Sari la conținut

Minusuri in nestire - solutii ? Troll / clona Super Premium : bred_pit


Postări Recomandate

Vizitator marcus6
Reputație: 0

https://nimfomane.com/forum/profile/267173-eva001/

Ba ce trol boschetar flămînd o mai fi in spatele la userul astă, Eva s au cum mortii mami lui sia mai pus numele, unde da @disjokeysi prostul de @2peu_2peusi seful @elprofesoarecu dau si ei, oare aste nu pot suge pula sefului lor linistiti? 🤔Retarzii sa nu cumva sa treceti peste cuvintul prostului, Retardul. 🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
15 hours ago, marcus6 said:

https://nimfomane.com/forum/profile/267173-eva001/

Ba ce trol boschetar flămînd o mai fi in spatele la userul astă, Eva s au cum mortii mami lui sia mai pus numele, unde da @disjokeysi prostul de @2peu_2peusi seful @elprofesoarecu dau si ei, oare aste nu pot suge pula sefului lor linistiti? 🤔Retarzii sa nu cumva sa treceti peste cuvintul prostului, Retardul. 🤫🤫🤫🤫🤫🤫🤫

@marcus6 ți-ai pus întrebarea în creierul ăla mic al tău cu 1 neuron de ce @eva001 e Vip member deși nu are suficiente postări ? 

Asta ca să înțelegi cine te minusează ...

 PS : travestitule 

=))

 

  • Like 2
  • Mersi 2
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 34 minute, disjokey a spus:

@marcus6 ți-ai pus întrebarea în creierul ăla mic al tău cu 1 neuron de ce @eva001 e Vip member deși nu are suficiente postări ? 

Asta ca să înțelegi cine te minusează ...

 PS : travestitule 

=))

 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 35 minute, disjokey a spus:

@marcus6 ți-ai pus întrebarea în creierul ăla mic al tău cu 1 neuron de ce @eva001 e Vip member deși nu are suficiente postări ? 

Asta ca să înțelegi cine te minusează ...

 PS : travestitule 

=))

 

Gunoiule te fut in gura si pe tine si pe mata, vo dau sus @pisicutsa banat uzeri cu 30 mii postari?? 

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
7 minutes ago, marcus6 said:

Gunoiule te fut in gura si pe tine si pe mata, vo dau sus @pisicutsa banat uzeri cu 30 mii postari?? 

Nici nu mă așteptam să înțelegi, tu încă ești aici ca să primești minusuri în continuare

 =))

 

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 7 ore, marcus6 a spus:
Acum 8 ore, disjokey a spus:

@marcus6 ți-ai pus întrebarea în creierul ăla mic al tău cu 1 neuron de ce @eva001 e Vip member deși nu are suficiente postări ? 

Asta ca să înțelegi cine te minusează ...

 PS : travestitule 

=))

 

Extinde  

Ce e ala Vip? Ce vip zici tu e un boschetar un trol exact ca si voi jegosilor. Asa a mai fost eruari avea unul 200 de postari si era platium, dupa o luna sa remediat, cu  ce sa ajute sa faca clona vip membar cu ce? De ce nu i a dat cont super ca al meu daca tot i dadea ori vip ori galben ca si cicatul cum esti tu tot aia e. Mie pisicuts imi plateste contul eu nu platesc si e super premium nu cum aveti voi gunoaiele. 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 7 ore, disjokey a spus:

Nici nu mă așteptam să înțelegi, tu încă ești aici ca să primești minusuri în continuare

 =))

 

 

O sai zic lu pisicuts sa o faca si pe Ma ta Vip🙊, Vip gunoi😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
15 hours ago, marcus6 said:

O sai zic lu pisicuts sa o faca si pe Ma ta Vip🙊, Vip gunoi😂

Sugi pula la negrii marcucica 

PS : și înghiți

@picon  septuagenari se scrie tot cu un singur i ca și minusuri, dar depinde de context 

 Negrii știi tu

=))

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri
Acum 4 ore, disjokey a spus:

Sugi pula la negrii marcucica 

PS : și înghiți

@picon  septuagenari se scrie tot cu un singur i ca și minusuri, dar depinde de context 

 Negrii știi tu

=))

Sărac și prost te-am lăsat, și mai sărac și mai prost te-am regăsit. 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Turcoaz3
Reputație: 0
La 22.04.2022 la 11:23, Subteranaa a spus:

Intrebarea mea este unde a dispărut tandem(turcoaz)? Cateodata simt lipsa hazardului creat de el. 😂🏻

 Aici sunt 🤗

Bau 😆

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...