Sari la conținut

Minusuri in nestire - solutii ? Troll / clona Super Premium : bred_pit


Postări Recomandate

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov
Acum 1 oră, marcus6 a spus:

Unde o fi @muzicuță😂😂sigur a scăpat muzicuța în Wc, las ca e la 2 peu el e cu wc😂😂😂😂😂

E aici și el cu alte conturi... . contul ala de care zici și-a luat dunga, știi cum e...nici prea multa muzica nu-i buna😂

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 38 minute, Ioioio1 a spus:

Salutare omule! 

Hai ca pe mine chiar m.ai impresionat! Waw! Dar cu ce te ocupi de câștigi atat amar de bănet? Nu ne faci și noua "un pustiu de bine" sa ne spui cu ce te ocupi sa câștige și frații tai la fel ca tine? Sunt convins ca și "amărâtul " de @nicieu ar dori sa.ti cunoasca secretul...

Ne.ai intrigat mult si la cat ai bagat in apartent si cât ai contul de rezervă plus ca...salariul este ceva de vis! Dacă ne spui si cât ai dat pe mașină deja ne băgi în mormânt! 🥴🙄🤔

Bafta multa frate mai mare în punga și spor la cheltuit banetul!

✌✌✌

Ție ți se pare 3500 de euro în Germania bani mulți? Nu te supăra dar tu ai eșit vre o dată din Romînia? 

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 39 minute, extraterestru78 a spus:

E aici și el cu alte conturi... . contul ala de care zici și-a luat dunga, știi cum e...nici prea multa muzica nu-i buna😂

Serios sia mai luat o dungă? Pai asta are vre o 5 dungi pînă acuma. 

Nu e mă încă e în cărți nebunul😂

Ia să tragi un ochi la reputația lui să vezi ce il plusează șeful, are sef bun asta mă😂

Screenshot_20220508_155201_com.android.chrome.jpg

Link spre comentariu
Acum 30 minute, marcus6 a spus:

Ție ți se pare 3500 de euro în Germania bani mulți? Nu te supăra dar tu ai eșit vre o dată din Romînia? 

Salutare...

Nu știu sa.ti zic adică sunt mulți sau putini dar pentru România sunt buni plus ca la câte ai realizat tu cu 3500 euro...ce sa zic?

Dacă am ieșit din tara...daca am ieșit din tara? pai conteaza asta?... la tine se vede ca ești băiat umblat prin high-class... ma plec în fata ta... Tocmai din acest motiv întreb pe un cunoscător ce job "invarte" de a realizat atâtea!!!👍

 

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere

Ce poate să facă marcusica pe Germania e simplu

- ziua toarnă betoane din chirpiși 

- noaptea suge la negrii în baruri 

- în timpul liber fură portofele 

=))

  • Like 1
  • Haha 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 1 minut, disjokey a spus:

Ce poate să facă marcusica pe Germania e simplu

- ziua toarnă betoane din chirpiși 

- noaptea suge la negrii în baruri 

- în timpul liber fură portofele 

=))

https://nimfomane.com/forum/profile/370344-zelensky/ pe voi vă trimite la pachet acuma? Văd ca amîndoi odată ati intrat unul sa bagat la minusat si unul atacă ba da a schimbat seful tactica

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
Acum 8 minute, disjokey a spus:

Ce poate să facă marcusica pe Germania e simplu

- ziua toarnă betoane din chirpiși 

- noaptea suge la negrii în baruri 

- în timpul liber fură portofele 

=))

Da măta ce lucrează🙊😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
16 minutes ago, marcus6 said:

Jegosul de @zelenskysa dat la minusat pe @disjokeyla trimis in teren a schimbat seful tactica🤔

Screenshot_20220508_163907_com.android.chrome.jpg

Cât de proastă poți să fi să crezi că eu am șef ? 

Panaramă travestită ce ești 

PS : tu iti iei minusuri din oficiu 

 🤷‍♂️

=))

 

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Turcoaz3
Reputație: 0
Acum 2 ore, marcus6 a spus:

Pai doar nu esti de capul tău, tu primesti ordine, ce trebuie sa faci asta stie tot forumul

Nu mereu 🤣 .    

Link spre comentariu
Reputație: 489
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte
On 5/6/2022 at 8:20 PM, disjokey said:

Și eu te-am văzut pe la țară cu "frații" după "laicuri"

=))

 

😂😂😂😂😂😂😂

 

 

 

On 5/7/2022 at 11:45 AM, marcus6 said:

Oare ăștea care sunt grupuri aici și se punctează unul pe altul la orice postare, și pe alți îi minusează dacă nu sunt clone oare se fut și între ei🤔 întreb și eu. 

Si tu cu @Turcoaz3 @MacArthur si @extraterestru78 de ce va dati laicuri? Sunteti un grup si voi? V-o dati sus?😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Like 3
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 489
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte
On 5/7/2022 at 8:46 PM, disjokey said:

E tot el ras, pensat, tuns, lângă o casă din chirpiși cu un bitburger în mână (bere de duzină)

PS : i-fone 12 salvează tot inclusiv poze de la gunoieri

=))

 

Ma, esti criminal😂😂😂😂😂😂😂😂

 

 

 

 

23 hours ago, MacArthur said:

Totusi, vad un user care da like la aproape la toate comentarille -asa numitor -  clonelor, si totusi, nimeni nu pomeneste de el.

Si astia care iti dau laic la fiecare postare sunt clonele tale???

 

 

 

13 hours ago, Turcoaz3 said:

Muzicută  ,  un mare sclavete și  în veci nu va scăpa de eticheta asta.  Să jignești un om care  te a ținut  să nu cazi  doar să arăți stăpânului cât ești de util , îmi pare maxim de  urăt.  Așa om.😏

PS  -  îi spuneam  " Mă tu m ai vândut 😏. "  

El  -"  Nu fratele meu ,  vreau să intru in sânul lor  , gen să fiu o  cărtiță.  Uite a mușcat momeala,  mi-o dat like-uri  @elprofesoare "  

 După îmi spunea că s a jucat cu mintea mea.  Vai da mama lui  . 

"Multimea vida" sau "neuronul din vid"?

Cand ti-am spus eu "fra...:kotzen, frate...:kotzen fratele meu", tie?????

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 489
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte
12 hours ago, marcus6 said:

@pisicutsnu vrei tu să imi dai si mie cont ca al tău de admin? 🤔Vreau să bag clonele la urgență😂😂😂dacă imi faci cont ca al tau iti platesc 500€luna numai sa bag clonele in spetal😂😂😂

Succes😂😂😂😂

 

10 hours ago, disjokey said:

Dă PM lu' @iulian16 că aveți aceeași mamă

Ai de plm cât de previzibil ești gunoierule

PS : 3000 de minusuri e un fleac, doar te-au ciuruit și nu ai dormit vreo 2 nopți 

 

=))

Nici acum nu are somn cand se gandeste😂😂😂😂😂😂

 

 

 

 

9 hours ago, marcus6 said:

@zelenskycarei problema ta jegosă murdară? Nuștii cui să mai bagi minusuri, bagăle toate la mine, proștilor vă fac de plătiți conturi de vă ia draci, futuvăn gura nu mie frica de voi de niciunul, sunteți pizde murdare in fața mea jegoșilor, înarmativa cu putere ca toti nu mă puteți dovedi, nu sa nascut incă clonă sa mă pună la punct, nu a reusit adminul da nu voi niste retarzi, rahati, jegoși cu balegă la cur😂🤫🤫🤫🤫

Iar plangi marcucita?😂😂😂😂😂😂

 

 

 

8 hours ago, marcus6 said:

Unde o fi @muzicuță😂😂sigur a scăpat muzicuța în Wc, las ca e la 2 peu el e cu wc😂😂😂😂😂

Iti e dor de mine parazitule?😘

 

 

8 hours ago, MacArthur said:

Daca v-ati intrebat unde a disparut zilele astea muzicutza, raspunsul e simplu. S-a bagat in afaceri. Are discoteca proprie😂^_^

 

 

Sa ma sufli la coaie, lingaule😂😂😂😂😂😂

 

 

 

6 hours ago, extraterestru78 said:

E aici și el cu alte conturi... . contul ala de care zici și-a luat dunga, știi cum e...nici prea multa muzica nu-i buna😂

Care conturi coaie, posteazale ca sunt curios😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 489
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte
5 hours ago, disjokey said:

Ce poate să facă marcusica pe Germania e simplu

- ziua toarnă betoane din chirpiși 

- noaptea suge la negrii în baruri 

- în timpul liber fură portofele 

=))

Asa face?😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 

 

 

5 hours ago, marcus6 said:

Pai doar nu esti de capul tău, tu primesti ordine, ce trebuie sa faci asta stie tot forumul

Nici eu nu am sef, eu sunt pe forum sa rad cu pofta de prosti ca tine😂😂😂😂😂

Am mai spus asta, da nu intelegi/intelegeti😅

  • Like 4
  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Turcoaz3
Reputație: 0

Leșin de râs 🤣🤣 

@elprofesoare, că despre el e vorba , bă e în stare să afirme că  "celebrele"  clone personale gen , eva01 , barnautiu02,  ionică 73 , xosots șmd,  că  sunt ale mele. 🤣 Că îl cred în stare. 

Altă observație.  

 Crezând că dă bine ,  își dă singur minusuri,  da  numai la recenzii 🤣🤣  cu xoxots  Eva 01.  Doamne ferește.  S a dilit complet🙄

Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte
8 hours ago, Turcoaz3 said:

Leșin de râs 🤣🤣 

@elprofesoare, că despre el e vorba , bă e în stare să afirme că  "celebrele"  clone personale gen , eva01 , barnautiu02,  ionică 73 , xosots șmd,  că  sunt ale mele. 🤣 Că îl cred în stare. 

Altă observație.  

 Crezând că dă bine ,  își dă singur minusuri,  da  numai la recenzii 🤣🤣  cu xoxots  Eva 01.  Doamne ferește.  S a dilit complet🙄

Spune drept, doare minusurile?

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Turcoaz3
Reputație: 0
Acum 15 ore, Fairr a spus:

Spune drept, doare minusurile?

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

" Doare minusurile "  dor  ,  prostălăule  , da nu pe mine .  Din contră  ,  ies  moldoveni la iveală 😂🤣.  Deja sunt 4,5  și sunt sigur că vor mai apărea.  Le am deranjat păduchele șef  , așa  cum și  tu ești un isteric și o coardă de om.  Ăsta ești. O bășină de om. Zăt. 

Link spre comentariu
  • Oras:Marte
  • Oras:Marte
5 hours ago, Turcoaz3 said:

" Doare minusurile "  dor  ,  prostălăule  , da nu pe mine .  Din contră  ,  ies  moldoveni la iveală 😂🤣.  Deja sunt 4,5  și sunt sigur că vor mai apărea.  Le am deranjat păduchele șef  , așa  cum și  tu ești un isteric și o coardă de om.  Ăsta ești. O bășină de om. Zăt. 

 

52 minutes ago, MacArthur said:

 

In cazul vostru, doare minusurile😂😂😂😂😂😂

Nu mai incerca sa corectezi, ca asa e corect😂😂😂😂😂😂

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Turcoaz3
Reputație: 0
Acum 15 ore, Fairr a spus:

 

In cazul vostru, doare minusurile😂😂😂😂😂😂

Nu mai incerca sa corectezi, ca asa e corect😂😂😂😂😂😂

 Dor prostule  , că sunt mai multe.   

  PS - @ionica 73,  este ora 11 , tu acum  5 ore  îmi dădeai minusuri 🤣 .  M -ai  visat ,   băga mi-aș  p.salamul  în ciorba ta de prost 🤣🤣

  Te știi tu🤣

Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0

@zelenskye prostul de @disjokeysigur dacă nu e o cunostință apropiată lui, eu cînd vă zic că sunt conturi comandate aici nu credeți, nu au voie sa posteze de capul lor, doar la comandă. Pe @disjokeyla umplut de inimiore nu cred ca e ma sa e unul ce il fute n cur șii dă la muie, sau invers se fut intre ei că recenzii la fete nu văd.

Voi observați că dracii astea nu au treaba cu fetele, pentru ei parcă nici nu exista fete pe forum ei sunt cu minusurile, cu muzica, ce sa mai vorbim au greșit sectiunea retarzii. Un debil astazi are treabă in loc sa meargă sa l futa pe alalalt in cur mă minusează pe mine😂😂😂

Screenshot_20220512_132448_com.android.chrome.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Unde pot
  • Oras:Unde pot

Nu am mai intrat de mult la DG. Dar observ ca tot cearta e. Unele lucruri s-au schimbat , altle nu. @picon nu a fost in stare sa ajunga la reputatie -10.000. Vreo 2 prosti care m-au minusat aiurea in trecut activeaza acum pe alte conturi , semn ca au fost banati. Pe jigodia oborista nu am reusit sa o identific , dar sunt sigur ca e pe aici pe undeva , i se simte duhoarea de nespalat combinata cu miros de prenadez. Nici pe aurolacul  Lisandru nu l-am mai vazut , semn bun pentru forum. Mai intru pe ste o lua pe aici sa va salut. Noapte buna!

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
La 12.05.2022 la 14:27, marcus6 a spus:

@zelenskye prostul de @disjokeysigur dacă nu e o cunostință apropiată lui, eu cînd vă zic că sunt conturi comandate aici nu credeți, nu au voie sa posteze de capul lor, doar la comandă. Pe @disjokeyla umplut de inimiore nu cred ca e ma sa e unul ce il fute n cur șii dă la muie, sau invers se fut intre ei că recenzii la fete nu văd.

Voi observați că dracii astea nu au treaba cu fetele, pentru ei parcă nici nu exista fete pe forum ei sunt cu minusurile, cu muzica, ce sa mai vorbim au greșit sectiunea retarzii. Un debil astazi are treabă in loc sa meargă sa l futa pe alalalt in cur mă minusează pe mine😂😂😂

Screenshot_20220512_132448_com.android.chrome.jpg

Ești tu sigur de asta ? 😊🤔

Oricum sunt niste triști obsedați.🥱

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
2 hours ago, derwall said:

Ești tu sigur de asta ? 😊🤔

Oricum sunt niste triști obsedați.🥱

Gelu tu ești "campion" la peste 5000 de minusuri 

Bătrânețea e grea lingaule și doare ca și minusurile

PS : marcucica, iar te-au ciuruit ? 

=))

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...