Sari la conținut

Masaj bun + extra 0734178602


Postări Recomandate

Salut,

Din capul locului va spun ca nu sunt: peste / sponsor / iubi... etc. Nu am un user fix pe acest forum (creez un user de fiecare data cand vreau sa postez ceva din motive personale)

Acum sa trecem la lucruri mai frumoase ... si anume de ce scriu acest review.

Daca despre acest anunt / maseuza s-a mai scris aici, atunci imi cer scuze anticipat, nu am stat sa caut forumul foarte in amanuntime.

Am gasit (fiind amator de masaj) urmatorul anunt: https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-profesional-pe-masa-de-masaj-B8xXv6#PJO1NV . Sunat, o voce relativ distanta la telefon imi spune ca este masaj de relaxare fara graba + evident finalizare (cu mana) pentru 150 RON. Mi-a dat adresa (undeva prin spate pe la Mall Vitan), am facut programare in 30 min. Locatia este intr-un bloc, locuri de parcare se pot gasi relativ usor in zona. Intrat, decartat banii, facut dus (are apa calda, e ceva deosebit in zilele astea in Bucuresti....), intins pe masa, inceput masajul. Masaj bun, te relaxeaza (poti sa ii ceri sa taca daca nu iti convine sa o auzi vorbind), a fost un pic peste o ora - pe ambele parti, la final binecunoscuta laba. Te lasa sa o atingi (in limitele bunului simt - atat am incercat eu). La final facut dus si plecat cu zambetul pe buze.

Dupa vreo 3 saptamani fiind tot prin zona am zis sa o mai sun odata, sa vad daca are liber. Pana aproape de final a fost cam la fel ca prima data, pana cand mi-a soptit la ureche ca daca vreau se poate si ceva mai mult ..... ups. Rezultatul .... pentru 200 Ron face si normal protejat.

Cum arata doamna ... este bine facuta (daca nu va plac tipele "cu forme" atunci .....), vreo 43-44 sau cam pe acolo, poze nu i-am facut. La normal s-a implicat, gemete, etc (pare ca ii place actiunea). La final evident dus si plecat cu un zambet si mai mare pe buze decat prima data.

Note nu am sa dau (nu am dat niciodata, nu sunt vreun Adonis nici eu…)

Ciocane tari sa aveti!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Salut si mersi de shar-uire, dar am mai multe intrebari:

Ce nr de telefon are dna, cum o accesam?

Care este tinuta doamnei si cam cat de permisiva este.......de la 1 la 10 ca deh, depinde de multe

Masajul se face doar pe masa sau se poate si pe saltea/pat......

Tot pe o scara de la 1 la 10, cat de amabila si proclient este

Si ultima, o poti descrie, cum arata? Inteleg ca e mai spre chubby, dsr in rest? Par, sani, fund, stii tu.....

Multumesc frumos si scuze ca te pun la treaba, dar stii vb: " buna ziua ti-am dat, belea mi-am capatat!"

Link spre comentariu

Din poze e clar Flori care era pe Burebista, dar eu am avut parte de servicii corecte din partea ei. Era destul de permisiva, am futut-o in toate gaurile , dar 200 lei e mult pentru ea, 150 cred ca as mai vizita-o pentru combinat masaj+ sex

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 7 minute, putzache a spus:

Din poze e clar Flori care era pe Burebista, dar eu am avut parte de servicii corecte din partea ei. Era destul de permisiva, am futut-o in toate gaurile , dar 200 lei e mult pentru ea, 150 cred ca as mai vizita-o pentru combinat masaj+ sex

Ca si amanunt ca uitasem sa precizez, aveti grija ca are prostul obicei sa sune inapoi chiar si dupa mai multe ore daca are apeluri pierdute.

Link spre comentariu
La 10.02.2022 la 13:55, putzache a spus:

Din poze e clar Flori care era pe Burebista, dar eu am avut parte de servicii corecte din partea ei. Era destul de permisiva, am futut-o in toate gaurile , dar 200 lei e mult pentru ea, 150 cred ca as mai vizita-o pentru combinat masaj+ sex

Corect, si mie mi se pare ca ea este din poze. Si aceeasi impresie o am si eu - servicii ok (recunosc ca eram fan anal la ea), tarif rezonabil (era 150 acum vreo 2-3 ani, vad ca acum s-a ridicat un pic). Sunt curios sa incerc din nou, cred ca o sa ma programez.

PS - pe mine nu m-a sunat niciodata inapoi (chiar si atunci cand nu a raspuns pe moment).

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut!Am fost si eu la ea cind era in Pipera

Si am gasit.o ieri la Mall Vitan.

S.a m.ai ingrasat e adevarat si se pare ca e complexata de treaba asta.

Pe mine nu ma deranjeaza:imi plac femeile!Nu ma insor cu ele .De fapt,am ajuns la ea pt masaj, ca am primit si finalizare asta e partea doua.

Sunt consumator de masaj si,de femei.:blonde ,brunete,toate culorile,toate virstele.

La maseuze ma duc sa ma relaxez si sa.mi ingrijesc ambalajul solicitat de munca (sa nu cedeze) si ,daca primesc si altceva,e bine ,doi in unu.

Face masaj o ora si apoi finalizare.

Insista pe zona unde te doare de te rupe.

Daca te iei cu ea la vorba se depaseste ora.

Uneoriam am cerur finalizare cu mina,alteori sex,depinde de stare.

Daca.i pui mina la gogoasa e mereu umeda.

De dezbracat se dezbraca la final dar sta cu tricoul pe ea.Ajungi la toate partile cu mina.

Si geme.Daca o incalzesti geme.

MIe mi s.a parut corect pretul pt ca nu ma grabeste.Eu nu cumpar femeia ci ce presteaza:masajul si sexul sau laba.

Se tot duce cu degetul la fund sa.mi faca prostatic.

Nu sunt amator de de ceva in fund.

Am prins.o in diferite toane de.a lungul timpului..cind ma devora sau cind era pacifista...

Cine a fost la rusoaica de rond alba iulia (matura cea care lua 300 ca nu o mai gasesc)  cam in genul ei era citeodata:te rontaia la final.

Dar un lucru e sigur :ii place sa faca masaj si sa se futa in pizda!

e fierbinte si umeda.Te pune sa o mingii pe fese sau la clitorix. Cind o futi ii placa capra.

Asta am facut ieri:un masaj bun,o incalziRe cu mina pe fundulET si tite,capra cu mingiieri pe fese:cica sa.i deschid bucile.

Cind mi.a bagat prezervativul mi.a inmuiat.o in gura sa intareasca morcovul.

A,de multe ori am facut laba pt ca uitam sa cumpar prezervative (din banii pe care.i dau..zice ea).

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0711111111
  • Oras:Cluj

Am fost azi la doamna, a răspuns din prima ( 0734178602 )este Ok la aspect este matura sâni frumușei totul a decurs bine un masaj foarte lung și bine executat se vede ca știe nu doar te freacă. După ce m-am relaxat de tot m-a întors pe spate și a început distracția. Se lasă atinsa sau cel puțin cu mine a fost Ok face totul senzual se apropie cu gura și mai fura câte un pupic. Se umezește natural foarte tare, poate ar vrea și mai mult dacă are chimie cu persoana. Am uitat de baie care este curată, prosop de picioare și prosop curat + papuci. Are masa de masaj nu face pe pat.

Masajul: 9.5

Finalizarea: 9.5 

Aspect: lăsând la o parte vârsta care cred este peste 40 arată destul de bine sa zicem un 7.5

Pentru mine este de revenit cu toate ca la telefon nu a făcut o impresie foarte buna și a și zis ca mulți dau teapa și de asta este directa la telefon :))

 

Link spre comentariu

Salutare 

Subscriu si eu , am vizitat-o pe doamna si Intradevar asa este , face un masaj foarte ok la pretul de 150 ron 1 ora

Pentru alte servicii am mai dat 50 ron extra si am fost super multumit

Doamna se tine bine chiar daca e un pic plinuta, are carnea tare si un fund pe masura 

Este de revenit

Locatia 9.5 : dus cu apa calda , prosop curat si papuci

Doamna 9 , la prima vedere pare un pic suparata dar dupa ce Incepi discutiile cu ea e ok

Servicii masaj 9,5

restul pentru mine e super ok 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Salutare,

 

Pe scurt - fost / vazut / placut /masat / futut / 200 RON

Ceva mai pe lung acum: zona – Mall Vitan / garsoniera bloc comunist. Curatenie, primit prosop la intrare, facut dusul regulamentar, intins pe masa de masaj.

Durata, cam o ora, o ora si un pic. Masaj bun cu insistat pe zona cu probleme daca ii ceri.

Am inteles ca are 2 oferte: 150 masaj + laba, 200 masaj + oral si normal – ambele cu cauciuc, nu a pomenit nimic de anal, nu cred ca face. Daca faci click cu ea participa bine la normal.

 

Presiune in instalatie sa aveti!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Vizitat azi doamna, fiind cu treaba prin capitala și având chef de relaxare am contactat-o și mi-a comunicat ca face masaj la 150 de lei ora. Comunicat adresa mai sus menționată în comentarii și purces către ea. Ajuns am găsit o doamnă plinuta, vorbareata și plăcută. I-am înmânat o hârtie de 200 RON și am întrat la duș după care m-am suit pe masa de masaj unde am avut parte de un masaj bun. Am avut ce discuta cu doamna toată ora și am aflat ca face masaj cu finalizare pri tehnici la 150 și masaj iar la sfârșit sex normal și oral protejate amândouă la 200. Am optat sa ii las toți bani și la sfârșitul ședinței de masaj unde excitat de mâinile doamnei de pe masa precum și de discuțiile purtate am montat prezervative și am pus-o pe doamnă capră finalizând în prezervativ. Ca și note ii dau 9 pe linie, am constatat ca ii place mult pula, și pentru mine este de revenit când am ocazia. 

Ciocane tari sa aveți 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

Zilele astea am vizitat.o pe doamna pe la 07 dimineata inainte de munca.Am anuntat.o de seara si la 07 eram la locatie.Aveam un junghi intercostal si stiind ca o gasesc dimineata si pe deasupra in forma ca e odihnita m.am programat.

Nu am facut dus decit la plecare ca tocmai iesisem de sub dus.

Mi.a pus muzica la tv si s.a apucat de framintat.

Tacere totala si nu stiam ce are.Mi.a zis ca m.a lasat sa ma relaxez.Fiind dimineata vroiam sa vorbeasca sa nu adorm.

M.a incercat iar cu prostaticul.Am intrebat  daca e cererea mare la prostatic.

Mi.a raspuns ca da si a inceput sa.mi vorbeasca despre prostata si beneficiile masajului,bla,bla.Fiind super sanatos i.am spus ca nu ma convinge pt ca n.am nevoie.

Din vorba in vorba mi.a repetat ceea ce stiam ca e maseur si a lucrat in domeniu si face finalizare pt ca astea sunt cererile in locatie.Dar adora sa faca masaj cu final prin tehnici si prostatic.

Si sex nu?Ba da dar oamenii nu inteleg ca nu pot fi tipar.Daca ieri am stat intr.un picior vor sa fiu robot si sa ma execut.

Plus ca apoi vor sa renunt la masaj in favoarea sexului.

Sunt maseur si ma relaxez cind fac masaj.Restul este o finalizare.Daca vroiam sa fac doar sex nu ma obliga nimeni sa muncesc.

Am tot vorbit pe tema asta si intr.un final..am ajuns si la finalizare pe care am vrut.o manuala.

Cind m.am uita la ceas depasisem de mult ora 

Si.a cerut scuze nu stia ca ma grabesc.

Nici eu nu stiam ca trece timpul asa repede la masaj.

Am facut dus si am zburat.

Am relatat ce am vorbit cu ea pt ca simteam ca asta o defineste.

Halat 8 (pantaloni trei sferturi si tricou rosu).

Locatie :9 (aprinsese betisoare si nu sunt fan fum fie si parfumat).Baie curata:prosop curat,papuci.

Masaj 10 pt ca m.am simtit bine a doua zi si usor si relaxat la munca.

I.am platit toata sedinta desi alerga dupa mine sa.mi dea banii ca nu e vina mea ca s.a intirziat si ca i.a facut placere sa vorbim.Si ca i.a nu sta cu ochii la ceas.

I.am raspuns ca timpul inseamna bani.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dacă face masaj plus sex la 200 lei, mă gândesc să îi fac o vizita săptămâna viitoare. Din cei care ați fost la ea, mă gândesc că nu arată atât de rău din moment ce ați făcut sex cu ea. Din poze, aduce a un soi de gospodină dar nu pare gras, doar cu câteva kg în plus. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mie imi place sa fac sex cu gospodinele.

La ce te referi la imbracaminte sau la kg?

Eu sunt de moda veche...curtezanele erau plinute (unele).

Dar gospodinele care fac masaj,apoi gatesc si fac sex dupa...ma termina inainte sa ma atinga.

 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La mine a functionat asa:cind am intrat am vazut o maseuza plinuta ca cea de la spa cind am fost la mare...Abia asteptam sa intru sub miinile ei sa ma framinte ca gospidina cozonacii si asa a fost.

Cind m.am intors eram cu stagul sus de tot si ma gindeam:ce urita e gospodina asta si nici tinara nu este!ce sa fac?steagul e sus si tipa vreau o mina,o gura,o pizda...

Sa ma imbrac sa ma duc la excorta cea de 300 in rochita rosie?steagul nu!

eu da!

Pina la urma i.am zis maseuzei:pune.mi o perna pe fata si sufoca.ma!Maseuza:ce?

Nimic!ziceam sa stai capra sa nu.ti vad fata decit curul asta mare sa ies invingator cu steag cu tot.

Tu ,neavind fetisuri din astea ....eu zic sa nu te duci sa nu scrii pe aici ca te.a violat!

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...