Sari la conținut

Minusuri in nestire - solutii ? Troll / clona Super Premium : bred_pit


Postări Recomandate

Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
2 hours ago, hennesy said:

Esti făcut din I.  N.    C.   E.   S.  T  bai băiatule....din familie ai văzut că va ardeați in bulan ( frate, mama, sora, unchi, între voi) și uite ce iese....specimene că tine, care sper sa nu se inmulteasca !

Ca sa te citez,că asta e nivelul tău:

Te fuți in cur,că rozeta pare umblată ;)

Vai și amar sărăcie sodomizată ;)

Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
41 minutes ago, picon said:

Ceavetzma? Draci pă voi? E o ceartă inutilă, pe bune! Nici nu vă dați seama câte aveți în comun și cât de puține vă despart. Calm fraților!

Mă îndoiesc ,sincer.

Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
1 minute ago, PaybackTime said:

"rozeta pare umblata". Inteleg ca i-ai facut examinare. Ma gandesc ca cu limba...

Greșit,ca de obicei ești în eroare și încerci să pari că ai haz;te bag și pe tine la ignor că ești alt prost banal și plictisitor ;)

Tot Charon crezi că sunt?Întrebarea e retorică și nu necesită răspuns,mi se rupe de ce crezi și ceea ce ești,pa.

Link spre comentariu
Acum 1 oră, picon a spus:

Ceavetzma? Draci pă voi? E o ceartă inutilă, pe bune! Nici nu vă dați seama câte aveți în comun și cât de puține vă despart. Calm fraților!

Da frate picon , avem multe în comun   da gândim diferit.  Dacă  consideri că  este o ceartă inutilă  , atunci  eu unul mă retrag  că  mă  bazez pe experienta ta  și  consider că ai dreptate.  

 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Forum
  • Oras:Forum
Acum 3 ore, hunterxxl a spus:

Greșit,ca de obicei ești în eroare și încerci să pari că ai haz;te bag și pe tine la ignor că ești alt prost banal și plictisitor ;)

Tot Charon crezi că sunt?Întrebarea e retorică și nu necesită răspuns,mi se rupe de ce crezi și ceea ce ești,pa.

Bipolar etc. Esti 100% CharonIV, ce conturi mai ai?

Nu imi spune ca le stiu😂😂😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 3 ore, hunterxxl a spus:

Greșit,ca de obicei ești în eroare și încerci să pari că ai haz;te bag și pe tine la ignor că ești alt prost banal și plictisitor ;)

Tot Charon crezi că sunt?Întrebarea e retorică și nu necesită răspuns,mi se rupe de ce crezi și ceea ce ești,pa.

da mai , stiu ca nu esti Charon. Charon era doar o clona a ta...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
10 minutes ago, Muzicutza said:

La momentul oportun vei afla😈

Auziti, daca am fost minusat de inesuka, asta o face si pe ea troll?😂😂😂😂

Cam cânți la cacealma și țambalul e mare 

Inesuka a fost trol anul trecut acum e cu trolerul pe Anglea 

 Mai dă și ea minus unde doare =))

  • Haha 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
45 minutes ago, PaybackTime said:

da mai , stiu ca nu esti Charon. Charon era doar o clona a ta...

Sa fii sănătos,mă doare in organul de procreare de ce crezi tu și de ce reprezinți;altceva sa fie interesant ai să-mi comunici?,sau te bag la ignore sa ți-o freci cu prepuțul pielii pulii?

Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 30 minute, hunterxxl a spus:

Sa fii sănătos,mă doare in organul de procreare de ce crezi tu și de ce reprezinți;altceva sa fie interesant ai să-mi comunici?,sau te bag la ignore sa ți-o freci cu prepuțul pielii pulii?

Numai Charon putea fi atat de prost incat sa imi caute toate posatrile sa le minuseze. Te straduiesti sa dai impresia ca nu te deranjeaza ca am scris ca esti Charon dar minusatul prostesc te da de gol :)

  • Like 4
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
22 minutes ago, PaybackTime said:

Numai Charon putea fi atat de prost incat sa imi caute toate posatrile sa le minuseze. Te straduiesti sa dai impresia ca nu te deranjeaza ca am scris ca esti Charon dar minusatul prostesc te da de gol :)

Muc cel mic,îți dau satisfacția sa crezi in continuare că sunt Charon,de parcă mi se rupe mie de ce crezi tu sau alții ;)

N-ai nici forță,nici valoare,nu spui nimic haios,te repeți că o moară stricată că sunt nu știu cine....pa,ignor d'acum.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 32 minute, contact a spus:

Nu am citit tot topicuk ,,,, dar daca tot dorim SA FIM un forum ...am primiti si eu la toate com minusri de la "brad pit! cel care nu a fost la vreo femeie 

Salutare !

Nu îți bate capul, am pățit la fel...scursurile astea sunt de postează aici...hunter, tandem , brad Pitt.

Ignor și lasa-i in pace, m-am lămurit cu ei...oameni fără alta activitate în afara de forum și caută să lingă toate rapandulele in cur pentru o reducere😂😂😂 un fel de salvatorii curvelor😂

Cu categoria asta ai de aface, sa ști .

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
33 minutes ago, hennesy said:

Salutare !

Nu îți bate capul, am pățit la fel...scursurile astea sunt de postează aici...hunter, tandem , brad Pitt.

Ignor și lasa-i in pace, m-am lămurit cu ei...oameni fără alta activitate în afara de forum și caută să lingă toate rapandulele in cur pentru o reducere😂😂😂 un fel de salvatorii curvelor😂

Cu categoria asta ai de aface, sa ști .

Plângi pe unde poți poate te crede și te bagă în seamă careva,doar rapandulele,că sa te citez,de o categorie cu tine,adică săraci, frustrați,mitomani.mitocani și fără o educație elementară ;)

Mai baga un pm cu înjurături ,educație de sodomizat de soartă;ia spune babuinilor,cum e sa ți-o tragă viața la anus?,că sigur ai curul rupt ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot
Acum 17 ore, hunterxxl a spus:

Muc cel mic,îți dau satisfacția sa crezi in continuare că sunt Charon,de parcă mi se rupe mie de ce crezi tu sau alții ;)

N-ai nici forță,nici valoare,nu spui nimic haios,te repeți că o moară stricată că sunt nu știu cine....pa,ignor d'acum.

Tu posteaza mai des , ca pentru doar 236 de postari nu are rost sa ne apucam de treaba. Trebuie prea multe conturi SP ca sa te aducem la -5.000. Mai asteptam. Nu posteaza cat mai mult... :) 

  • Haha 5
Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
1 hour ago, PaybackTime said:

Tu posteaza mai des , ca pentru doar 236 de postari nu are rost sa ne apucam de treaba. Trebuie prea multe conturi SP ca sa te aducem la -5.000. Mai asteptam. Nu posteaza cat mai mult... :) 

Îți dau un hint babuine, lună de lună va fi un nou cont SP ;) ;cum îți place sa o sugi,umed cu Deep sau fără talent și idiotic ca până acum.

Gata nu te mai bag in seamă că ești extrem de plictisitor,pa ;)

Link spre comentariu
29 minutes ago, hunterxxl said:

Îți dau un hint babuine, lună de lună va fi un nou cont SP ;) ;cum îți place sa o sugi,umed cu Deep sau fără talent și idiotic ca până acum.

Gata nu te mai bag in seamă că ești extrem de plictisitor,pa ;)

Te intreb si aici, poti sa ma pupi in cur? Ia vezi! 
 

Esti grav bolnav! Cine a zis ca ai fost avortat, avea dreptate. 😂

Dar dupa comportamentul tau, nu ai mai mult de 20 de ani. Deci esti un copil avortat. 😅

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
36 minutes ago, invisibleman said:

Poti sa ma ai sugi? 

 

30 minutes ago, invisibleman said:

Boss, vezi daca poti sa ma inghiti

 

25 minutes ago, invisibleman said:

Lasa ma minusurile, in cur poti sa ma pupi? Ia vezi daca poti, sunt curios.

saracu de tine… cum ai reusit sa fugi de la Obregia?

 

4 minutes ago, invisibleman said:

Te intreb si aici, poti sa ma pupi in cur? Ia vezi! 
 

Esti grav bolnav! Cine a zis ca ai fost avortat, avea dreptate. 😂

Dar dupa comportamentul tau, nu ai mai mult de 20 de ani. Deci esti un copil avortat. 😅

Citește ce ai debitat și vezi unde te cataloghezi;văd că cerșești atenție din partea mea scriind post după post ,atenție pe care nu o sa o primești fiind alt prost banal,plictisitor și fără haz;pa

Link spre comentariu
  • Oras:strada Turnătorului
  • Oras:strada Turnătorului
14 minutes ago, invisibleman said:

Te intreb si aici, poti sa ma pupi in cur? Ia vezi! 
 

Esti grav bolnav! Cine a zis ca ai fost avortat, avea dreptate. 😂

Dar dupa comportamentul tau, nu ai mai mult de 20 de ani. Deci esti un copil avortat. 😅

Lasa-l, nu are o chifla in stomac. Cincilabe e contul lui cu care apara otrepele, asta ca FYI !!!

N-ai vazut ca nu stie sa scrie 2 cuvinte pe o foaie?  

*de/pe

Ce sa mai zic de copitele alea, te mai miri de ce sunt scarbite femeile? 😘

  • Like 2
  • Haha 2
Link spre comentariu
11 minutes ago, hunterxxl said:

 

 

 

Citește ce ai debitat și vezi unde te cataloghezi;văd că cerșești atenție din partea mea scriind post după post ,atenție pe care nu o sa o primești fiind alt prost banal,plictisitor și fără haz;pa

Zi ma fraier cu doua clase, avortat la 5 luni, ca nu te mai suporta ma-ta in ea. 
poti sa ma sugi? Dar sa ma inghiti?

ia vezi!

  • Like 5
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
17 minutes ago, hunterxxl said:

 

 

 

Citește ce ai debitat și vezi unde te cataloghezi;văd că cerșești atenție din partea mea scriind post după post ,atenție pe care nu o sa o primești fiind alt prost banal,plictisitor și fără haz;pa

Ba fraiere! Caut atentie dar din partea ma-tii. cu tine ce plm sa fac? Nici sa ma pupi in cur nu te las. Un carnat care a fost agresat sexual in copilarie si acum are traume 

  • Like 5
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator hunterxxl
Reputație: 0
10 minutes ago, kiss_tv said:

Lasa-l, nu are o chifla in stomac. Cincilabe e contul lui cu care apara otrepele, asta ca FYI !!!

N-ai vazut ca nu stie sa scrie 2 cuvinte pe o foaie?  

*de/pe

Ce sa mai zic de copitele alea, te mai miri de ce sunt scarbite femeile? 😘

Otreapă mică,ne minunezi cu regestele tale mânuțe nemaivăzute și nemaiauzite ;)

Prostane faci și tu confuzii la greu ;)

Ba prostanilor,hotarati-va odată cine sunt,că nu pot fi alți 10 useri cum va cășuna vouă ;)

Mulți, proști,frustrați,lipsa cultura și educație,mare e gradina și plină ;)

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...