îi mai trebe vreo 2 cam tot așa ca tine  și ia ieșit topicul de bancuri. 

Ce-ți mai place să te lingi in cur...

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
1 oră în urmă, pandele firea a spus:

Paranoicul s-a dat singur de gol de pe ambele conturi de ocazie. El tot incearca sa fie amuzant, dar nu canta la masa care trebuie =))

Uită-te putin pe pagina asta, inca nu-ti dai seama cat de penibil esti? 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
8 hours ago, Muzicutza said:

Salut Mareane, de ce ti-ai sters contul celalalt?😂😂😂😂

Nici pe.departe,mai bagă o fisa :)

M-ai mai întrebat odată de pe alt cont :)

Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
7 hours ago, bic.c said:

Pfff, da' ma roade rau de tot. 

Ia, schimba contul si mai aprobă-te puțin 😂

Deci ai înțeles cum merge smenul pe conturi :) ,mai sunt conturi de intrat în horă,sau sunt păstrate numai pt plusat/minusari. :)

Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
3 hours ago, pandele firea said:

Paranoicul s-a dat singur de gol de pe ambele conturi de ocazie. El tot incearca sa fie amuzant, dar nu canta la masa care trebuie =))

Amuzantule care ești tu amuzant,cum cânți tu la toate mesele și le știi pe toate, hoțul striga hoții,ai depășit de mult orice graniță atât a schizofreniei, cât și a penibilului,te rog continuă :)

Link spre comentariu

Da mi se rupe sufletul 🙄 când aud pe câte unul în recenzie , cum spune el cu spume la gură  că  a dat  un milion și a pățit-o. 😏

"  nenorocire mere 🥺  fraților!  O curvă pusă  pe japca,   nu merită  ,  nu m a sărutat,  nu tu GFE  ,  nu v o recomand  , la un milion sunt și alte variante mai bune.  "" 

 

 Păi mă " baietasule " care ești  tu recenzorul pizdi,  tu vrei  tot tacamul  pe câteva conserve  ?   Să  stea și cu tine vreo două  ore , ai ? 

Cealapadiilor 🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 32 minute, hunterxxl a spus:

Nici pe.departe,mai bagă o fisa :)

M-ai mai întrebat odată de pe alt cont :)

Cum zici tu Mareane, neuronul tau e la fel, inca editeaza postarea dupa o perioada de timp.

Si nu sa corecteze in caz ca s-a grabit si sa modifice cuvantul gresit, el baga o fraza intreaga😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator _amarok_
Reputație: 0
Acum 2 minute, Muzicutza a spus:

Nu inteleg nimic, care e vrajeala, esti jmeker?😂😂😂😂

Măcar jmecheri ăștia lasă-mii mie. Vrei?

    Din cauza lor nu am terminat grădinița. 

Link spre comentariu

  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 2 minute, Tandem3 a spus:

Da mi se rupe sufletul 🙄 când aud pe câte unul în recenzie , cum spune el cu spume la gură  că  a dat  un milion și a pățit-o. 😏

"  nenorocire mere 🥺  fraților!  O curvă pusă  pe japca,   nu merită  ,  nu m a sărutat,  nu tu GFE  ,  nu v o recomand  , la un milion sunt și alte variante mai bune.  "" 

 

 Păi mă " baietasule " care ești  tu recenzorul pizdi,  tu vrei  tot tacamul  pe câteva conserve  ?   Să  stea și cu tine vreo două  ore , ai ? 

Cealapadiilor 🤣🤣

Ce ai coaie, iar ai fumat?😂😂😂😂😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...